REZERVOVANÉ | Moderný byt s fascinujúcim výhľadom v Panorama City

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Landererova | 75.6 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj moderný byt s dvomi spálňami v projekte

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný byt s krásnym panoramatickým výhľadom

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Plynárenská | 109 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj luxusný trojizbový byt nachádzajúci sa

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

820,000 € 7523 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Luxusný dizajnový kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Furdekova | 56.26 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný svetlý 3-izbo

Publikované: 22.08.2023 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

320,000 € 5688 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | priestranný 3 izbový byt v Starom meste na Björnsonovej ulici

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Björnsonova | 86.93 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt na Björnsonove

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

509,000 € 5855 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Klingerka: Nadštandardný 3-izbový byt s parkovaním

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Súkennícka | 88 m²

Realitná kancelária RIVERS REAL ESTATE Vám exkluzívne ponúka na predaj 3-izbový byt v projekte

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Dizajnový byt v Sky parku s priamym kontaktom so zeleňou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 79.42 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj dizajnový byt v projekte Sky Park, ktorý

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

599,000 € 7542 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RIVERS | Byt v Sky parku na 20.p. s výhľadom na hrad

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 97.53 m²

Realitná kancelária RIVER REAL ESTATE ponúka na predaj elegantný na mieru zariadený byt na 20.

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

649,000 € 6654 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Byt s balkónom a pivnicou – možnosť vytvoriť štvrtú izbu

Reality Bratislava-Vrakuňa

3 izbový byt | Rajčianska | 73 m²

Pôvodný stav bytu ponúka novému vlastníkovi voľnu ruku pri prispôsobení si nehnuteľnosti presne

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Vrakuňa

199,950 € 2739 €/m²

člen NARKS

Dokonalý 3 izbový mestský byt – Slnečnice POP

Reality Bratislava-Petržalka

3 izbový byt | Labutia | 71 m²

Objavte dokonalú symbiózu mestského života a pohodlia v srdci Slnečníc – vítame vás v Slnečnici

Publikované: 11.04.2026 Aktualizované: 11.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

365,000 € 5141 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Byt B17 – rodinný klenot so súkromnou terasou, šatníkom a signatúrnymi výhľadmi

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 119.68 m²

Bytový dom sa nachádza na hranici historického centra Starého Mesta a novovznikajúceho bratisla

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

678,460 € 5669 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Trenčianska 60 I 3i byt s výhľadom na jazero

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Trenčianska | 75 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predáva svetlý 3-izbový byt v špičkovej nadstavbe na Trenčianskej uli

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 03.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

329,900 € 4399 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

OKÁNIKOVA I Unikátny staromestský 3 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Okánikova | 218.2 m²

OKANIKOVA - NADČASOVÝ DOMOV V STAROM MESTE BD OKÁNIKOVA je komorný projekt so šiestimi bytmi, k

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 05.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

647,800 € 2969 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NOVANTA PRIEVOZ - exkluzívne predpredajové ceny v prémiovej lokalite

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Strojnícka | 81.95 m²

Predstavujeme limitovanú edíciu moderných bytov navrhnutých pre tých, čo očakávajú viac než len

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 20.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

319,999 € 3905 €/m²

Bývanie povýšené na umenie. Nekompromisný štandard a mestská oáza na Záhradníckej

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Záhradnícka | 106 m²

Táto nehnuteľnosť, situovaná na 5. poschodí vyhľadávanej adresy Záhradnícka 62, s celkovou ploc

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

475,000 € 4481 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Symbióza svetovej architektúry a privátneho minimalizmu: Rezidencia v srdci SKY PARK-u

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Továrenská | 90 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE s úctou uvádza do ponuky nehnuteľnosť, ktorá je manifestom sofistikov

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

559,000 € 6211 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Byt A12 – dokonalé mestské bývanie so zimnou záhradou a terasou

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Ulica 29. augusta | 94.3 m²

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 24.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

498,700 € 5288 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Strojnícka | 111.97 m²

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 18.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

369,999 € 3304 €/m²

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Strojnícka | 75.57 m²

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

299,999 € 3970 €/m²

Herlianska 3 izbový byt s výhľadom na Slavín

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Herlianska | 66 m²

Predstavujeme Vám exkluzívnu ponuku - úchvatný 3-izbový byt po rozsiahlej a luxusnej rekonštruk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

289,000 € 4379 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

OKÁNIKOVA I Unikátny staromestský 3 izbový byt

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Okánikova | 112 m²

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

589,400 € 5263 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HAUSBERG 3 izbový byt s terasou B103

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Partizánska | 156 m²

ZENITH LUXURY REAL ESTATE predstavuje výnimočný bytový dom HAUSBERG ,ktorý je víťazom v kategór

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 16.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

1,120,640 € 7184 €/m²

REZERVOVANÝ - Na predaj príjemný 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v Starom Meste – Palisády, Bratislava

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Fraňa Kráľa | 68 m²

Ponúkame na predaj kvalitne zrekonštruovaný byt nachádzajúci sa v jednej z najprestížnejších lo

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

315,000 € 4632 €/m²

Krásny 3,5-izbový byt v BA-Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

3 izbový byt | Krížna | 88 m²

Krásny 3,5-izbový byt v BA-Staré Mesto, komplet. rekonštrukcia bytu aj bytového domu, 1/6, ploc

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

399,000 € 4534 €/m²

PREDAJ – 3-izbový byt s parkovaním a loggiou | Na Piesku

Reality Bratislava-Ružinov

3 izbový byt | Na Piesku | 67 m²

Hľadáte praktický 3-izbový byt s vlastným parkovaním a možnosťou okamžitého bývania? Realitná k

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 09.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

269,000 € 4015 €/m²

Rýchly výber

Byty v Banskej Bystrici (1416)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30321)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8512)
Rodinné domy na predaj (23086)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie