Rodinný dom | Budovateľská | 140 m²
Exkluzívne v realitnej kancelárii REALTA ponúkame na predaj rodinný dom v obci Ľubica, ktorá pa
257,500 € 1839 €/m²
Rodinný dom | Zdravotnícka | 171 m²
AVE estate Vám ponúka na predaj priestranný 5,5-izbový rodinný dom na Zdravotníckej ulici – na
649,000 € 3795 €/m²
4 izbový byt | 117.76 m²
Lokalita : Žilina – širšie centrum, Radlinského ul. Sekcia : predaj Druh : byt Počet izieb : 4
293,000 € 2488 €/m²
Rodinný dom | 412 m²
Jedinečné rodinné sídlo priamo pri hrádzi pozostáva z hlavného domu (o rozlohe 280 m²), hosťovs
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | Farská | 116 m²
Dohoda na cene je možná! Tento byt s vysokými stropmi v historickom centre Nitry je mimoriadnou
299,000 € 2578 €/m²
3 izbový byt | Prešovská | 107.31 m²
BROKER CONSULTING ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný 3-izbový byt s garážou v
349,000 € 3252 €/m²
Obchodné priestory | Nevyplnená | 61 m²
Obchodný priestor v srdci pešej zóny s vysokou frekvenciou! Ide o polohu, ktorá svojou vidite
95,000 € 1557 €/m²
2 izbový byt | Juraja Fándlyho | 52 m²
ID 3199 Predaj: 2 izbový byt, centrum Predáme zariadený 2 izbový byt na ulici J. Fándlyho o r
188,000 € 3615 €/m²
3 izbový byt | Štefánikova | 74 m²
REALITY HOUSE Vám ponúka: Na predaj 3 izbový byt s balkónom vo vyhľadavanej lokalite na Šte
148,000 € 2000 €/m²
Polyfunkčný objekt | Námestie SNP | 1,770 m²
SKVELÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: ACCENT REAL exkluzívne ponúka na predaj jedinečnú nehnuteľnosť
Cena dohodou
Historický objekt | Námestie SNP | 1,770 m²
Cena dohodou
Obchodné priestory | Na piesku | 106 m²
REB.SK ponúka na predaj nebytový priestor vhodný pre menšiu firmu. Nachádza sa na ulici Na Pie
269,000 € 2538 €/m²
Rodinný dom | mozartova | 254 m²
REB.SK ponúka na predaj 7 izbový rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami a záhradou v prestížne
690,000 € 2717 €/m²
Chata, drevenica, zrub | Ratnovská zátoka | 80 m²
Ak hľadáte pokojne miesto v prírode na oddych a relax s rodinou a deťmi, ale zároveň chcete zos
135,000 € 1688 €/m²
2 izbový byt | 78 m²
TUreality ponúka na predaj priestranný 2-izbový tehlový byt s veľkým potenciálom na rekonštru
127,000 € 1628 €/m²
Rodinný dom | Hornodvorská | 92.4 m²
Ponúkame na predaj veľmi pekný moderný dvojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom v tichej a v
329,000 € 3561 €/m²
3 izbový byt | M. R. Štefánika | 71.53 m²
Ponúkame na predaj priestranný 3-izbový byt v obľúbenej lokalite Žarec. Byt sa nachádza na 5. p
159,000 € 2223 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 150 m²
POKOJ VIDIEKA, KOMFORT MESTA! Exkluzívne ponúkame na predaj poschodový rodinný dom v obci Zábor
245,000 € 1633 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 118.41 m²
HLAVATÝ Reality ponúka v exkluzívnom zastúpení na predaj 4-izbový rodinný dom, ktorý sa nachádz
800,000 € 6756 €/m²
3 izbový byt | Čsl. armády | 72 m²
Hľadáte bývanie, kde sa môžete okamžite nasťahovať bez veľkých investícií, no zároveň si byt vi
139,900 € 1943 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²
HLAVATÝ Reality v exkluzívnom zastúpení ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom
205,000 € 820 €/m²
Rodinný dom | Kellenbergerova | 316 m²
Dvojgaráž • 2 samostatné bytové jednotky • 518 m² pozemok • tichá lokalita pri vinohradoch HLA
399,000 € 1263 €/m²
Rodinný dom | Lichardova | 297 m²
BESTSELLER RK ponúka na predaj nadčasový 6izb. RD, s ÚP 297m2, s pozemkom 347m2 a zastavanou pl
Cena dohodou
Rodinný dom | Spätná cesta | 360 m²
BESTSELLER RK - ponúka na predaj nadštandardný 5 izb. RD / dvojpodlažný, s jedinečnými výhľadmi
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.