Podnikateľský objekt v blízkosti centra Komárna

Reality Komárno

Kancelárie, administratívne priestory | Komárno | 345 m²

🔶 Na predaj: moderný podnikateľský objekt blízko centra Hľadáš ideálny priestor na podnikanie

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Komárno

Cena na vyžiadanie

Predaj svetlý 2izbový byt Dúbravka

Reality Bratislava-Dúbravka

2 izbový byt | Drobného | 50.5 m²

V zastúpení majiteľa ponúkame na predaj veľmi príjemný, tichý , svetlý 2-izb. byt v pokojnej

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

204,000 € 4040 €/m²

APARTMÁNY na predaj - INVESTÍCIA, PODNIKANIE pri kúpalisku

Reality Veľký Meder

Apartmánový dom | Veľký Meder | 500 m²

NA PREDAJ – Investičná nehnuteľnosť vo Veľkom Mederi – 2 rodinné domy, 2 pozemky, viacero bytov

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Veľký Meder

Cena dohodou

Priestranný 3 izbový byt s GARÁŽOU a so záhradkou v štvorbytovke v obci Zlaté Klasy- výborná lokalita

Reality Zlaté Klasy

3 izbový byt | Školská | 74 m²

Exkluzívne Vám ponúkame priestranný, 3 izbový byt na ulici Školská, v obci Zlaté Klasy. Byt sa

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Zlaté Klasy

135,000 € 1824 €/m²

Na predaj 3. izbový byt 83,3m2 s loggiou v Kučišdorfskej doline v Pezinku, predaný!!!

Reality Pezinok

3 izbový byt | Kučišdorfská dolina | 79 m²

Predstavte si svoj nový domov – priestranný 3-izbový byt s balkónom, ukrytý v srdci Kučišdorfsk

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Pezinok

168,000 € 2127 €/m²

5 izbový byt, 110m2 na predaj,Dunajská Streda-centrum mesta

Reality Dunajská Streda

4 izbový byt | 110 m²

VÝNIMOČNÝ !!! EXKLUZÍVNE Vám ponúkame na predaj LUXUSNÝ 5-izbový byt v úplnom centre mesta Duna

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Dunajská Streda

159,000 € 1445 €/m²

Krásny 4izbový rodinný dom na predaj v Kráľovičových Kračanoch

Reality Kráľovičove Kračany

Rodinný dom | hlavná | 131 m²

Ponúkame Vám na predaj tento krásny 4izbový rodinný dom v obci Kráľovičove Kračany. Dom bol po

Publikované: 12.04.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kráľovičove Kračany

286,000 € 2252 €/m²

Útulný, 2 izbový tehlový rodinný dom v obci Zlaté Klasy- garáž a veľlký pozemok

Reality Zlaté Klasy

Rodinný dom | Pekná cesta | 60 m²

Popis nehnuteľnosti Ponúkame Vám na predaj príjemný, útulný 2-izbový rodinný dom v obci Zlaté

Publikované: 08.07.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Zlaté Klasy

155,000 € 2583 €/m²

Výrazne znížená cena trojpodlažnej chaty so záhradou 458m2 na Ohňavách nad Modrou!!!

Reality Modra

Chalupa, rekreačný domček | Ohňavy | 50 m²

Hľadáte miesto, ktoré vyžaruje pokoj a teplo , kde by ste sa vzdialili od ruchu každonného živ

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Modra

88,000 € 1760 €/m²

APARTMÁNY na predaj - INVESTÍCIA, PODNIKANIE pri kúpalisku

Reality Veľký Meder

5 a viac izbový byt | Veľký Meder | 500 m²

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Veľký Meder

Cena dohodou

NA PREDAJ - Veľký Meder - 2 domy, 2 pozemky, 12 apartmánov

Reality Veľký Meder

Rodinný dom | Veľký Meder | 450 m²

Publikované: 29.11.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Veľký Meder

Cena dohodou

ZNALECKÝ POSUDOK 3-izbový byt s loggiou na predaj v Spišskej Novej Vsi

Reality Spišská Nová Ves

3 izbový byt | Za Hornádom | 69.29 m²

Firma ILP má pre vás EXKLUZÍVNE na predaj 3-izbový byt s loggiou v meste Spišská Nová Ves. Lok

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Spišská Nová Ves

124,000 € 1790 €/m²

Novinka
Novinka

Veľký dvojgeneračný rodinný dom Stará Turá

Reality Stará Turá

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Papraď | 5 izieb | dvojpodlažný dom | 870 m² pozemok Priestranný rodinný dom s peknou záhradou

Publikované: 12.03.2026 Aktualizované: 12.03.2026
Domy na predaj Stará Turá

187,200 € 936 €/m²

Rodinný dom v obci Stará Myjava!

Reality Stará Myjava

Rodinný dom | Nezadaná | 70 m²

Rodinný dom pri rekreačnej oblasti Stará Myjava! Vhodný na trvalé bývanie, víkendový oddych aj

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Domy na predaj Stará Myjava

75,000 € 1071 €/m²

Rodinný dom v Myjave – 5 min.od centra, ul Kamenné

Reality Myjava

Rodinný dom | Jablonská | 250 m²

Rodinný dom v Myjave Ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom v pokojnej časti m

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Domy na predaj Myjava

145,000 € 580 €/m²

Rodinný dom v centre mesta Brezová pod Bradlom

Reality Brezová pod Bradlom

Rodinný dom | Námestie gen.M.R.Štefánika | 140 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v historickej časti obce Brezová pod Bradlom,

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Domy na predaj Brezová pod Bradlom

86,000 € 614 €/m²

Romantická chalupa pod hradom – Podbranč, časť Podzámok

Reality Podbranč

Rodinný dom | Nezadaná | 293 m²

Romantická chalupa pod hradom – Podbranč, časť Podzámok – ideálne pre milovníkov prírody, hi

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 09.01.2026
Domy na predaj Podbranč

129,000 € 440 €/m²

Veľký 2-izbový byt s balkónom blízko stanice, Nové Zámky – 66m2

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 66 m²

Moderné Reality ponúka na predaj čiastočne prerobený veľký 2-izbový byt s balkónom blízko stani

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

106,990 € 1621 €/m²

3-izbový tehlový byt so záhradou v obci Gbelce

Reality Gbelce

3 izbový byt | 55.76 m²

Moderné Reality Vám ponúka na predaj 3-izbový tehlový byt so záhradou vo vyhľadávanej lokalite

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 03.10.2025
Byty na predaj Gbelce

63,000 € 1130 €/m²

Veľký 3-izbový byt na ul. Šafárikova, Nové Zámky – 82,08m2

Reality Nové Zámky

3 izbový byt | Šafárikova | 82.08 m²

Moderné Reality ponúka na predaj veľký 3-izbový byt blízko centra na ul. Šafárikova v Nových Zá

Publikované: 18.11.2025 Aktualizované: 10.02.2026
Byty na predaj Nové Zámky

129,990 € 1584 €/m²

Veľký 1-izbový byt blízko stanice, Nové Zámky – 40,30m2

Reality Nové Zámky

1 izbový byt | 40.3 m²

Moderné Reality ponúka na predaj veľký 1-izbový byt blízko stanice v Nových Zámkoch. Byt sa nac

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

87,000 € 2159 €/m²

4-izbový byt s 2 balkónmi na ul. Nábrežná, Nové Zámky – 83,96m2

Reality Nové Zámky

4 izbový byt | Nábrežná | 83.96 m²

Moderné Reality ponúka na predaj 4-izbový byt s 2 balkónmi na ul. Nábrežná v Nových Zámkoch. By

Publikované: 05.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Nové Zámky

119,000 € 1417 €/m²

2-izbový byt s balkónom blízko stanice, Nové Zámky – 55,34m2

Reality Nové Zámky

2 izbový byt | 55.34 m²

Moderné Reality ponúka na predaj čiastočne prerobený 2-izbový byt s balkónom blízko stanice v N

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Nové Zámky

110,000 € 1988 €/m²

FINREA│Priestranný rodinný dom s garážou, zimnou záhradou a vírivkou v obľúbenej lokalite Stráne, Martin

Reality Martin

Rodinný dom | 300 m²

Hľadáte dom, ktorý ponúkne dostatok priestoru pre celú rodinu, výbornú lokalitu a zároveň poten

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Martin

299,900 € 1000 €/m²

Novinka
Novinka

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23089)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Byty na predaj v Bratislave (8552)
Reality v Martine (742)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30417)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie