Predaj zariadeného 2-izbového bytu s dvomi balkónmi a garážou v Karlovej Vsi – Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Jamnického | 58 m²

Realitná kancelária Wilusa Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 2-izbový byt s dvomi balkó

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

249,000 € 4293 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom priestranný 3 izbový byt s garážou Bratislava - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kresánkova | 81 m²

Ponúkame na prenájom svetlý priestranný 3-izbový byt s možnosťou parkovania v garáži priamo v b

Publikované: 13.02.2026 Aktualizované: 13.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,000 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Predaj priestranný 3-izbový byt Kresánková ulica - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kresánkova | 81 m²

Ponúkame na predaj svetlý priestranný 3-izbový byt s možnosťou parkovania v garáži priamo v byt

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

324,000 € 4000 €/m²

Predaj - 3-izbový svetlý byt, 64 m2, loggia 5m2, Matejkova ulica, Bratislava - Dlhé Diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 64 m²

Predaj: 3-izbový slnečný byt s loggiou, 64m2 + 5m2, Matejkova ul., Bratislava - Dlhé Diely Pon

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3748 €/m²

Jedinečný 4-izbový byt s terasou v komplexe Karloveské rameno

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 186 m²

Jedinečný južne orientovaný 4-izbový byt s rozlohou 124 m2 a priestrannou terasou 62 m2 sa nach

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

2,500 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

DIRECTREAL|Zrekonštruovaný a komplet zariadený byt s veľkým balkónom a pekným výhľadom vo výbornej lokalite Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Segnerova | 71.56 m²

Directreal Smile - 3-IZBOVÝ BYT S VÝHĽADOM – KARLOVA VES Ponúkame na predaj moderný a kompletn

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

312,030 € 4360 €/m²

NOVO zariadený 3 izbový byt 86,5 m2 s loggiou, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Majerníkova | 86.5 m²

TRNAVA REALITY EXKLUZÍVNE - ponúka na predaj NOVO zariadený 3 izbový byt s loggiou, úžitková pl

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

329,000 € 3803 €/m²

VEĽKÝ 3 IZB. BYT S LODŽIOU A PIVNICOU, TICHÁ ORIENTÁCIA

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 99 m²

Ponúkame vám na prenájom veľký trojizbový byt s lodžiou a pivnicou v tichej a pokojnej na adres

Publikované: 28.12.2023 Aktualizované: 06.02.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

770 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

VALEN | Jedinečný 4-izbový byt v projekte Cubicon s parkingom

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 91.53 m²

Realitná kancelária VALEN ponúka na predaj výborne dispozične riešený 4-izbový byt v obľúbenom

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Výnimočný mezonet v Líščom údolí - nadštandard, novostavba, 2 lódžie, elektoranabíjačka na vlastnom parkovaciom státí

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Líščie údolie | 106 m²

Výnimočný mezonet v Líščom údolí – priestor, svetlo a atmosféra, ktorú si zamilujete Hľadáte b

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

450,000 € 4245 €/m²

H.MELIČKOVEJ 3izb.byt-80m2,tehlový byt.dom,klimatizácia,garáž

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hany Meličkovej | 80 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt vo vyhľadávanej časti BA IV - ul. HANY MELIČKOVEJ.

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3238 €/m²

Trojizbový byt s parkovaním v garáži v obľúbenej lokalite I IHNEĎ VOĽNÝ

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 91 m²

ROYALTY'S ponúka na prenájom veľký trojizbový byt s výbornou energiou vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,150 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ | BOSEN | Svetlý 1 izbový byt s balkónom - zariadený, 36,38 m2

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Jána Stanislava | 32.91 m²

Bosen Group Vám ponúka na predaj sympatický presvetlený 1 izbový byt v mestskej časti Karlova V

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

180,000 € 5469 €/m²

člen NARKS
3D prehliadka
3D prehliadka

H.MELIČKOVEJ| 2-izbový byt s loggiou so samostatnými izbami

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária YAMI •DOMI ponúka na prenájom 2-izbový byt na ulici Hany Meličkovej v mests

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

2- izbový byt na ulici Kresánková

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt na Kresánkovej ulici v Bratislave. Podmienka: ni

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Forest Park - atraktívny 3 izbový byt pri Železnej studničke

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Mokrohajska cesta 10 | 82.63 m²

Spoločnosť GALMAN ponúka exkluzívne zaujímavý byt s príjemnou dispozíciou vo výbornej lokalite

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

REZERVOVANÉ: 4-izbový byt vo výbornej lokalite - neďaleko Železnej studničky

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Mokrohájska cesta | 69 m²

MRK & RETEX, s.r.o. – realitná kancelária pôsobiaca na realitnom trhu od roku 1999 Vám ponúka n

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

260,000 € 3768 €/m²

Príjemný 3i byt v obľúbenej lokalite na Janotovej

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Janotova | 80 m²

Ak hľadáte zdravé bývanie v dotyku prírody a zároveň požadujete kompletnú občiansku vybavenosť

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

750 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Prenájom: 3-izbový byt, Hlaváčikova ulica, Bratislava-Karlová Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 70 m²

Ponúkame na prenájom príjemný 3-izbový byt, Hlaváčikova ulica, Bratislava-Karlová Ves Byt: 3-i

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

950 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Útulný 2i byt po rekonštrukcii s loggiou a pivnicou

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hlaváčikova | 41.16 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý a vkusne zariadený 2i byt po kompletnej rek

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

189,000 € 4592 €/m²

4 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt 82 m2, na predaj vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 82 m²

TUreality ponúkajú na predaj priestranný 4 izbový byt s úžitkovou plochou 82 m2. Byt sa nachádz

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

279,980 € 3414 €/m²

PREDAJ, moderný 3-izbový byt 67 m2, balkón, Karlova Ves, Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Hlaváčikova | 66.91 m²

*** Matterport: https://my.matterport.com/show/?m=5mvQuScvNjm *** Realitná kancelária Domov je

Publikované: 07.03.2026 Aktualizované: 22.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3871 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj: 3i-byt s veľkou lodžiou, kumbálom a pivnicou vo vyhľadávanej lokalite Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 66.5 m²

Predaj: Ponúkame na predaj 3i-byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislavy v Karlovej Vsi v zelenom

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

269,900 € 4059 €/m²

Arvin & Benet | REZERVOVANÉ | Moderný, elegantný 3i byt s veľkou loggiou a krásnym výhľadom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Silvánska | 72.5 m²

REZERVOVANÉ | Arvin & Benet ponúka na predaj 3i byt s dobrou atmosférou, výhľadom do tichej, kľ

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

255,000 € 3517 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Reality v Martine (764)
Rodinné domy na predaj (23083)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30328)
Reality vo Vysokých Tatrách (182)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Upresniť hľadanie