HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Rača, Krasňany

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 84 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,990 € 4513 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Petržalka, Šustekova

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Šustekova | 86 m²

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

349,500 € 4064 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Nobelova

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 81 m²

Realitná kancelária HALO reality a Iveta Molnárová, kontakt: 0903 379 150, nehnuteľnosť s ID: B

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

321,000 € 3963 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Dúbravka, Lipského, dve lodžie - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Lipského | 71 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

265,000 € 3732 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Staré Mesto, Hollého

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 92 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr.art. Mária Markus, kontakt: 0905 731 533, nehnuteľnosť s

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

380,000 € 4130 €/m²

PRIPRAVUJEME - 3 IZBOVÝ BYT | 76m² | BRATISLAVA – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | - | 76 m²

🔥 NA PREDAJ – 3-IZBOVÝ BYT | 76m² | BRATISLAVA – RUŽINOV Ponúkame na predaj 3-izbový byt nac

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 € 0 €/m²

GRAVITAS | Na predaj 3-izbový byt s balkónom - B2

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 71.95 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 3-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa n

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

339,000 € 4712 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj 3-izbový byt s balkónom - B4

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 71.95 m²

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

349,000 € 4851 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

GRAVITAS | Na predaj veľký 3-izbový byt s predzáhradkou 103 m2 - B-1

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Nezadaná | 75.28 m²

Gravitas ponúka exkluzívne na predaj úplne nový 3-izbový byt v projekte Pekná cesta, ktorý sa

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

375,000 € 4981 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ Krásny Novo-zrekonštruovaný 3-Izbový byt

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajecká | 70 m²

VIDEO BYTU: https://www.instagram.com/reel/DQoTTGYDBvU/?igsh=MXNyNndlNGZpMXMwOQ== Ponúkame Vám

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

232,000 € 3314 €/m²

Na predaj 3-izbový byt s loggiou, balkónom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 67 m²

Na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite na Rumančekovej ulici. Byt ponúka

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 3866 €/m²

Predaj 3 izbového veľkometrážneho bytu, Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový byt s rozlohou menšieho 4-izbového bytu na Olbrachtovej ulici v čast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,900 € 2874 €/m²

Predaj 2 izbového veľkometrážneho bytu, Olbrachtova

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Olbrachtova | 80 m²

Ponúkam na predaj 2 izbový byt s rozlohou menšieho 4-izbového bytu na Olbrachtovej ulici v čast

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

229,900 € 2874 €/m²

Kompletne zariadený 3-izbový byt bez investícií, Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Azalková | 80 m²

Ponúkam na predaj 3 izbový vzdušný byt s čistými líniami a svetlým interiérom na 2. poschodí, k

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

314,900 € 3936 €/m²

JKVreal ponúka na predaj dizajnový 3-izbový byt v Panorama City – Landererova, Bratislava I

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 76 m²

V ponuke máme štýlový 3-izbový byt nachádzajúci sa na 9. poschodí prestížneho rezidenčného komp

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

432,000 € 5684 €/m²

Na predaj – štýlový 3-izbový byt na Trenčianskej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 65 m²

Ponúkame vám priestranný a svetlý 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Ružinov, n

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

345,000 € 5308 €/m²

NA PREDAJ PRÍJEMNÝ 3-IZB.BYT S LOGGIOU V OBĽÚBENEJ ČASTI PETRŽALKY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Petržalka | 68 m²

JKV REAL so súhlasom vlastníka ponúka na predaj 3-izbový byt s loggiou v centrálnej časti Petrž

Publikované: 21.11.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

238,990 € 3515 €/m²

3-Izbový byt pripravený na nasťahovanie v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 65 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne zariadený 3 izbový byt Bratislava-Petržalka, Budatínska. Plo

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

240,000 € 3692 €/m²

Developerský projekt SRDCE GROBU!

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Bratislava | 67 m²

SRDCE GROBU – MODERNÉ BÝVANIE V CENTRE OBCE Realitná kancelária JKV REAL ako exkluzívny partne

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

160,000 € 2388 €/m²

Veľkometrážny 3-Izbový byt v pôvodnom stave na predaj

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Mesačná | 75 m²

VEĽKOMETRÁŽNY 3-IZBOVÝ BYT V PÔVODNOM STAVE – IDEÁLNY NA REKONŠTRUKCIU PODĽA VLASTNÝCH PREDSTÁV

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

250,000 € 3333 €/m²

Na predaj priestranný 3i byt blízko Račianskeho Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Ukrajinská | 92 m²

JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v Bratislave Ukrajinská

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

339,900 € 3695 €/m²

TOP 3i byt Dúbravka/kompletná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Koprivnická | 67.6 m²

Sú byty, ktoré sú len priestor. A potom sú byty, kde sa cítiš doma hneď, ako otvoríš dvere.

Publikované: 03.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

269,900 € 3993 €/m²

3izb byt na predaj,rekonštrukcia, Bratislava-Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Chrobákova | 58 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý 3-izbový byt o výmere 58 m² + balkon , nachádzajúci sa na

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

259,900 € 4481 €/m²

Predaj 3 izbového bytu na Haburskej, Ružinov - Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 67.31 m²

Ponúkam na predaj pôvodne 3 izbový byt, ktorý bol prerobený na 4 izbový na Haburskej ulici v ča

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,800 € 3637 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie