REZERVOVANÝ,. 3. izb. byt s lodžiou, 70,90m2, Sídlisko II., HE

Reality Humenné

3 izbový byt | Hrnčiarska | 70.9 m²

Ponúkame na predaj priestranný a zrekonštruovaný 3 izbový byt o výmere 70,90 m² s veľkou lodžio

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Humenné

Cena dohodou

DELTA - Rodinný dom na predaj, Hozelec - vhodný na bývanie aj na podnikanie

Reality Hozelec

Rodinný dom | Popradská | 205 m²

REALITNÁ KANCELÁRIA DELTA PROPERTY, so súhlasom majiteľa, Vám exkluzívne ponúka na predaj rodi

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Hozelec

Info v RK

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj Chata - Kostoľany nad Hornádom, Košice okolie

Reality Kostoľany nad Hornádom

Chalupa, rekreačný domček | 121 | 74 m²

Miriama Pidová z Reality s VAMI vám prináša novú nehnuteľnosť, ktorá si vás získa hneď pri prve

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kostoľany nad Hornádom

87,000 € 1176 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Tehlová chata na výnimočnom mieste s absolútnym súkromím a výhľadom | Košice – Myslava, Kamenný potok

Reality Košice-Myslava

Chalupa, rekreačný domček | Pod gruntom | 19 m²

Vladimír Gaži a CassaReal Vám exkluzívne prinášajú na predaj jedinečnú rekreačnú nehnuteľnosť s

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Košice-Myslava

45,500 € 2395 €/m²

PREDAJ 6- IZBOVÝ RD S DVOJGARÁŽOU,VEĽKÝ POZEMOK 1,65ha

Reality Levice

Rodinný dom | . | 270 m²

6-izbový rodinný dom s DVOJGARÁŽOU a VEĽKÝM POZEMKOM 16 500 m² – v obci Podlužany len 3 km od L

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Levice

410,000 € 1519 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívne PREDAJ 4-izbový priestranný byt v Záhorskej Bystrici

Reality Bratislava-Záhorská Bystrica

4 izbový byt | . | 100 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ 4-izbový byt v Záhorskej Bystrici. 4

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Záhorská Bystrica

399,000 € 3990 €/m²

Predaj 6-izbového rodinného domu s wellnessom v Starej Turej

Reality Stará Turá

Rodinný dom | Sadová | 410 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ priestranný 6-izbový rodinný dom s vn

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Stará Turá

295,000 € 720 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PREDAJ 4-i rodinný dom alebo investičná príležitosť, Podunajské Biskupice

Realitná kancelária NestGroup vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 4-izbový samostatne stojaci rodin

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

Cena dohodou

TOP INVESTÍCIA, TOP ADRESA, BÝVAJTE PRIAMO V CENTRE DIANIA

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Dulovo námestie | 44 m²

BÝVANIE NA TOP ADRESE PRI DULOVOM NÁMESTÍ - VEĽKÝ 1- IZBOVÝ BYT SITUOVANÝ DO TICHÉHO DVORA Rea

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

239,000 € 5432 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

DOM BEZ KOMPROMISOV - VEĽKÝ 5-IZBOVÝ RD, 250 m2, ZÁHRADA

Reality Dolný Štál

Rodinný dom | . | 250 m²

RODINNÝ DOM S VEĽKÝM POTENCIÁLOM - VYTVORTE SI BÝVANIE PODĽA SEBA. Hľadáte dom, ktorý si môžet

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dolný Štál

179,000 € 716 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE Predaj administratívnej budovy, súkromný areál, sklady

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | . | 3,217 m²

Spoločnosť NestGroup ponúka exkluzívne na predaj túto výnimočnú administratívno-prevádzkovú bud

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

ZNÍŽENÁ CENA staršieho RD s veľkou záhradou v obci Čáry

Reality Čáry

Rodinný dom | . | 115 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na PREDAJ starší rodinný dom s veľkou záhradou

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Čáry

155,000 € 1348 €/m²

PREDAJ 3-izbový byt v Hlohovci – ideálny pre rodinu aj investíciu

Reality Hlohovec

3 izbový byt | Vinohradská | 71 m²

Realitná kancelária NestGroup ponúka EXKLUZÍVNE na predaj priestranný, udržiavaný a zariadený 3

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Hlohovec

147,000 € 2070 €/m²

Priestranný 4 izbový rodinný dom v obci Veľké Ripňany

Reality Veľké Ripňany

Rodinný dom | Topoľčianska | 140 m²

3D obhliadka: https://livetour.istaging.com/3b278058-bcdd-4691-886f-926fc35d9004?index=3 Hľadá

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Domy na predaj Veľké Ripňany

139,000 € 993 €/m²

Viacgeneračný priestranný dom po kompletnej rekonštrukcii , vhodný aj

Reality Trstice

Rodinný dom | Trstice | 150 m²

Ponúkam vám na predaj viacgeneračný dom v Trsticiach ležiaci na krásnom pozemku o veľkosti 1970

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Trstice

154,000 € 1027 €/m²

Zachovalý 3 izbový domček v Seliciach k okamžitému nasťahovaniu .

Reality Selice

Rodinný dom | Šók | 140 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný 3 izbový domček v obci Selice . Postavaný je na pozemku veľk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Selice

79,000 € 564 €/m²

Rodinný dom, Banská Štiavnica, Hadová

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Hadová | 159 m²

Dom o veľkosti 159 m2 úžitkovej plochy. V dome sa nachádza veľká izba, veľká kuchyňa s murovaný

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

99,000 € 623 €/m²

Garáž na Silvánskej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Silvánska | 20 m²

Garáž na Silvánskej ulici predstavuje spoľahlivé riešenie parkovania v lokalite s veľkým počtom

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 10.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

45,000 € 2250 €/m²

Ponúkame na predaj 3-izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej lokalite na Meštianskej ulici.

Reality Komárno

3 izbový byt | 73 m²

Ponúkame na predaj slnečný trojizbový byt o rozlohe 73 m2 s balkónom, ktorý sa nachádza vo vyhľ

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Komárno

109,900 € 1505 €/m²

Na predaj poschodový rodinný dom v obci Pribeta - Váš nový domov plný možností!

Reality Pribeta

Rodinný dom | Pribeta | 864 m²

Radi by sme vám predstavili unikátne bývanie v pokojnej obci Pribeta, ktoré spája pohodlie s po

Publikované: 25.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Pribeta

79,900 € 104 €/m²

Rodinný dom so záhradou /491 m2/ Ochodnica

Reality Ochodnica

Rodinný dom | 491 m²

Reality Alpia Vám exkluzívne ponúkajú na predaj čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Oc

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ochodnica

Cena dohodou

Na predaj komerčné priestory 104m2

Reality Handlová

Obchodné priestory | Handlová | 104 m²

Ponúkame na predaj alebo dlhodobý prenájom nebytový priestor s celkovou výmerou 104 m², situova

Publikované: 18.11.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Handlová

47,000 € 452 €/m²

Na predaj: 2-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii/ Ul.29 Augusta

Reality Handlová

2 izbový byt | 64 m²

Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt o výmere 64 m², nachádzajúci sa na 2. poschodí tehl

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Handlová

67,000 € 1047 €/m²

Pripravujeme do ponuky garsónku /23 m, Žilina - Hliny

Reality Žilina

Garsónka | 23 m²

Reality Alpia pre Vás pripravujú do ponuky na predaj garsónku o veľkosti 23 m2 v bytovom dome n

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Žilina

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Rodinné domy na predaj (23092)
Byty na predaj v Bratislave (8553)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Reality v Martine (742)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie