Chalupa, rekreačný domček | 189 m²
Ponúkame na predaj útulnú chatu v krásnom horskom prostredí uprostred lesa s nádherným výhľadom
69,000 € 365 €/m²
Rodinný dom | 804 m²
Ponúkame na predaj priestranný, kompletne podpivničený 6-izbový rodinný dom nachádzajúci sa v p
190,000 € 236 €/m²
Rodinný dom | 841 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný dom v obci Liptovské Revúce /841
185,500 € 221 €/m²
Rodinný dom | Pribylina | 285 m²
Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej, vyhľadávanej rekreačnej oblasti na Liptove - v obc
Cena dohodou
3 izbový byt | 72 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt s loggiou / 72 m2 /
159,000 € 2208 €/m²
Apartmán | 62 m²
Reality Alpia vám exklzívne ponúka na predaj príjemný 3-izbový byt na Kopčianskej ulici v brati
209,000 € 3371 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Liptovská Lúžna | 538 m²
V turisticky vyhľadávanej lokalite Liptovská Lúžna ponúkame na predaj chalupu s oslnivým pozemk
120,000 € 223 €/m²
Rodinný dom | 424 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj dom s pozemkom o celkovej výmere 424 m2 v obci Ochodnica,
158,000 € 373 €/m²
Objekt pre obchod | 173 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj päť podlažný staromestský polyfunkčný dom v historickom ce
615,000 € 3555 €/m²
Vidiecky dom | 999 m²
Ponúkame Vám na predaj tradičný vínny dom s vlastným viničom v malebnej obci Bátorove Kosihy, k
25,900 € 26 €/m²
Garáž | 19 m²
*****Reality Alpia*****Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe, predávanú spolu s pozemkom
19,700 € 1037 €/m²
Rodinný dom | 784 m²
Ponúkame priestranný trojpodlažný rodinný dom v Ružomberku. Nachádza sa v pokojnej a vyhľadáva
Cena dohodou
3 izbový byt | 0 m²
Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj čiastočne rekonštruovaný 3-izb byt v tic
Cena dohodou
1 izbový byt | Sídlisko SNP | 39.3 m²
Reality Alpia: Ponúkame Vám na predaj 1-izbový byt na sídlisku SNP. Byt je po čiastočnej rekonš
84,900 € 2160 €/m²
2 izbový byt | 62 m²
Ponúkame na predaj priestranný a svetlý 2-izbový byt v obľúbenej lokalite Martin – Priekopa, kt
124,000 € 2000 €/m²
Rodinný dom | 729 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj priestranný tehlový rodinný dom s pozemkom / 729 m2 / v ob
290,000 € 398 €/m²
Polyfunkčný objekt | 440 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj podnikateľský objekt /440 m2/, Hôrky - Žilina. Objekt preš
Cena dohodou
Rodinný dom | 936 m²
Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj 3-izbový rodinný dom so záhradou / 936 m2 / v obci Predmie
265,000 € 283 €/m²
4 izbový byt | 83 m²
Ponúkame na predaj priestranný 4-izbový byt nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokojnej lokalite
189,000 € 2277 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 1,038 m²
Rekreačná chata na predaj – Karvaša a Blahovca Pozemok 1 038 m² | súkromie | príroda | výborná
145,000 € 140 €/m²
Rodinný dom | 704 m²
Rodinný dom na predaj – Horná Štubňa (len pár minút od kúpeľného mesta Turčianske Teplice) Ponú
99,000 € 141 €/m²
3 izbový byt | Šarovce | 72 m²
Ponúkame na predaj 3 izbový byt v obci Šarovce, okres Levice. Rozloha bytu je 72m2, v osobnom v
55,000 € 875 €/m²
Apartmán | 29 m²
Bývanie tam, kde iní chodia na dovolenku – Apartmán v srdci Hrabova Reality Alpia exkluzívne v
Cena dohodou
3 izbový byt | 62 m²
Ponúkame Vám na predaj rekonštruovaný, tehlový 3-izb byt v tichej lokalite Komárna. Byt prešiel
84,900 € 1369 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.