PREDAJ, 3-izb. byt s balkónom v centre | DUNAJSKÁ, BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj elegantný byt v centre Bratislavy – Dun

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

456,500 € 5072 €/m²

NA PREDAJ, 3i byt pri Račianckom Mýte

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Legerského | 75 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj slnečný 3-izbový byt v žiadanej lokalit

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

Priestranný 3-izbový byt (71 m²) s lodžiou

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | 0 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt na Znievskej ulici v mestskej časti Petržalka. ZÁ

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,000 €

KvalitneNehnutelnosti.sk│INOVECKÁ, 3-i byt, 126 m2 - PRIESTRANNÝ byt s predzáhradkou a garážou VEDĽA HRADU

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Inovecká | 125.99 m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ slnečný, veľkorysý 3-i byt V PRESTÍŽNEJ LOKALITE na Hradnom kopci, hneď ve

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

569,990 € 4524 €/m²

Priestranný 3i byt, loggia, parking, projekt Boria, Drieňová ul., Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Drieňová | 105.3 m²

Na predaj ponúkame priestranný 3-izbový byt s loggiou, balkónikom, pivnicou a parkovacím miesto

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Info v RK

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v Bratislave

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Janíkovské Role | 73 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v Bratislave – Petržalka (Janíkovské role

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Cena dohodou

Ponúkame na predaj 2 bytové jednotky v Novostavbe - Vajnory - Bratislava

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Hospodárska | 91.54 m²

Realitná kancelária GRAFT ponúka na predaj 2 bytové jednotky v tichej lokalite Vajnory Ponúkam

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

369,000 € 4031 €/m²

Na predaj 3,5 izb. byt Martinčekova ul. - Pôvodný stav

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Martinčekova | 70 m²

Na predaj 3,5 izb. byt Martinčekova ul.- Ružinov, 70 m2, 2/10, 2 x výťah, loggia, pôvodný stav

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

241,000 € 3443 €/m²

Na predaj 3-izb. byt BORY BÝVANIE s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Na predaj 3-izb. byt BORY BÝVANIE s parkovacím miestom - Novostavba ul. H. Ponickej , Lamač / B

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 07.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

330,000 € 4286 €/m²

PREDAJ: 3i byt + loggia | príjemná lokalita | Nivy - Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Palkovičova | 68 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Nivy (Palkovičova ulica).

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

298,000 € 4382 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný trojizbový byt v bytovke s veľkorysým vnútroblokom | veľká pivnica a balkón - Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dobrovského | 97 m²

AVE Estate Vám s radosťou ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt na Dobrovského ulici – v abso

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

707,000 € 7289 €/m²

NOVINKA: Nadštandardný 3-izbový byt s bazénom v novostavbe AGÁTY, 83 M2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 82.89 m²

Ponúkame Vám na predaj nový, priestranný 3-izbový byt s terasou v dokončenom a skolaudovanom pr

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

329,000 € 3969 €/m²

Priestranný 3- izbový byt s lodžiou na predaj v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sedmokrásková | 68 m²

CENTRAL ESTATES /Priestranný 3-izbový byt s lodžiou v TOP lokalite Ružinova – pri OC Retro s lo

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

255,000 € 3750 €/m²

GODDESS PROPERTY - exkluzívne - PREDAJ 3 izbový byt 71 m2 s LOGGIOU a pivnicou - moderný - NOBELOVA ulica - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 68.29 m²

GODDESS PROPERTY – EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3 izbový byt s podlahovou plochou 71,76 m2 na 5. poscho

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 28.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

285,000 € 4173 €/m²

GODDESS PROPERTY – exkluzívne – PREDAJ 3 izbový byt 72 m2 s LOGGIOU a pivnicou – moderný – OŽVOLDÍKOVA ulica – DÚBRAVKA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Ožvoldíkova | 67.81 m²

GODDESS PROPERTY – EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 3 izbový byt s podlahovou plochou 72 m2 na 12. poschodí

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

254,900 € 3759 €/m²

3-izbový byt | 67 m² | pôvodný stav | Kostlivého ulica | Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kostlivého | 67 m²

Realitná kancelária ponúka na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej a pokojnej časti Ružinova na

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

230,000 € 3433 €/m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 107 m²

Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt Bratislava-Nové Mesto, Vajnorská ul. Byt o rozlohe 107 m2 j

Publikované: 05.01.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

340,000 € 3178 €/m²

PREDANÉ: Veľkometrážny 3 izbový byt, 2xbalkón neďaleko centra, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Levická | 82 m²

NENECHAJTE SI UJSŤ TÚTO NOVINKU NA TRHU REALÍT """"""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""""

Publikované: 27.12.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,900 € 3535 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

PREDAJ - atypický 3-izbový byt s nebytovým priestorom BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 81 m²

Hľadáte miesto pre bývanie spojené s podnikaním na jednom mieste? Máme pre Vás na predaj v lu

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

324,000 € 4000 €/m²

Blue Dune Home - Skypark - Architektom navrhnutý 3i Byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 82.68 m²

Exkluzívne- Realitná kancelária Blue Dune Home ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt situovan

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

695,000 € 8406 €/m²

PREDAJ – krásny 3i byt s príjemnou atmosférou.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Košická | 62.52 m²

Košická ulica je v mestskej časti Ružinov aj v mestskej časti Staré mesto a tvorí hranicu medzi

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

412,000 € 6590 €/m²

ESTATERS | 3-izbový byt,(HLAVNÉ NÁMESTIE), Biela, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Biela | 62 m²

Realitná kancelária ESTATERS Vám v exkluzívnom zastúpení majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

338,900 € 5466 €/m²

Klimatizovaný 3izb byt, dvojgaráž v cene , pekný výhlad

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Tomášikova | 80.09 m²

S poverením majiteľa ponúkame na predaj klimatizovaný, 3 izbový byt v Novom Meste na Tomášikove

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

385,000 € 4807 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.)

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 108 m²

LUXUSNÝ PENTHOUSE S PANORAMATICKÝM VÝHĽADOM (23. p.) – BRATISLAVA, NIVY Ponúkame na predaj exk

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

900,000 € 8333 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23053)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie