3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa.

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Polnohospodarska | 68 m²

3-izbový byt po rekonštrukcii s loggiou – BA II, Vrakuňa Ponúkame na predaj 3-izbový byt v me

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

218,000 € 3206 €/m²

Štýlový 3-izbový byt s loggiou a výhľadom na zeleň – Mamateyova ul. Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 75 m²

Ponúkame na predaj slnečný, kompletne zariadený 3-izbový byt v jednej z najobľúbenejších častí

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

255,500 € 3407 €/m²

PLAN Real | Štrkovec svetlý 2,5 -izbový byt

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Čaklovská | 63 m²

Ponúkame na predaj svetlý -izbový byt po kompletnej rekonštrukcii s celkovou výmerou 65 m² (byt

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 10.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,000 € 4746 €/m²

Hľadám pre klienta na kúpu 3 izbový byt, Bratislava - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 65 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu 3 izbový byt v Bratislave s týmito parametrami : • loka

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 08.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

REZERVOVANÉ! Na predaj: 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii – Rajecká ulica, Vrakuňa, Bratislava

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 66 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v príjemnej a pokojnej lokalite na Rajeckej ulici v

Publikované: 09.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

187,000 € 2833 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ! Na predaj priestranný 3-izbový byt s dvoma loggiami na Záhradníckej ulici – Bratislava II – Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 92 m²

Ponúkame na predaj kvalitný 3-izbový byt v zánovnej novostavbe z roku 2007, nachádzajúcej sa na

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

365,000 € 3967 €/m²

REZERVOVANÉ- 3-izb byt, zasklená loggia, 6 POSCH. DOM, Jasovská ulica Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 70 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj 3-izbový byt 74m2 s lodžiou v 6 poschodovom zateplenom bytovom do

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

255,000 € 3643 €/m²

Na predaj 3 izbový byt na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lenardova | 70 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3-izbový byt, 1 poschodie v 12-podlažnom bytovom dome s dvomi nákl

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

235,000 € 3357 €/m²

Ponúkame na predaj luxusný a moderne riešený 3-izbový byt Slnečnice Viladomy - Fialová ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88.83 m²

Hľadáte bývanie, kde sa nebudete cítiť stiesnene? Realitná kancelária Mentor Group Real Estate

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

489,000 € 5505 €/m²

Na Predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v TOP lokalite – Mamateyova

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

Ponúkame na predaj priestranný a vkusne zrekonštruovaný 3-izbový byt na Mamateyovej ulici, ktor

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,000 € 3899 €/m²

3–5 izbový mezonet v Krasňanoch, ktorý rastie s rodinou | 3 svetové strany | električka pred domom

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Cyprichova | 111 m²

Sú nehnuteľnosti, ktoré vás zaujmú hneď pri prvom vstupe svojím charakterom a nápaditosťou. Te

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

497,000 € 4477 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Nový štandard mestského bývania: Projekt PREDMESTIE v Novom Meste

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Podniková | 75.68 m²

Hľadáte moderný domov pre svoju rodinu alebo bezpečnú investíciu s trvalou hodnotou? V spoluprá

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

276,990 € 3660 €/m²

REZERVOVANÉ - Slnečný tehlový 3-izbový byt s balkónom v srdci Ružinova, Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kapušianska | 66.33 m²

Rezervovaný: Tento 3-izbový byt na Kapušianskej ulici v Ružinove nie je len o metroch štvorcový

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

247,000 € 3724 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

REZERVOVANÉ - Predaj – zrekonštruovaný 3-izb byt s loggiou, 4 posch. dom, na ulici Ľ. Fullu Karlovka

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 71 m²

IBA U NAS! Ponúkame na predaj pekný zrekonštruovaný 3-izbový byt 74m2 s lodžiou, v zateplenom b

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

259,000 € 3648 €/m²

REZERVOVANÉ - Predaj - 3-izb byt s loggiou, 6 posch. v zateplenom dome, Furdekova ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 61 m²

IBA U NÁS Ponúkame na predaj 3-izbový byt 65m2 s lodžiou v 12 poschodovom zateplenom bytovom do

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 4016 €/m²

REZERVOVANÉ - Na predaj krásny 3 izbový byt v Bratislave Petržalka v blízkosti jazera Draždiak

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Holíčska | 70 m²

EXKLUZÍVNE ponúkame na predaj priestranný pekný 3 izbový byt na 1.posch. /12.p. (druhé podlažie

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

245,000 € 3500 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3-izbový slnečný byt v novostavbe s predzáhradkou v uzavretom bytovom komplexe s parkovacím státím

Reality Bratislava-Čunovo

3 izbový byt | Dlhá | 59.94 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový slnečný byt na 1. podlaží v novo vybudovanej súkromnej uzavretej o

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Čunovo

168,900 € 2818 €/m²

Na predaj UNIKÁTNY, takmer NOVÝ (2019), 3 - 4 izbový VEĽKOMETRÁŽNY byt (127m2), pri DULOVOM námestí, Trenčianska ul., Bratislava - NIVY

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 127 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj UNIKÁTNY, takmer NOVÝ (2019) byt, kde sa KOMFORT snúbi s čist

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

449,600 € 3540 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Neibrs | Dizajnový 3 izb. byt s 2 loggiami a balkónom, Martinčekova ul. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 83.89 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj krásny, štýlovo zariadený 3-izbový byt s

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,000 € 3922 €/m²

Neibrs | Eurovea Tower | 3- izbový apartmán, 2x parking + pivničná kobka

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Pribinova | 119.41 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka exkluzívne na predaj 3-izbový apartmán s dvoma balkónmi na 7.

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

Neibrs | REZERVOVANÝ -2,5 izb. byt oproti Figaru,čiastočná rekonštrukcia, loggia aj balkón

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 56 m²

Realitná kancelária Neibrs ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt na Račian

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

245,000 € 4375 €/m²

MEDENÁ – 3i BYT po REKONŠTRUKCII v TEHLOVOM DOME blízko PEŠEJ ZÓNY

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 59.45 m²

POZRITE si TENTO 3i BYT v STAROM MESTE po novej REKONŠTRUKCII. Byt sa nachádza na MEDENEJ ulici

Publikované: 18.04.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

336,900 € 5554 €/m²

JAHODOVÁ – 3i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 56.3 m²

POZRITE si TENTO 3i BYT po REKONŠTRUKCII v Novom Meste – časť VINOHRADY. Byt sa nachádza na JAH

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

253,900 € 4261 €/m²

NARCISOVÁ – 3i BYT po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII s VEĽKOU LOGGIOU

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Narcisová | 69.91 m²

POZRITE si TENTO PRIESTRANNÝ 3i BYT v RUŽINOVE. BYT sa NACHÁDZA na NARCISOVEJ ULICI pri PARKU A

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

294,900 € 4218 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie