PREDAJ 3 izbový priestranný, slnečný, dvojpodlažný byt Vajnorská ulica

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 129 m²

[i]Zenith reality Vám exkluzívne ponúka na predaj [/i] slnečný dvojpodlažný byt s veľkou teraso

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 27.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Info v RK

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt pri Chorvátskom ramene – pokoj, zeleň a dostupnosť mesta

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Hálova | 71 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt nachádzajúci sa na Hallovej ulici v obľúbenej a vyh

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 30.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

Info v RK

3-izbový byt na Čiližskej ulici na predaj

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | 74.55 m²

Zenith reality pre Vás exkluzívne pripravuje na predaj priestranný 3-izbový byt s balkónom. Ce

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 27.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

269,900 € 3620 €/m²

!REZERVOVANÉ!3-izb. byt na predaj po kompletnej rekonštrukcii.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Riazanská | 69.66 m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: DIZAJNOVÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII – RAČIANSKA 50 Zenith Re

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

279,900 € 4018 €/m²

!PREDANÉ! Slnečnice-Krásny 3izbový byt na predaj

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Žltá | 82.41 m²

Zenith reality Vám exkluzívne ponúka krásny moderne zariadený 3 izbový byt v Petržalke v novost

Publikované: 04.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

354,900 € 4307 €/m²

3i byt, prémiové materialy, parking s nabíjanim pre elektromobily

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska | 97 m²

Dizajnový, priestranný 3i byt, ktorý bol za posledných 5 rokov postupne komplet zrekonštruovaný

Publikované: 22.07.2025 Aktualizované: 11.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

340,000 € 3505 €/m²

TARGETreal | Svetlý 3i byt s výhľadom na zeleň v TOP lokalite Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Babuškova | 78.34 m²

TARGETreal ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt s loggiou v obľúbenej a tichej časti Ružinova

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,990 € 3574 €/m²

TARGETreal | Priestranný byt so spoločnou záhradou v blízkosti Kukorelliho parku

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kvačalova | 64 m²

TARGETreal ponúka na predaj slnečný byt vo vyhľadávanej lokalite plnej zelene na Kvačalovej uli

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,990 € 4062 €/m²

Ľ.Fullu: Na predaj priestranný 3.5 izbový byt v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Ľ | 84 m²

Nachádzame sa na 2 poschodí 9 poschodového bytového domu, do ktorého sa dostávame nedávno zreko

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

240,000 € 2857 €/m²

Príjemne bývanie v centre mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Podjavorinskej | 54 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Staré Mesto, na

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

299,000 € 5537 €/m²

PREDAJ | zrekonštruovaný 3-izbový byt v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

REALL INVEST vám exkluzívne prináša na predaj tento štýlový, kompletne zrekonštruovaný 3-izbový

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

261,500 € 3790 €/m²

Predaj - vynikajúco riešený 3-izbový byt so štyrmi lodžiami

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Heyrovského | 76 m²

Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v Lamači na ul. Heyrovského, nachádzajúci sa na 6.

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

255,000 € 3355 €/m²

Veľkometrážny 3-izb. byt s parkovacím miestom v novostavbe, Peržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Budatínska 24 | 96.5 m²

Máme pre vás na predaj 3-izb. byt v Polyfunkčnom dome SOLAR z roku 2014 na Budatínskej ulici. I

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

370,000 € 3834 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj - moderný 3 - izbový byt na Bottovej ulici v mestskej časti Mlynské Nivy - Bratislava. Byt o výmere 74,6 m2 + 2 balkóny

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bottova | 74.6 m²

Predstavujeme Vám na predaj moderný 3 - izbový byt na Bottovej ulici v mestskej časti Mlynské N

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 30.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

494,999 € 6635 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Zaujímavý 3-izbový byt v ikonickom „Palušáku“

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 66 m²

Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá má dušu, skvelú adresu a investičný potenciál, ktorý neklesá? Ponú

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

315,000 € 4773 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Predaj 3-izbového bytu s loggiou v Petržalke

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

Zahoďte kompromisy medzi mestom a pokojom – čo ak môžete mať oboje na jednom mieste? REALL INV

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,000 € 3754 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE PETRŽALKY

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 70 m²

EXKLUZÍVNE ZNÍŽENÁ CENA – PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE PETRŽALKY NA PREDAJ

Publikované: 14.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

243,000 € 3471 €/m²

3-izbový byt s výbornou dispozíciou v tichej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Sklenárova 8 | 77.55 m²

Ponúkame tento priestranný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova – Ružová dolina. Byt ponúka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

284,900 € 3674 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

LEMONPIE PONÚKA NA PREDAJ 2,5-IZBOVÝ BYT NA ŠTRKOVCI

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Komárnická | 62.16 m²

Lemonpie ponúka exkluzívne na predaj 2,5-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších častí Ružino

Publikované: 10.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

259,000 € 4167 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj moderný 3.izbový byt v Bratislave na Račianskej ulici.

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Račianska | 72.67 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj nadštandardne zariadený 3-izbový byt v novostavbe v B

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

379,900 € 5228 €/m²

REZERVOVANÉ*** Predaj 2,5-izb. byt, 65 m2, ul. ČS parašutistov pri Slimáku

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | ul. ČSl. parašutistov 9 | 65 m²

Na predaj tichý a priestranný 2,5-izbový byt vo veľmi vyhľadávanej lokalite pri Slimáku, ČSl. P

Publikované: 10.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

245,000 € 3769 €/m²

Štýlový 3 izbový byt s rozlohou 70 m2 v srdci Ružinova na Rumančekovej ulici *** SKVELÁ INVESTÍCIA ***

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Rumančeková | 69.5 m²

3D prehliadka : https://my.matterport.com/show/?m=aVsPfyZScbD Ponúkame na predaj atraktí

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

279,500 € 4022 €/m²

NA PREDAJ 3-izbový byt po rekonštrukcii ( Mamateyova )

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 69 m²

REALL INVEST predstavuje na predaj priestranný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt v obľúb

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

259,000 € 3754 €/m²

Predaj 3 - izb. apartmánu v novostavbe na Farského ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Farského | 71 m²

Ponúkame na predaj trojizbový apartmán v novostavbe na začiatku Petržalky na Farského ul. Apar

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

300,660 € 4235 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Rodinné domy na predaj (23054)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Upresniť hľadanie