ID 3188 Predaj: Výrobný / skladový objekt, Martin

Reality Martin

Skladový objekt | 500 m²

ID 3188 Predaj: Výrobný / skladový objekt, Martin EXKLUZÍVNE !! Predáme skladovú / výrobnú halu

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Objekty na predaj Martin

375,000 € 750 €/m²

DIAMOND HOME s.r.o. - Marian Petrovič maklér ponúka Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhladávanej a tichej lokalite v obci Povoda časť Lidér Tejed

Reality Povoda

Rodinný dom | 199 m²

DIAMOND HOME s.r.o. - Marian Petrovič maklér ponúka Vám na predaj 4 izbový rodinný dom vo vyhla

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 14.05.2026
Domy na predaj Povoda

250,000 € 1256 €/m²

PRIPRAVUJEME Priestranný 4-izbový trojpodlažný rodinný dom – Nová Dedinka

Reality Nová Dedinka

Rodinný dom | 215 m²

TU Reality pripravuje do ponuky priestranný 4-izbový rodinný dom po čerstvej a kvalitnej rekonš

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Nová Dedinka

Cena na vyžiadanie

Rodinný dom s veľkým pozemkom, letnou kuchyňou a garážou – Rohožník, Avánska ulica.

Reality Rohožník

Rodinný dom | Avanárska | 105 m²

Ponúkame na predaj zachovalý rodinný dom zo 70. rokov, ktorý sa nachádza vo vyhľadávanej lokali

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Domy na predaj Rohožník

214,000 € 2038 €/m²

NA PREDAJ: 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite – Devínska Nová Ves, ul. Ivana Bukovčana

Reality Bratislava-Devínska Nová Ves

3 izbový byt | Ivana Bukovčana | 63 m²

Ponúkame na predaj príjemný 3-izbový byt situovaný vo vyhľadávanej a pokojnej časti Bratislavy

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Devínska Nová Ves

211,990 € 3365 €/m²

Štyri samostatné 3-izbové byty v rodinnom dome, v blízkom centre obce Veľké Leváre.

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | 227 m²

Ponúkam na predaj dvojpodlažný rodinný dom ktorého polovica bola kolaudovaná v roku 2018 a bol

Publikované: 10.11.2024 Aktualizované: 04.12.2025
Domy na predaj Veľké Leváre

355,000 € 1564 €/m²

PRIESTRANNÝ RODINNÝ DOM V TICHEJ ČASTI VEĽKÝCH LEVÁR – KOMFORT, SÚKROMIE A POCTIVÁ KVALITA

Reality Veľké Leváre

Rodinný dom | 300 m²

Výrazná zľava!!! Hľadáte dom, ktorý ponúka dostatok priestoru pre rodinu, pokojné bývanie a zá

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Domy na predaj Veľké Leváre

Info v RK

Hostinec s možnosťou prerábky na penzion/bytový dom v centre obce Plavecké Podhradie.

Reality Plavecké Podhradie

Reštauračné priestory | Plavecké Podhradie | 733 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ. Ponúkam na predaj hostinec vo výbornej lokalite pod hradom Plavecké Po

Publikované: 26.04.2022 Aktualizované: 26.04.2022
Priestory na predaj Plavecké Podhradie

Cena dohodou

Ranč pri Malackách o výmere 11279 m2.

Reality Malacky

Družstvo, chovateľský objekt | Malacky | 11,279 m²

Ponúkam na predaj rozsiahly ranč medzi Malackami a Veľkými Levármi o výmere 11279 m2. Ranč je

Publikované: 05.03.2023 Aktualizované: 04.03.2026
Objekty na predaj Malacky

35 €/m2 35 €/m2

2 DOMY NA JEDNOM POZEMKU: Bývanie aj podnikanie v lukratívnej časti Poprad – Veľká

Reality Poprad

Rodinný dom | Liptovská | 632 m²

Ponúkame na predaj unikátnu nehnuteľnosť v jednej z najžiadanejších lokalít pod Tatrami – v Po

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 25.02.2026
Domy na predaj Poprad

319,900 € 506 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový slnečný byt na starom Juhu.

Reality Poprad

3 izbový byt | Ludvíka Svobodu | 68.28 m²

3-izbový slnečný byt s výhľadom na Tatry – ul. L. Svobodu Hľadáte pre svoju rodinu domov v loka

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Poprad

159,000 € 2329 €/m²

REZERVOVANÉ - Útulný 2-izbový byt s balkónom, vlastným kúrením a 18 m² pivnicou – Tatranská Polianka

Reality Vysoké Tatry

2 izbový byt | Nezadaná | 42 m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ POD TATRAMI – byt, ktorý môže zarábať alebo slúžiť ako vaše útočisko v p

Publikované: 25.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na predaj Vysoké Tatry

170,000 € 4048 €/m²

DELTA - Priestranný rodinný dom na predaj, Spišská Stará Ves

Reality Spišská Stará Ves

Rodinný dom | SNP | 600 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj hospodársky rodinný dom v meste Spišská Stará Ves, ulica SNP.

Publikované: 23.02.2025 Aktualizované: 11.04.2026
Domy na predaj Spišská Stará Ves

159,000 € 275 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom Stráne pod Tatrami – priestranné bývanie s veľkým pozemkom pod Tatrami

Reality Stráne pod Tatrami

Rodinný dom | Nezadaná | 215 m²

Realitná kancelária Adas reality so súhlasom majiteľa ponúka na predaj priestranný rodinný dom

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 01.03.2026
Domy na predaj Stráne pod Tatrami

185,000 € 860 €/m²

Dvojgeneračný rodinný dom – Gánovce, tichá ulica len 6 (4,8 km) minút autom do Popradu

Reality Gánovce

Rodinný dom | Veterná | 191.65 m²

Realitná kancelária Adas –reality s.r.o. vám so súhlasom majiteľa ponúka na predaj dvojgeneračn

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.02.2026
Domy na predaj Gánovce

330,000 € 1722 €/m²

Delta-Rodinný dom s pozemkom 258 m2 Banská Bystrica predaj

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Podlavická cesta | 140 m²

DeltaProperty ponúka na predaj murovaný rodinný dom, ktorý sa nachádza v meste Banská Bystrica,

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 24.03.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

229,000 € 1636 €/m²

DELTA - NA PREDAJ 3-IZBOVÝ BYT s GARÁŽOU - vlastné kúrenie, balkón, nízke náklady - TATRANSKÁ KOTLINA

Reality Vysoké Tatry

3 izbový byt | Tatranská Kotlina | 70 m²

DELTA PROPERTY ponúka na predaj úžasný 3-izbový byt

Publikované: 12.05.2022 Aktualizované: 26.03.2025
Byty na predaj Vysoké Tatry

185,000 € 2643 €/m²

VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA! Rodinný dom - drevenica po vkusnej rekonštrukcii, Šumiac

Reality Šumiac

Vidiecky dom | Šumiac | 140 m²

Exkluzívne Delta Property z poverenia majiteľov ponúka na predaj vkusne zrekonštruovanú dvoj p

Publikované: 26.05.2025 Aktualizované: 10.05.2026
Domy na predaj Šumiac

144,900 € 1179 €/m²

PREDANÉ 2izbový byt, Poprad, Západ

Reality Poprad

2 izbový byt | Štúrova | 52 m²

PREDANÉ - Delta Property Vám exluzívne ponúka na predaj- 2 izbový byt s balkónom na Západe v Po

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Poprad

Info v RK

NA PREDAJ RODINNÝ DOM V KAMENIČNEJ

Reality Kameničná

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný domy v Kameničnej iba 10 min od Komárna. Dvojpodlažný rodinný do

Publikované: 15.01.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Domy na predaj Kameničná

180,000 € 900 €/m²

Na predaj apartmánový dom v areáli Patince kúpele

Reality Patince

Apartmánový dom | Petőfiho | 405 m²

Ponúkame Vám apartmánový dom priamo v areáli termálneho kúpaliska Patince. Apartmánový dom bol

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Patince

257,000 € 635 €/m²

NA PREDAJ – VEĽKÝ DOM S PRIESTRANNÝM POZEMKOM V POHRONSKOM RUSKOVE

Reality Pohronský Ruskov

Rodinný dom | Hlavná | 220 m²

Predstavujeme jedinečnú príležitosť vlastníctva priestranného domu v blízkosti centra obce Pohr

Publikované: 29.09.2025 Aktualizované: 14.04.2026
Domy na predaj Pohronský Ruskov

171,500 € 780 €/m²

NA PREDAJ VEĽKÝ 3 IZBOVÝ BYT V KOMÁRNE NA VODNEJ Ul.

Reality Komárno

3 izbový byt | Vodná ul. | 82 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj veľký 3 izbový byt v Komárne na Vodnej ulici. Byt s úžitkovou

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Komárno

Info v RK

NA PREDAJ DVOJPODLAŽNÁ BUDOVA V CENTRE NOVÝCH ZÁMKOV

Reality Nové Zámky

Polyfunkčný objekt | F. Kapisztóryho | 270 m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj dvojpodlažnú budovu v Nových Zámkoch na Kapisztóryho ulici. B

Publikované: 13.11.2024 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Nové Zámky

540,000 € 1704 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23092)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (742)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie