Len u nás v ponuke: Predaj 3 izbového bytu na Svätoplukovej ulici v širšom centre

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Svätoplukova | 102 m²

3 izbový mezonetový byt v príjemnej lokalite širšieho centra v tesnej blízkosti autobusovej sta

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

389,000 € 3814 €/m²

Lucron | ponúka na predaj krásny 3 izbový byt v projekte Vydrica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Žižkova | 82.9 m²

Kúpte si byt priamo z prvej ruky od Developera v unikátnom prostrední Nového Starého Mesta ktor

Publikované: 30.04.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,750 € 9044 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SKOLAUDOVANÝ Bezbariérový 3-izbový byt s predzáhradkou v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Poľnohospodárska | 73.06 m²

www.brick-park.sk Príď si pozrieť 2-izbové a 3-izbové byty s parkovacími státiami v SKOLAUDOVA

Publikované: 15.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

398,965 € 5461 €/m²

SKOLAUDOVANÝ 3-izbový podkrovný byt v novostavbe

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Poľnohospodárska | 73.09 m²

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

310,990 € 4255 €/m²

3-izbový byt v centre mesta na Grosslingovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 84 m²

3-izbový byt s rozlohou 84,8 m2 a balkónom sa nachádza v historickom centre mesta na Grosslingo

Publikované: 24.09.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5357 €/m²

PRÉMIOVÉ 3 IZBOVÉ BYTY V MODERNOM PROJEKTE ISTER TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75 m²

ISTER TOWER – jedinečné 3-izbové byty s výhľadom na Bratislavský hrad, Staré Mesto alebo Dunaj.

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

435,000 € 5800 €/m²

EXKLUZÍVNE 3 IZBOVÉ BYTY S VEĽKÝMI TERASAMI V PROJEKTE ISTER TOWER

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75 m²

Moderné 3-izbové byty s najväčšími terasami v downtowne, len v projekte ISTER TOWER Zažite výni

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 06.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

536,000 € 7147 €/m²

PARQ Zátišie – štýlový 3i byt v novostavbe s výhľadom do parku, 71 m2 + 5 m2 lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Zátišie | 70.8 m²

Nový projekt v bratislavskom Novom Meste pri jazere Kuchajda spája modernú architektúru, zelený

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

422,800 € 5972 €/m²

PARQ Zátišie – funkčne riešený 3i byt v novostavbe s výhľadom na mesto, 71 m2 + 5 m2 lodžia

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Zátišie | 70.81 m²

Publikované: 06.08.2025 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

442,900 € 6255 €/m²

OCCAM | PALAIS ESTERHÁZY 3i byt, Staromestská, 88,75 m2

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staromestská | 88.75 m²

OCCAM NEW HOME Vám ponúka na predaj jedinečný 3-izbový byt v komornom projekte Palais Esterházy

Publikované: 17.03.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

869,992 € 9517 €/m²

Predaj 3 izbového bytu s park. státím v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 94 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty s pekným výhľa

Publikované: 29.03.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

365,000 € 3926 €/m²

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou v novostavbe na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré Grunty | 229 m²

Publikované: 28.02.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

420,000 € 2017 €/m²

Predaj 3 izbového bytu so záhradkou na ulici Staré Grunty v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 228 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty v novostavbe (

Publikované: 04.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

425,000 € 1925 €/m²

Investičný balík: 2 zrekonštruované byty + potenciál nadstavby

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Dohnányho | 94 m²

URBAN&PARTNER ponúka na predaj dva zrekonštruované byty na jednej z tichých ulíc širšieho centr

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

ZAUJÍMAVÝ 3i BYT V CENTRE ! OBCHODNÁ UL., podkrovný krásny slnečný byt v centre mesta, ideálny na AirBnB

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 94.5 m²

PartnersPro.sk Vám ponúka na predaj 3 izbový byt s celkovou výmerou 94,5 m2 v lokalite Staré

Publikované: 20.02.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

279,000 € 2952 €/m²

člen NARKS

PREDAJ - 3-IZB. BYT SO SKVELOU DISPOZÍCIOU - BA II Podunajské Biskupice - BALTSKÁ UL.

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Baltská | 73 m²

Hľadáte Vaše nové bývanie, či skvelú investíciu v priestrannom 3-izb. byte, ktorý je zariadený

Publikované: 17.09.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

229,990 € 2507 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izbový byt

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Silvánska | 63 m²

Na predaj je trojizbový byt v Karlovej Vsi.

 Bytový dom ma 4 nadzemné podlažia. Ponukaný byt

Publikované: 18.09.2023 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

219,900 € 3094 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Rodinné domy na predaj (23052)
Upresniť hľadanie