Rodinný dom s prístavbou, veľkým pozemkom a možnosťou dokončenia podľa vlastných predstáv

Reality Kociha

Rodinný dom | Nezadaná | 329 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom nachádzajúci sa v tichej okrajovej časti pri obci Kociha, v okre

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 15.01.2026
Domy na predaj Kociha

70,000 € 213 €/m²

OVOCNÝ SAD 2516M2, BOŠÁCA

Reality Bošáca

Ovocný sad | 0 m²

TUreality ponúka na predaj jedinečný kus prírody v katastri obce Bošáca – ovocný sad s výmerou

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Bošáca

49,500 €

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 2-izbový dom s velkým pozemkom v obci Palárikovo, Ivestičná príležitosť!

Reality Palárikovo

Rodinný dom | Palárikovo | 71 m²

Ponúkame na predaj 2-izbový dom v obci Palárikovo. Veľký potencial má veľký pozemok na ktorom s

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Palárikovo

149,999 € 2113 €/m²

Predaj 3i bytu s loggiou na Jahodovej ulici

Reality Bratislava-Nové Mesto

3 izbový byt | Jahodová | 56 m²

Realitná kancelária IP REAL, s.r.o. ponúka na predaj 3 izbový byt v Novom Meste – časť Vinohrad

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

253,900 € 4534 €/m²

Pozemok pre výstavbu rodinného domu a veľká záhrada.

Reality Pobedim

Pozemok pre rodinné domy | 2,414 m²

TU reality ponúka na predaj: Predáme v obci Pobedim slnečný pozemok na výstavbu rodinného domu

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Pobedim

110,000 € 46 €/m²

Stavebný pozemok Trenčianske Jastrabie,608m2

Reality Trenčianske Jastrabie

Pozemok pre bytovú výstavbu | 608 m²

TUreality ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok v atraktívnej lokalite s výhľadom na vrch

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Trenčianske Jastrabie

73,000 € 120 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na predaj 3 - izbový byt na Železníkoch, ulica Užhorodská, Košice

Reality Košice-Juh

3 izbový byt | Užhorodská | 68 m²

Hľadáte nové bývanie, ktoré ponúka okamžitý komfort, no zároveň aj priestor pre Vašu vlastnú kr

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

196,000 € 2882 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Ponúka na predaj RD Valaliky

Reality Valaliky

Rodinný dom | Hlavná | 120 m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Valaliky Ponúkame na predaj 3-izbový rodinný dom v tiche

Publikované: 30.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Valaliky

259,990 € 2250 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 2 izbový byt, ulica Zlatá, Vargove pole, Rožňava

Reality Rožňava

2 izbový byt | Zlatá | 56 m²

PRIESTRANNÝ 2-IZBOVÝ BYT NA PREDAJ – POKOJNÁ LOKALITA ROŽŇAVA Ponúkame Vám na predaj svetlý a

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Rožňava

78,990 € 1411 €/m²

Na predaj rodinný dom so záhradou 1400 m2, obec Dvorníky.

Reality Dvorníky

Rodinný dom | nemá | 1,400 m²

Na predaj rodinný dom, obec Dvorníky, okres Hlohovec. Dom sa nachádza na pozemku, výmera 1400 m

Publikované: 13.05.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Dvorníky

205,000 € 146 €/m²

Na predaj Garáž Rastislavova ulica , Košice , Juh

Reality Košice-Juh

Garáž | Rastislavova | 17 m²

Predaj murovanej garáže – Rastislavova ulica, Košice | 17 m² | Elektrina | Osobné vlastní

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Košice-Juh

32,500 € 1912 €/m²

Na predaj stánok vhodný aj ako zahraný domček

Reality Prešov

Prevádzkový areál | Levočska | 16 m²

PhDr.Erika Majorošová Diamond Reality Prešov s.r.o. ponúkam na predaj stánok. Ponúkam na preda

Publikované: 31.07.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Prešov

2,500 € 156 €/m²

REZERVOVANÉ: NA PREDAJ GARÁŽ NA ULICI BELANSKÁ, KOŠICE - STARÉ MESTO

Reality Košice-Staré Mesto

Garáž | Belanská | 17 m²

REZERVOVANÉ: Diamond Reality Vám ponúka na predaj garáž s výmerou 17 m2 po čiastočnej rekonštr

Publikované: 26.10.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

42,000 € 2471 €/m²

Na predaj rodinný dom vhodný aj ako rekreačná chata na Domaši POZOR ZNÍŽENÁ CENA

Reality Ondavské Matiašovce

Vidiecky dom | hlavná | 100 m²

PhDr. Erika Majorošová Diamond Reality Prešov.Ponúkame Vám na predaj domček ktorý je vhodný aj

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Ondavské Matiašovce

75,000 € 850 €/m²

NA PREDAJ RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POZEMKOM | BÓDVASZILAS

Reality Bódvaszilas

Rodinný dom | 100 m²

Ing. Kevin Tohol v spolupráci s Diamond Reality vám ponúka na predaj rodinný dom v obci Bódvasz

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Bódvaszilas

48,000 € 480 €/m²

Reality Ondavské Matiašovce

Chalupa, rekreačný domček | hlavná | 100 m²

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ondavské Matiašovce

75,000 € 850 €/m²

Na predaj: Skvelý podnikateľský priestor v srdci Nitry – Ideálny pre obchod alebo služby

Reality Nitra

Obchodné priestory | Nitra | 23 m²

Ponúkame na predaj moderný podnikateľský priestor v atraktívnej lokalite priamo v centre Nitry,

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Priestory na predaj Nitra

87,500 € 3804 €/m²

Na predaj veľký rodinný dvojdom, 22 árový pozemok, obec Olšovany, Košice okolie (15 km od Košíc).

Reality Olšovany

Rodinný dom | 303 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj veľký dvojpodlažný dvojgeneračný rodinný dom, v obci Olšovany, 15

Publikované: 20.01.2024 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Olšovany

194,990 € 644 €/m²

Garáž na predaj, Košice , Kuzmányho sídlisko, Belanská ulica

Reality Košice-Staré Mesto

Garáž | Belanská | 18 m²

Diamond Reality Vám exkluzívne ponúkam na predaj radovú garáž. Nájomné za pozemok pod garážou j

Publikované: 26.08.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Objekty na predaj Košice-Staré Mesto

28,500 € 1583 €/m²

Rezervovaný, predaj, rodinný dom, pozemok, záhrada, Kravany, okres Poprad

Reality Kravany

Rodinný dom | Nezadaná | 344 m²

Rezervovaný, predaj rodinného domu, pozemok 693 m2, záhrada, záhradný domček, Kravany Realitn

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 16.03.2026
Domy na predaj Kravany

Cena dohodou

Znižená cena! Priestranný rodinný dom s vlastnou stomatologickou ambulanciou – ideálne spojenie bývania a podnikania

Reality Piešťany

Rodinný dom | 261 m²

Hľadáte dom, ktorý vám dá priestor na život aj podnikanie? Tento 2-podlažný rodinný dom s veľký

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Piešťany

380,000 € 1456 €/m²

Stavebný pozemok pre rodinné domy možnosť aj 2 rodinných domov.

Reality Štvrtok

Pozemok pre rodinné domy | 1,200 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj atraktívny pozemok v tichej a vyhľadávanej obci Štvrt

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Štvrtok

151,990 € 127 €/m²

!!NA PREDAJ!! TEHLOVÝ RODINNÝ DOM V OBCI CÍFER

Reality Cífer

Rodinný dom | Ľudovíta Pavetitša | 118 m²

CASMAR RK, vo výhradnom zastúpení klienta, ponúka na predaj samostatne stojaci rodinný dom v te

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Cífer

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

Veľký 3-izbový byt s balkónom v Top lokalite!!

Reality Rožňava

3 izbový byt | Okružná | 64.5 m²

Priestranný 3-izbový byt na sídlisku Juh - Váš nový domov čaká! Vaša príležitosť na komfor

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 18.04.2026
Byty na predaj Rožňava

99,999 € 1550 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Reality v Martine (743)
Byty na predaj v Bratislave (8537)
Rodinné domy na predaj (23073)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1401)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1300)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30393)
Upresniť hľadanie