Polyfunkčný objekt | Závadská | 340 m²
Všetko podstatné o ponuke nájdete tu Ponúkame na predaj rozsiahlu budovu s veľkým investičným
310,000 € 912 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 240 m²
Hľadáte komfortné a priestranné rodinné bývanie? Ponúkame na predaj slnečný zrekonštruovaný rod
290,000 € 1208 €/m²
3 izbový byt | Záhumenská | 73 m²
NA PREDAJ | 3-izbový byt s lodžiou, 2x garáž a záhrada 441 m², Trenčianske Biskupice Ponúkame
259,000 € 3548 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 28 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový rodinný dom v centre obce Moravské Lieskové, ktorý je ideálny na tr
57,000 € 2036 €/m²
Rodinný dom | Horne Motešice | 140 m²
Ponúkame na predaj 4-izbový čiastočne rekonštruovaný rodinný dom s krásnym výhľadom v obci Mote
126,000 € 900 €/m²
Rodinný dom | Nová | 100 m²
Na predaj ponúkame útulný 4 izbový rodinný dom, nachádzajúci sa v obci Cífer, cena domu je 2490
249,000 € 2490 €/m²
Rodinný dom | 180 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorú si môžete pretvoriť presne podľa vlastných predstáv? Tento priestra
255,000 € 1417 €/m²
4 izbový byt | Kapitulská | 124 m²
NA PREDAJ: 5-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT S TERASOU Trnava – Kapitulská ulica Byty s takouto výmerou a
298,900 € 2410 €/m²
5 a viac izbový byt | Kapitulská | 124 m²
298,900 € 2410 €/m²
3 izbový byt | Bedřicha Smetanu | 65.15 m²
3-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE – PREDNÁDRAŽIE, TRNAVA IDEÁLNE BÝVANIE AJ ISTÁ INVESTÍCI
179,990 € 2763 €/m²
3 izbový byt | Hlboká | 78 m²
Predstavujeme vám ideálne bývanie pre rodinu, ktoré spája priestor, lokalitu a príjemnú atmosfé
229,900 € 2947 €/m²
Rodinný dom | Hlavná | 130 m²
Obdivujte tento 4-izbový rodinný dom na predaj v obci Dolná Krupá za cenu 175 800 €. Dom sa na
175,800 € 1352 €/m²
Objekt pre obchod | Jahodník | 1,900 m²
Ponúkame na predaj prevádzkový objekt/reštauráciu/bar v obci Smolenice, v rekreačnom stredisku
210,000 € 111 €/m²
Priestor pre výrobu | 264.41 m²
Ponúkame Vám na predaj výrobnú halu s priľahlým pozemkom o celkovej výmere 1 114 m² + zatavaná
320,000 € 1210 €/m²
3 izbový byt | 29.augusta | 90 m²
Byty s takouto výmerou a dispozíciou sa v centre Bratislavy na trhu objavujú len zriedka. Ponú
424,900 € 4721 €/m²
Rodinný dom | 380 m²
Hľadáte nehnuteľnosť, ktorá vám okamžite generuje príjem a zároveň ponúka vlastné bývanie? Táto
299,000 € 787 €/m²
Obchodné priestory | 40 m²
Ponúkame na predaj nebytový priestor nachádzajúci sa v meste Trnava, v polyfunkčnej budove za o
144,900 € 3623 €/m²
Objekt pre obchod | Lichnerova | 147 m²
🏙️ Na predaj obchodný priestor v úplnom centre Senca – Lichnerova ulica (pasáž - pešia zóna) Hľ
329,000 € 2238 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Sokolské chaty | 90 m²
Ponúkame vám na predaj krásnu rekreačnú chatu, ktorá má všetko čo má chata mať. Vhodná je na tr
78,000 € 867 €/m²
Rodinný dom | Jána Hlubíka | 100 m²
V zastúpení klienta Vám ponúkame na predaj samostatne stojaci, dvojpodlažný rodinný dom v jedne
249,000 € 2490 €/m²
Rodinný dom | Pažitná 65 | 170 m²
DVOJGENERAČNÝ RODINNÝ DOM V TOP LOKALITE – KOPÁNKA, TRNAVA BÝVANIE PRE RODINU + INVESTIČNÝ POT
293,760 € 1728 €/m²
Rodinný dom | Lošonec | 85 m²
Ponúkame na predaj priestranný, zrekonštruovaný a kompletne zariadený rodinný dom v tichej a vy
179,900 € 2116 €/m²
Priemyselná zóna | 0 m²
14 186 m² | Žeriav 8 t | Funkčná váha | Všetky siete | Blízkosť diaľnice D1 💼 Investícia s mno
1 €
Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²
SO SÚHLASOM MAJITEĽA ! EXKLUZÍVNE NA PREDAJ – PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM A POT
Info v RK
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.