Na predaj priestranný 3i byt blízko Račianskeho Mýta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Ukrajinská | 92 m²

JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3-izbový byt s balkónom v Bratislave Ukrajinská

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

339,900 € 3695 €/m²

Predaj 3 izbového bytu na Haburskej, Ružinov - Štrkovec

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Haburská | 67.31 m²

Ponúkam na predaj pôvodne 3 izbový byt, ktorý bol prerobený na 4 izbový na Haburskej ulici v ča

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

244,800 € 3637 €/m²

PREDAJ - Slnečný 3 izbový byt - loggia + parkovacie státie - Vinohrady - Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | 78 m²

Realitná kancelária JKV REAL so súhlasom majiteľa ponúka na predaj 3 izbový byt na ulici Malokr

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

389,000 € 4987 €/m²

Útulný 3-izbový byt na Obchodnej

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Obchodná | 65 m²

Ponúkam na predaj zrekonštruovaný 3 izbový byt v atraktívnej lokalite Starého Mesta na Obchodne

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

254,900 € 3922 €/m²

EXKLUZÍVNE BÝVANIE V 3-IZB.BYTE V NOVOSTAVBE RÍNOK RAČA

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | Rínok Rača | 77.12 m²

Hľadáte v Bratislave oázu pokoja? Lokalitu, kde sa moderný mestský život spája s prírodou? Na r

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

353,990 € 4590 €/m²

PREDAJ: Slnkom presvetlený 3-izbový byt na zelenej ulici Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Kostlivého | 64 m²

JKV Real ponúka na predaj komfortný 3-izbový byt v obľúbenej časti Ružinova, na tichej Kostlivé

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,990 € 3750 €/m²

PREDAJ: Vynikajúca Investičná Príležitosť - 3 izbový byt - pôvodný stav - Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Gallayova | 64.9 m²

Ak hľadáte byt s investičnou príležitosťou, tak tento byt má ideálny základ: s rozlohou 65 m2

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

216,990 € 3343 €/m²

3-izbovy byt Dubravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Landauova | 68 m²

Ponúkam na predaj priestranný a svetlý 3-izbový byt s praktickým dispozičným riešením typu 3 iz

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

215,000 € 3162 €/m²

Čoskoro na predaj 3izb byt s vysokými stropmi v centre BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mariánska | 78 m²

Čo na vás čaká: Stropy 3,3 m – vzdušný priestor, aký v bežnom byte nenájdete 77,7 m² + 10,5 m

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

409,000 € 5244 €/m²

2 byty v jednom byte-usporiadaj si ho podľa seba alebo užívaj prémium bývanie 3-izbového bytu v najlepšej štvrti mesta

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Bezručova | 111 m²

Predstavte si ráno, keď sa zobudíte a slnečné lúče preplnia váš priestor. Otvoríte žalúzie a hi

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

880,000 € 7928 €/m²

Predáme 3 izb byt na Miletičovej ulici

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Miletičova | 63.76 m²

-izbový byt v tehlovom dome – Miletičova ulica, Ružinov Ponúkame na predaj 3-izbový byt v tehl

Publikované: 18.04.2026 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 3748 €/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 81.18 m²

Na predaj: 3-izbový byt – Kováčska ulica sa nachádza sa na rozhraní Starého a Nového mesta. Po

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

425,000 € 5235 €/m²

Predáme 3 izb investičný byt na Vajnorskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Vajnorská | 65 m²

Investičná príležitosť s dlhodobým stabilným nájomníkom – Nová Doba, Vajnorská ul., Bratislava

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

260,000 € 4000 €/m²

Predáme 3 izb byt na Kováčskej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kováčska | 81.18 m²

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

425,000 € 5235 €/m²

Výnimočný 3-izbový byt s predzáhradkou na Kolibe

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Svätovavrinecká | 68 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt vo vyhľadávanej časti Bratislavy – Svätovavrinecká ulica. Jedná

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

579,000 € 8515 €/m²

Predaj 3-izbový mezonet s terasou, novostavba (2025) Green Atrium, Bratislava – Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trnavská cesta | 88 m²

WIN - WIN ponúka na predaj výnimočný 3-izbový mezonet s terasou v projekte Green Atrium Tento š

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

374,000 € 4250 €/m²

Veľkorysý 127 m² tehlový byt na Palisádach s variabilnou dispozíciou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Zochova | 127 m²

Pripravujeme na predaj priestranný mestský byt v tehlovom bytovom dome na prestížnej adrese v B

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1 € 0 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Priestranný a slnečný 3 izbový byt v NOVOSTAVBE Bory Bývanie s loggiou a parkovacím státím

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Ponúkame na predaj slnečný a priestranný 3 izbový byt v novostavbe Bory Bývanie na ulici Hany

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

314,000 € 4078 €/m²

Kompletne zariadený 3 izbový byt s veľkou terasou v novostavbe na Tehelnom poli

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Bajkalská | 96 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s veľkou terasou na Bajkalskej ulici, Tehelnom poli BA - Nové

Publikované: 07.01.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

415,000 € 4323 €/m²

Unikátny staromestský 3,5 izbový byt v historickom dome s filmovým príbehom

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Trnavská cesta | 120 m²

Ponúkame na predaj veľkometrážny staromestský 3,5 izbový byt na ulici Trnavská cesta v Bratisla

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

500,000 € 4167 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113210 | Svetlý mezonet s terasou v obľúbenej časti Nového Mesta

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Kalinčiakova | 81.08 m²

Svetlý mezonet s terasou v obľúbenej časti Nového Mesta ponúka funkčné mestské bývanie s dôrazo

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

435,000 € 5365 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113084 | Moderný, svetlom zaplavený trojizbový byt v centrálnej lokalite Suché mýto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Suché mýto | 82 m²

Moderný, svetlom zaplavený trojizbový byt v centrálnej lokalite Suché mýto v srdci Bratislavy p

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

481,400 € 5871 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 108440 | Výnimočný staromestský 3-izbový byt na predaj priamo pri Hviezdoslavovom námestí

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Paulínyho | 138 m²

Výnimočný staromestský 3-izbový byt na predaj priamo pri Hviezdoslavovom námestí vedľa hotela C

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

749,990 € 5435 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 110702 | Pôvabný mezonet s podlahovou plochou 102 m²

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Radlinského | 102 m²

Pôvabný mezonet s podlahovou plochou 102 m², privátnou záhradkou vo dvore a vysokými stropmi s

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 10.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 3912 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23054)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Upresniť hľadanie