PREDAJ Slnečný 3-izbový byt s dvoma balkónmi v Ružinove

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Exnárova | 70.39 m²

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt na Exnárovej ulici v Ružinove. Lokalita má výbornú obči

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 09.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

260,000 € 3694 €/m²

Na predaj 3-i byt v obľúbenom Petržalskom Ovsišti

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova 1584/1 | 72 m²

Ponúkame na predaj príjemný a svetlý čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo výmere 72m2, vo

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3540 €/m²

Novinka
Novinka

Luxusný 3-izbový byt v prémiovej novostavbe Einpark – Zadunajská cesta, začiatok Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Zadunajská cesta | 78 m²

Ponúkame na predaj výnimočne vkusne zariadený 3-izbový byt nachádzajúci sa v renomovanom projek

Publikované: 07.11.2025 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

498,000 € 6385 €/m²

Priestranný 3 izbový byt s loggiou a výhľadom na zeleň na začiatku Petržalky

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 75 m²

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou na Mamateyovej ulici v Bratislave na začiatku Petržal

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3399 €/m²

REB.SK Predaj 3-Izbový byt v pôvodnom stave Bratislava Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Turnianska | 68.35 m²

REB.SK Ponúka na predaj 3-izbový byt vhodný na rekonštrukciu v Bratislavskej Petržalke. Byt sa

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

229,900 € 3364 €/m²

PREDAJ | Priestranný 3,5-izbový byt s 50 m² terasou pri Hviezdoslavovom námestí

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gorkého | 158 m²

Máloktorý byt v Starom Meste dokáže ponúknuť takú vzácnu kombináciu ako tento. Priestranný 3,5-

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,000 € 3348 €/m²

Moderný 3-izbový mezonet v novostavbe rodinného domu

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Vratičova | 68 m²

Prvá realitná spoločnosť predáva časť dvojpodlažného rodinného domu v Podunajských Biskupiciach

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

310,000 € 4559 €/m²

Bývanie v srdci Starého Mesta môže byť realitou!

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Staré Mesto | 65 m²

V srdci bratislavského Starého Mesta sa ponúka byt, ktorý v sebe nesie charakter pôvodnej mests

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

322,990 € 4969 €/m²

Na predaj exkluzívny 3-izbový byt s panoramatickou terasou, saunou a dizajnovým interiérom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 100 m²

Ak hľadáte prémiové bývanie s dôrazom na dizajn, komfort a súkromie, tento výnimočný byt na uli

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

599,000 € 5990 €/m²

REZERVOVANE - 3-izbový byt v Petržalke – Draždiak na skok

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Znievska | 0 m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt v osobnom vlastníctve na ulici Znievska, Bratislava – Petržalka

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

244,000 €

Pripravujem na predaj 3 izb. mezonet - TRHOVISKO Miletičova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | 0 m²

Pripravujem na predaj 2j poschodový 3+ izb. byt v blizkosti Trhoviska Miletičova, Park Kukorell

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

1 €

Predaj - 3 izbový byt Bratislava IV.

N105-113-EMJU Hľadáte útulný byt v Bratislave a máte radi prírodu? Ak áno, neprehliadnite tút

Publikované: 22.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

1 € 0 €/m²

(F004-113PANEa) REZIDENČNÝ PROJEKT NOVÉ ZÁHRADY – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domove role | 0 m²

V exkluzívnej a dynamicky sa rozvíjajúcej lokalite **Nové záhrady – Domové role** na okraji mes

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

265,000 €

(F003-113PANEa) REZIDENČNÝ PROJEKT NOVÉ ZÁHRADY – RUŽINOV

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Domove role | 0 m²

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

282,000 €

Tichý 3i byt s loggiou v Petržalke: Bývanie aj investícia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Černyševského | 0 m²

🌟 EXKLUZÍVNE: Priestranný a mimoriadne tichý 3-izbový byt s loggiou v Petržalke – Ideálny na bý

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

250,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA! NADŠTANDARDNÝ 3i BYT V SRDCI STARÉHO MESTA, BA

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Záhradnícka | 0 m²

Bývanie, kde každý deň začína s výhľadom na historické centrum hlavného mesta a zároveň celé St

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

536,750 €

3D prehliadka
3D prehliadka

Predaj bytu v samotnom centre Bratislavy.

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Medená | 95 m²

F022-113-SIMI Ponúkame Vám na predaj 3 izbový byt v mestskej časti Bratislava-Staré Mesto na M

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

529,000 € 5568 €/m²

✅3-izbový veľkometrážny byt v bytovom dome UNIVERSO

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Ružová dolina | 113 m²

Ponúkame Vám priestranný 3-izbový byt (113 m²) s loggiou a potenciálom na 4-izbový v projekte

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

460,000 € 4071 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

3 izb. byt na PREDAJ po KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII s loggiou a pivnicou

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Jonáša | 72 m²

Ponúkame na predaj kompletne zrekonštruovaný 3 izbový byt s loggiou bez zasklenia a pivnicou v

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

208,000 € 2889 €/m²

NA PREDAJ | ŠTÝLOVÝ 3-IZBOVÝ BYT V DÚBRAVKE – BÍLIKOVA ULICA

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Bílikova | 66.43 m²

Ponúkame na predaj elegantný a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 18.01.2026 Aktualizované: 16.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

256,000 € 3854 €/m²

3 izb. byt 78m2, na hranici k.ú. Ružinov, 6/8p., tehlový dom 2012, s výhľadom na panorámu BA

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Podunajská | 78 m²

Na predaj 3 izb. byt s celkovou výmerou 78m2 vrátane balkóna ( 6 m2). Umiestnený na ideálnom p

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

255,000 € 3269 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Nové Mesto, Teplická

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Teplická | 63 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Andrej Nabo, kontakt: 0917 489 038, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

249,900 € 3967 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Staré Mesto, pri Račianskom mýte

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | 68 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jana Nejedlíková, kontakt: 0948 490 041, nehnuteľnosť s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

320,000 € 4706 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Bratislava Rača, Krasňany

Reality Bratislava-Rača

3 izbový byt | 84 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Daniel Pribičko, kontakt: 0948 402 243, nehnuteľnosť s

Publikované: 19.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Rača

354,990 € 4513 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Upresniť hľadanie