Byt na predaj - ul. Obchodná, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 69 m²

Ponúkame Vám na predaj veľkorysý, slnečný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný p

Publikované: 20.01.2025 Aktualizované: 24.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

379,000 € 5493 €/m²

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 160 m²

Ponúkame Vám na predaj trojizbový loftový byt, ktorý vznikol na 2. poschodí v poly-funkčnom pro

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

795,000 € 4969 €/m²

Nadštandardný 3-izbový byt s veľkou terasou a výnimočnými výhľadmi v projekte Pod vŕškami

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

3 izbový byt | Ostriežová | 83.74 m²

Ponúkame na predaj výnimočný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Záhorská Bystrica, Otriežová uli

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

399,000 € 4765 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kompletne zariadený 3i byt na predaj - Fialová ulica, Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Fialová | 88 m²

Ponúkame Vám na predaj moderne riešený, kompletne zariadený 3-izbový byt na 3. poschodí bytovéh

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 26.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

379,000 € 4307 €/m²

Byt na predaj - ul. Pluhová, Bratislava III TOP

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pluhová | 57.14 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii, situovaný na zvýšenom prízemí kval

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

236,900 € 4146 €/m²

Byt na predaj - ul. Dunajská, Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dunajská | 90 m²

Ponúkame Vám na predaj elegantný byt, ktorý je upravený na kancelársky priestor – Dunajská ulic

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 14.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5000 €/m²

Skvelý 3izbovy byt s výhľadom na Karpaty na predaj - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Námestie 1. mája | 81 m²

Ponúkame Vám dispozične skvelý 3izbovy byt s upokojujúcim výhľadom na Karpaty, vo vnútornom krí

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 02.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

450,000 € 5556 €/m²

štýlový 2,5-izbový apartmán v projekte NUPPU, Bratislava II TOP

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mlynské nivy | 59 m²

Ponúkame Vám štýlový a elegantne zariadený 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a dostatk

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 13.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,990 € 5593 €/m²

Na predaj 2-izbovy byt prerobený na 3-izbovy s výbornou dispozíciou - Bratislava I TOP

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

Ponúkame na predaj 2-izbovy byt prerobený na 3-izbovy s výbornou dispozíciou a optimálnou polo

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4969 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3-izbový byt s rohovým balkónom, Exnárova ulica a garáž 18 m² na Súmračnej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 75 m²

Ponúkame na predaj priestranný a kompletne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa na Exnárovej

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

330,000 € 4400 €/m²

Priestranný 3-izbový byt s loggiou, Čiernovodská ulica, Bratislava – Vrakuňa

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Čiernovodská | 69.5 m²

Ponúkame na predaj svetlý a priestranný 3-izbový byt na Čiernovodskej ulici v Bratislave – mest

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

244,000 € 3511 €/m²

Kompletne zariadený 3-izbový byt po rekonštrukcii, Krásnohorská – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Krásnohorská | 69.5 m²

Ponúkame na predaj priestranný a veľmi prakticky riešený 3-izbový byt na Krásnohorskej ulici v

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

269,000 € 3871 €/m²

REB.sk Predaj 3 izbový byt, 86 m2, Francisciho ul, Staré mesto, BAI .

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Francisciho | 85.9 m²

EXKLUZÍVNE V PONUKE REB - REAL PARTNERS. Ponúkame na predaj 3 izbový byt v centre Starého mes

Publikované: 17.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

REB.SK Predaj 3-izbového bytu Bratislava I- Staré mesto/ Centrum

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 65 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt (pôvodne 2-izbový), ktorý vyniká premyslenou dispoz

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

329,000 € 5062 €/m²

Predaj 3-izbového bytu s logiou, Novostavba- Bory, 77m2, Bratislava

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 70.12 m²

Predaj 3-izbového slnečného bytu v novostavbe – Bory, Bratislava REB.sk Ponúka na predaj pries

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

330,000 € 4706 €/m²

NA PREDAJ, čiastočne zrekonštruovaný 3i byt, GESSAYOVA, BA V

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Gessayova | 69 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj útulný 3-izbový byt v lokalite Bratisla

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

256,000 € 3710 €/m²

BA Rača 3izb byt na predaj

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Dopravná | 0 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt na Družstevnej ulici v mestskej časti Rača ZÁKLADNÉ INFORMÁCI

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

249,000 €

Pekný 3 izbový byt na predaj, BA-Ružinov-Banšelova ul.,

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Banšelova | 68 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 3 izbový byt na Banšelovej ulici v Bratislave-Trnávke-R

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

215,000 € 3162 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ, 3-izb. byt so záhradou a parkovaním

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Majoránová | 70 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt so záhradou v ti

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

284,900 € 4070 €/m²

NA PREDAJ, moderný 3-izb. byt v Starom Meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Beskydská | 77.49 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj moderný 3-izbový byt v atraktívnej loka

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

420,000 € 5420 €/m²

NA PREDAJ, 3-izb. byt v projekte TRI VEŽE

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bajkalská | 113 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj prémiový 3-izbový byt v projekte Tri ve

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

655,000 € 5796 €/m²

NA PREDAJ, 3-izb. byt v TOP LOKALITE, BA II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Dvojkrížna | 88 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v lokalite Bra

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

334,000 € 3795 €/m²

3 izbový byt v Bratislave-Dúbravka-Sekurisova ul., loggia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Sekurisova | 69 m²

Leaders & Partners Vám ponúka exkluzívne na predaj čiastočne zrekonštruovaný priestranný a svet

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3477 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 3-izb. byt v novostavbe RETRO, BA II

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nevädzová | 80 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj kompletne zariadený 3-izbový byt v proj

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

413,000 € 5163 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie