SVOBODA & WILLIAMS | 109936 | Moderný 3-izbový byt s loggiou umiestnený na 28. poschodí projektu Sky Park

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 84.8 m²

Moderný 3-izbový byt s loggiou umiestnený na 28. poschodí projektu Sky Park v centre Bratislavy

Publikované: 21.07.2025 Aktualizované: 21.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

NA PREDAJ ATYPICKÝ 3-IZBOVÝ BYT V SRDCI STARÉHO MESTA – GORKÉHO ULICA, BRATISLAVA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 101 m²

Ponúkame vám jedinečnú príležitosť vlastniť štýlový a atypický 3-izbový byt v jednej z najprest

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

499,000 € 4941 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad a výhľadom až do Rakúska, s krásnou loggiou.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Rovniankova | 75.4 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s výhľadom na Bratislavský hrad a výhľadom až do Rakúska, s krá

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 € 3316 €/m²

BAKOŠOVA - 2x garážové státie, terasa, lodžia, krásny výhľad

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Bakošova | 90 m²

Ak hľadáte nový, slnečný byt v dobrej lokalite s výbornou dispozíciou, tento byt si vás získa h

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

299,000 € 3322 €/m²

LUXUSNÝ 3-IZBOVÝ BYT NA MIERU V NADČASOVEJ NOVOSTAVBE NA ZAČIATKU KOLIBY

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Strážami | 83 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento architektom navrhnutý 3izbový byt v technologicky vyspelej novos

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 6024 €/m²

Čisté plátno s výhľadom na Karpaty: 3-izbový byt na Landauovej ulici

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Landauova | 70 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Tento 3-izbový byt na

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

237,000 € 3386 €/m²

POD VINICAMI - 3IZBOVÉ BYTY V NADŠTANDARDNEJ BOUTIQUE REZIDENCII

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Matúškova | 85 m²

B10 Vám vo výhradnom zastúpení ponúka na predaj nadštandardné 3 izbové byty, ktoré sa nachádzaj

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

373,990 € 4400 €/m²

ŠPECIÁLNY 3IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE NA ZAČIATKU KOLIBY

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bratislava-Nové Mesto | 117 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento úžasný 3 izbový byt s terasou na začiatku Koliby, ul. Pod Stráža

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

438,800 € 3750 €/m²

BJ7 - Ružinov - Jašíkova ulica Práve dokončený 3-izbový byt pripravený k nasťahovaniu

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Jašíkova | 63 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame na predaj štýlový 3-izbový byt po kompletnej nov

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

305,000 € 4841 €/m²

CENA DOHODOU! GORKÉHO - Veľkorysý 3-izbový byt v srdci Starého Mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 93 m²

Hľadáte bývanie s neopakovateľnou atmosférou historického centra, alebo výnimočnú investičnú pr

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena na vyžiadanie

BRATISLAVA NA DLANI - BYT S TERASOU, NA NAJVYŠŠOM POSCHODÍ v komornom projekte POD VINICAMI

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pod Strážami | 154 m²

B10 Vám ponúka na predaj tento jedinečný 3 izbový byt s terasou, na najvyššom poschodí s výhľad

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

650,000 € 4221 €/m²

REZERVOVANÉ Račianska ulica - Praktický 3-izbový byt po rekonštrukcii

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 64 m²

B10 Vám ponúka na predaj 3 izbový byt Ponúkame Vám tento praktický 3i byt na Račianskej ulici,

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

269,900 € 4217 €/m²

Bez maklérov predám Priestranný byt v lokalite Ružinov ID 105874

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Šalviová 876/32 | 67.63 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

266,000 € 3933 €/m²

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

DOM-REALÍT, Ponúkame na predaj jedinečný byt na jedinečnom mieste s príjemnou atmosférou svetla

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

DOM REALÍT, - veľký tehlový 2 alebo 3 izbový byt

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Dopravná | 74.48 m²

Z poverenia majiteľa ponúkame na predaj 2 izbový byt na Dopravnej ulici v Bratislave - Rači, Vý

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

205,000 € 2752 €/m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ byt s ideálnou dispozíciou a panoramatickými výhľadmi

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Uhrova | 88 m²

PRIPRAVUJEME NA PREDAJ 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Kramáre na Uhrovej ulici. Jedine

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,900 € 4203 €/m²

3-izbový byt pri lese

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 65 m²

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

239,900 € 3691 €/m²

DOM-REALÍT, 3-izbový byt s loggiou v Lamači

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Studenohorská | 69.6 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v Lamači. + byt 69,6m² + loggia 7,88 m² + pivnica 1,5 m² + ori

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

245,000 € 3520 €/m²

DOM-REALÍT, byt v lesom obklopenej časti Dúbravky na Agátovej ulici.

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Agátová | 66 m²

Všeobecný popis Ponúkame na predaj 3 izbový byt v lesom obklopenej časti Dúbravky na Agátovej u

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

195,000 € 2955 €/m²

DOM-REALÍT ponúka priestranný 3 izbový byt po kompletnej novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Lachova | 71 m²

TOP ponuka – kompletne zrekonštruovaný byt v tichom prostredí Petržalky, Lachova ulica Len zrie

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

275,000 € 3873 €/m²

DOM-REALÍT / 2izb byt s možnosťou na 3izb v žiadanej lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárová | 57 m²

Z poverenia majitľa ponúkame na predaj dvojizbový byt s možnosťou úpravy na 3izb. + 6/6 poscho

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

234,990 € 4123 €/m²

DOM-REALÍT,- ponúka 3 izbový byt so záhradou a parkovaním (Vajnory)

Reality Bratislava-Vajnory

3 izbový byt | Nové Šuty | 176 m²

Ponúkame na predaj, ihneď voľný, novostavba (2016) 3 izbového bytu so záhradkou (Uhliská – Vaj

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vajnory

309,990 € 1761 €/m²

Štýlový 3-izbový byt v srdci Starého Mesta – Grösslingová

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Grösslingova | 80 m²

Realitná kancelária Tom & Tiles Vám exkluzívne ponúka na predaj výnimočný 3-izbový byt v absolú

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 17.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

434,900 € 5436 €/m²

REZERVOVANÉ !EXKLUZÍVNE! 3izbový byt s krásnym výhľadom na Dubnickej ulici

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Dubnická | 84 m²

Zenith reality pre Vás exkluzívne pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom s ná

Publikované: 30.09.2025 Aktualizované: 04.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

309,900 € 3689 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie