3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečný byt na jedinečnom mieste s príjemnou atmosférou svetla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

DOM-REALÍT / 1izb byt v žiadanej lokalite so zmenou dispozície

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Karloveská | 33 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 1izb byt v žiadanej lokalite s výbornou dostupnosťou d

Publikované: 03.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

183,000 € 5545 €/m²

ÚTULNÝ a TICHÝ 1,5 IZBOVÝ BYT s PREDZÁHRADKOU - STARÉ GRUNTY - KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Staré Grunty | 40 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám ponúka na prenájom útulný 1,5 izbový byt s predzáhrakou, v

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

550 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Na Prenájom - Moderný 1 izbový byt s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Nad Lúčkami | 36.92 m²

Na PRENÁJOM: Štýlový 1-izbový byt s loggiou a parkovacím miestom v podzemnej garáži Ponúkame n

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

800 €/mesiac 22 €/mesiac/m²

BA IV. Na prenájom 4 izbový byt v Líščom údolí

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Líščie údolie | 115 m²

Popis • 4izbový byt pri lesoparku • úžitk. plocha 115 m2 • balkón, loggia • 1 .poschodie • Zari

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 15.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,200 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Ľ.Fullu: Na predaj priestranný 3.5 izbový byt v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Ľ | 84 m²

Nachádzame sa na 2 poschodí 9 poschodového bytového domu, do ktorého sa dostávame nedávno zreko

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

240,000 € 2857 €/m²

Predaj 2 izb. bytu, 57m2, Kresánkova ul., Dlhé diely

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 57 m²

Predaj - 2-izbový byt v dobrej lokalite Karlovej Vsi, Dlhé diely, Kresánkova ulica. Ideálny byt

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

208,000 € 3649 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj reprezentatívny 6-izbový byt s garážou s výhľadom na Rakúsko

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Matejkova 57 | 157 m²

Na predaj výnimočný 6-izbový byt v uzavretom komplexe Butterfly, 156,5 m2 + terasa + balkón, Ma

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

545,000 € 3471 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na prenájom 2 izbový byt | 50 m2 | Novostavba | loggia | klima | parkovanie

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Námestie sv. Františka | 50 m²

ALMOND Reality Vám exkluzívne ponúka NA PRENÁJOM tento príjemný 2 izbový byt s loggiou, ktorý s

Publikované: 13.10.2023 Aktualizované: 17.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

660 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

EXKLUZÍVNE | Priestranný 2 izbový byt | 54 m2 | kompletná rekonštrukcia | šatník | klimatizácia

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Hodálova | 54 m²

Máme pre Vás exkluzívne na predaj priestranný 2 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v obľúbe

Publikované: 17.06.2025 Aktualizované: 10.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

TOP!!! ŠTÝLOVÝ, NOVÝ 1I APARTMÁN V NOVOSTAVBE V KARLOVEJ VSI - stačí sa nasťahovať!

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Hudecova | 26 m²

Realitná kancelária MIRACLE REAL Vám exkluzívne ponúka na prenájom úplne nový, ešte nepoužívaný

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

440 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garsónka | Hudecova | 26 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

440 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

KRESÁNKOVA: NA PRENÁJOM 2 – i BYT s BALKÓNOM a PARKINGOM v NOVOSTAVBE

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Kresánkova | 55 m²

Ponúkame na prenájom 2 – izbový byt situovaný na 4.p. novostavby s výťahom na Kresánkovej ulici

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

Slnečný, priestranný a klimatizovaný 3- izb. byt po rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite, ul. Adámiho, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Adámiho | 82 m²

Ponúkame na predaj slnečný, priestranný a klimatizovaný 3-izb. byt v pokojnom prostredí Karlove

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

273,900 € 3340 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt v komplexe Karloveské Rameno, pivnica, možnosť dvoch parkingov

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 92.8 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt o výmere 92,80 m2 (+ balkón cca 5 m2) v komplexe Karloveské ram

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

499,000 € 5377 €/m²

člen NARKS

Priestranný 3-izbový byt s garážou v tichej časti sídliska

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 79 m²

Papcun Reality prezentuje na prenájom priestranný 3-izbový byt v Karlovej Vsi- čast Dlhé Diely,

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

890 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

H.MELIČKOVEJ | 4-izbový byt 79m2, 2loggie, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Hany Meličkovej | 79.51 m²

Novinka v ponuke YAMI • DOMI!! Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt vo vyhľadávanej loka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

286,000 € 3597 €/m²

3-izbový byt s loggiou vo vyhľadávanom projekte Karloveské rameno

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Karloveské rameno | 98 m²

Na rozhraní Starého Mesta a Karlovej Vsi, priamo na brehu rieky Dunaj, ponúkame na predaj pries

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

515,000 € 5255 €/m²

Na prenájom priestranný 1-izbový byt v pokojnej časti Bratislavy – Karlovej Vsi TOP

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Tilgnerova | 44 m²

Ponúkame Vám na prenájom priestranný 1-izbový byt v pokojnej časti Bratislavy – Karlovej Ves, n

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

REZERVOVANE - 3-izb. byt, na Beniakova, Bratislava – Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Beniakova | 63 m²

Na predaj 3izbový byt v peknej časti Bratislava – Karlova Ves, Beniakova 30. BYT: má 3 samo

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

232,000 € 3683 €/m²

NOMA | SILVÁNSKA- Vaše PRVÉ bývanie na PERFEKTNEJ adrese pod lesom

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Silvánska | 42 m²

Ondrej Bugár a NOMA Realitné služby ponúka na PREDAJ tento praktický 1-izbový byt v pokojnej ča

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

180,250 € 4292 €/m²

TOP MAKLÉR ponúka veľký 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s terasou v tichej lokalite.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Kolískova | 96 m²

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,000 € 3010 €/m²

PREDAJ : 3- izbový byt 73 m2, staršia čiastočná rekonštrukcia, Púpavová ul., Karlova Ves.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 73 m²

Realitná kancelária RE/MAX exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt na Púpavovej ulici v Brati

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3151 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1409)
Reality vo Vysokých Tatrách (181)
Rodinné domy na predaj (23087)
Byty na predaj v Bratislave (8510)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30326)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (177)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality v Martine (763)
Upresniť hľadanie