RADO | PRIESTRANNÝ 2,5-IZBOVÝ APARTMÁN | VIENNA GATE

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Kopčianska | 82 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý 2,5-izbový apartmán s výbornou dispozíciou a nadštandardnou výmero

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

339,000 € 4134 €/m²

Trávniky - Slnečný 3,5-izbový byt v srdci Ružinova

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Nezábudková | 75 m²

Prakticky riešený 3,5-izbový byt vo vyhľadávanej časti Ružinova – Trávniky, na Nezábudkovej uli

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 3587 €/m²

člen NARKS

3-izbový byt Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vazovova | 70.72 m²

Realitná kancelária BOND Reality ponúka na predaj 3-izbový byt v Starom meste na Vazovovej ulic

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

323,000 € 4567 €/m²

člen NARKS

ZOHOR Veľkorysý 3-izbový mezonet 16km od VW

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Jána Jonáša | 83 m²

BOND reality ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový mezonet v Zohore na Školskej ulici. Obec Zohor

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

199,000 € 2398 €/m²

člen NARKS

Na predaj 3-izbový byt, Jasovská ulica – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Jasovská | 68 m²

Byt, ktorý má dušu… a priestor pre váš príbeh Na Jasovskej ulici vás čaká 3-izbový byt, ktorý

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

249,000 € 3662 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ! Výnimočný 3 izbový byt vo výbornej lokalite Starého Mesta pri Modrom kostolíku

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Gajova | 101.38 m²

Ponúkame Vám na predaj exkluzívne 3 izbový veľkometrážny byt s dvoma balkónmi na ulici Gajová.

Publikované: 29.07.2025 Aktualizované: 10.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

449,900 € 4439 €/m²

člen NARKS

AVENUE | predaj moderný 3 izbový byt s predzáhradkou, Staré Grunty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 64.28 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ priestranný a slnečný 3-izbový byt v novostavbe v loka

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,773 € 5597 €/m²

AVENUE I 3-izbový byt v projekte VILLA RUSTICA-TERASY 2, Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Martina Granca | 88.8 m²

Nadštandardný rezidenčný projekt VILLA RUSTICA - TERASY 2 vyrástol v novej mestskej štvrti ZÁHR

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

510,375 € 5747 €/m²

3-izbový byt na predaj, loggia, pôvodný stav, Studenohorská, Lamač, Bratislava

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Studenohorská | 69.6 m²

Realitná kancelária ViaReality Vám ponúka na predaj 3 izbový byt v pôvodnom stave určenom na ko

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

225,000 € 3233 €/m²

Investičný 3-izbový byt na Podjavorinskej ul. na Palisádach

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Podjavorinskej | 54 m²

Predáme menší 3-izbový byt v absolútne tichej ulici Podjavorinská, na Palisádach - Staré Mesto

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

Na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite, Bratislava V TOP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mlynarovičova | 68 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný 3-izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Bratislava – Petržalka

Publikované: 21.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

280,000 € 4118 €/m²

Novinka
Novinka

Novostavba 3-izb. bytu s parkovacím státím, ul.Hany Ponickej, Lamač

Reality Bratislava-Lamač

3 izbový byt | Hany Ponickej | 77 m²

Ponúkame na predaj 3-izb. byt v novostavbe (2020) na ul. Hany Ponickej, Lamač v projekte Bory B

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 29.01.2026
Byty na predaj Bratislava-Lamač

330,000 € 4286 €/m²

3-izb.byt na začiatku Petržalky, Mamateyova ul.

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Mamateyova | 70 m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt na ul. Mamateyova, Petržalka, pri Ekonomickej univerzite. Výmera

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

254,900 € 3641 €/m²

3-izb. byt, Haanova, BA V - Petržalka, kompletná rekonštrukcia

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Haanova | 67 m²

Ponúkame na predaj 3-izb. byt na ul. Haanova, BA V - Petržalka. Výmera 67 m2, nachádza sa na 1

Publikované: 02.04.2025 Aktualizované: 01.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

289,000 € 4313 €/m²

3-izbový byt s veľkorysou výmerou – Dostojevského rad, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Dostojevského rad | 105 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj veľkorysý 3-izbový byt v prestížnej lokalite

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

430,000 € 4095 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt 93 m2 + terasa 25 m2 na Mickiewiczovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mickiewiczová | 93 m²

Realitná kancelária Reality Gold – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový tehlový byt s

Publikované: 30.06.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

468,000 € 5032 €/m²

NA PREDAJ: kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt – Puškinova ulica, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Puškinova | 64 m²

REALITY GOLD – Bratislava s.r.o. ponúka na predaj štýlový a kompletne zrekonštruovaný 3-izbový

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 4922 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt na ulici Pri Bielom kríži – tichá lokalita, tehlový dom, priestranná murovaná pivnica, výmera 106 m2 !

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Pri Bielom kríži | 106 m²

REALITY GOLD - Bratislava s.r.o. ponúka na predaj priestranný, svetlý 3-izbový byt vo vyhľadáva

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

369,000 € 3481 €/m²

Ponúkame na predaj 3 izb. byt 93 m2 + terasa 11,5 m2 na Mickiewiczovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Mickiewiczová | 93 m²

Publikované: 26.06.2025 Aktualizované: 16.07.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

415,000 € 4462 €/m²

Slnečný a priestranný 2,5 izb. byt v tichej lokalite s parkovacím miestom

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Arménska | 64 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný, klimatizovaný 2,5 izb. byt s vlastným parkovacím miestom, k

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

259,000 € 4047 €/m²

COMODINO - dizajnový 3 izbový byt v premiovom projekte Grand Koliba

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Frankovská | 97 m²

COMODINO ponúka na predaj jedinečný 3-izbový byt vo vyhľadávanej bratislavskej štvrti v projekt

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

439,000 € 4526 €/m²

COMODINO - Jedinečný veľkometrážny 3i byt pod Slavínom, so záhradou a výhľadmi, ktoré si zamilujete

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Vlčkova | 108 m²

COMODINO ponúka exkluzívne na predaj jedinečný 3-izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších loka

Publikované: 08.11.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

595,000 € 5509 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

NOBELOVA, 57 m2– loggia, zrekonštruovaný bytový dom, možnosť rekonštrukcie na 3-izbový podľa vl. predstáv

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Nobelova | 57.42 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 2-izbový byt na Nobelovej ulici, ktorý v sebe u

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

199,000 € 3466 €/m²

VENTÚRSKA, 3-i byt, 148 m2– historické centrum, tehla, kompletná rekonštrukcia bytu

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ventúrska | 148 m²

HOMEpartner.sk vám exkluzívne prináša na predaj 3-izbový byt nachádzajúci sa priamo v historick

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

574,000 € 3878 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8512)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30318)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie