Veľorysý 3 izbový byt v novostavbe 134,60 m2

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Prístavná | 134.5 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 3 izbový byt s rozlohou 134,60 m2 v kvalitnej novostavbe projektu

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

RETERVOVANÉ-Moderný, zariadený 3.izb. byt, klimatizácia, zasklená loggia – Smolenická, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Smolenická | 66 m²

REZERVOVANÉ-Ponúkame na predaj veľmi vkusne kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Smolenick

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,900 € 4089 €/m²

100m2 mezonet Kvetná - Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kvetná | 100 m²

Prvá Realitná Kancelária Vám ponúka na predaj priestranný, svetlý a slnečný mezonet v samom srd

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,000 € 3690 €/m²

REZERVOVANÉ I 3i byt ꓲ 93 m² ꓲ ROBOTNÍCKA ꓲ priestranný zrekonštruovaný byt kúsok od Trnavského mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Robotnícka | 93 m²

čo si o nehnuteľnosti myslí maklér MILAN ČIERŤAŽSKÝ: „Tento byt má niečo, čo sa nedá kúpiť dod

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

340,000 € 3656 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU | NUPPU - Magnolia 5 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Hraničná | 77.02 m²

Hľadáte moderný byt v príjemnej lokalite s výbornou dostupnosťou? Ponúkame priestranný 3-izbový

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 19.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

372,394 € 4835 €/m²

| Klingerka | 3i byt | krásny výhľad | 27p.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 86 m²

Enzo Real Vám exkluzívne ponúka na predaj zariadený 3 izbový byt, nachádzajúci sa v novostavb

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,900 € 5813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

| Klingerka | 3i byt | krásny výhľad | 27p.

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 86 m²

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

499,900 € 5813 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

FRANK ZICHER - Predávame 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v projekte METROPOLIS - veža B

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova 6 | 83.16 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v skolaudovano

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

429,900 € 5170 €/m²

Rezervované: Svetlý 3-izbový byt po kompetnej rekonštrukcii vo vyhladávanej lokalite!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova | 75 m²

Predstavte si byt, ktorý spája poctivú architektúru, moderný komfort a pokoj posledného poschod

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,000 € 3720 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ. Priestranný 2,5-izbový byt v novostavbe so zariadením

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Eduarda Wenzla | 70 m²

Ponúkame na predaj priestranný a moderne riešený 2,5 izbový byt v novostavbe, ktorý zaujme vzdu

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

Info v RK

Predaj 3 izbového bytu s predzáhradkou na ulici Staré Grunty v Karlovej vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 219 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Karlova Ves na ulici Staré Grunty v novostavbe (

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

429,000 € 1959 €/m²

REZERVOVANÝ Priestranný 3 izbový byt časť Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Brezová | 124.9 m²

Z poverenia majiteľa Vám ponúkame na predaj 3 izbový byt v tichej lokalite na ulici Brezová v B

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 26.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

350,000 € 2802 €/m²

PREDAJ| Priestranný 3i byt na 43poschodí v Eurovea Tower

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 117.9 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj 3izbový luxusný byt na 43.poschodí v prvom mrakodrape na Sl

Publikované: 09.01.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Slnečný 3-izbový byt orientovaný do tichého dvora

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 123 m²

Slnečný 3-izbový klimatizovaný mezonetový byt s rozlohou 123 m² je situovaný na Tomášikovej uli

Publikované: 16.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

479,990 € 3902 €/m²

3 izbový byt s loggiu s úžitkovou plochou 72 m2, v zabývanej lokalite Bratislava – Petržalka – Ovsište

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 72 m²

TUreality ponúkajú byt s výmerou 72 m2 vo vyhľadávanej zabývanej lokalite Bulíková ulica. Byt j

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

243,999 € 3389 €/m²

ARTHUR - Veľký nebytový priestor s možnosťou zmeny na byty, výborná INVESTÍCIA

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Pajštúnska | 1,550 m²

Ponúkame na predaj jedinečný priestor s rozlohou 1 550 m² v modernom polyfunkčnom objekte Skybo

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Predaj 3i bytu s loggiou na Jahodovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 56 m²

Realitná kancelária IP REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Novom Meste – časť Vinohrad

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

253,900 € 4534 €/m²

ARTHUR - Ste kreatívec s vidinou nových perspektív a hľadáte „iný „ byt?

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Matejkova | 100 m²

Byt vymykajúci sa štandardnej dispozícii pýta inovatívnu ruku, iné vnímanie. Neobvyklý veľkomet

Publikované: 20.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

450,000 € 4500 €/m²

Predaj: Podkrovný veľkometrážny 3-izbový byt (110 m²) – Bratislava I, Staré Mesto, Gunduličova ulica

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gunduličova | 110 m²

Ponúkame na predaj atypický, priestranný a svetlý 3-izbový podkrovný byt s výmerou 110 m², nach

Publikované: 11.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

330,000 € 3000 €/m²

ŠTÝLOVÉ BÝVANIE S VÝHĽADOM NA DOWNTOWN — KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA!

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 54 m²

TUreality ponúkajú na predaj: Hľadáte moderný priestor, kde sa spojí komfort mestského života

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

280,990 € 5204 €/m²

FRANK ZICHER - Predávame zariadený 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v projekte METROPOLIS v Downtowne, BA.I.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova 6 | 82.97 m²

Realitná kancelária FRANK ZICHER ponúka na predaj 3 izbový apartmán s 2 balkónmi v aktuálne sko

Publikované: 02.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

469,000 € 5653 €/m²

3 izbový čiastočne zrekonštruovaný byt 78 m2 s loggiou – možnosť upraviť na 4 izby Bratislava, Petržalka – časť Ovsište

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 78 m²

TUreality ponúka veľký 3 izbový byt s úžitkovou plochou 78 m2. Byt prešiel v priebehu poslednýc

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,900 € 3204 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s terasou na Dúbravčickej ulici, Bratislava - Dúbravka REZERVOVANÉ!!!

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Dúbravčická | 58 m²

S dôrazom na detail, kvalitu a komfort bývania ponúkame na predaj nadštandardný 3-izbový byt si

Publikované: 23.10.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

260,000 € 4483 €/m²

PREDAJ 3i byt v štandarde s možnosťou dokončenia, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 91.8 m²

Hľadáte nový byt, ktorý si môžete zariadiť presne podľa svojich predstáv? Realitná kancelária

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,900 € 4138 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30312)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23052)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Upresniť hľadanie