Luxusný rodinný dom s vlastnou saunou a herňou, v bezprostrednej blízkosti lyžiarskych vlekov, Donovaly.

Reality Donovaly

Rodinný dom | Donovaly | 178 m²

Luxusný rodinný dom / Rekreačná rezidencia s celoročným využitím v srdci Donovál! Hľadáte unik

Publikované: 21.12.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Donovaly

380,000 € 2556 €/m²

Na predaj priestranný 4-izbový byt v Bojniciach s vlastnou záhradou a garážou.

Reality Bojnice

4 izbový byt | 89 m²

Poe na predaj veľký a svetlý 4-izbový byt nachádzajúci sa v menšej bytovke so štyrmi bytovými j

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bojnice

230,000 € 2584 €/m²

PREDAJ: Priestranný 2-izbový byt po rekonštrukcii, Ružomberok - Baničné

Reality Ružomberok

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária Alpia vám exkluzívne ponúka na predaj 2-izbový byt v tehlovej bytovke s výb

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ružomberok

125,000 € 2083 €/m²

Rodinný dom na predaj, SNP, Liptovský Hrádok

Reality Liptovský Hrádok

Rodinný dom | 403 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú nehnuteľnosť na ulici SNP v Liptovskom Hrádku, ktorá v sebe spája

Publikované: 28.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Liptovský Hrádok

333,000 € 826 €/m²

Obchodné priestory na predaj, Vlachy

Reality Vlachy

Obchodné priestory | Vlachy | 1,581 m²

Reality Alpia Vám predstavuje INVESTIČNÚ PRÍLEŽITOSŤ zabehnutého objektu vo vyhľadávanom turis

Publikované: 11.01.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Vlachy

177,000 € 112 €/m²

Podnikateľský objekt na investíciu /955 m2/ Gbeľany, okr. Žilina

Reality Gbeľany

Reštauračné priestory | 955 m²

Reality Alpia ponúkajú na predaj viacúčelový objekt nachádzajúci sa v obci Gbeľany pri Žiline.

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Gbeľany

399,900 € 419 €/m²

Rodinný dom s veľkou záhradou / 2024 m2 / - Skalité

Reality Skalité

Rodinný dom | 2,024 m²

Reality Alpia Vám ponúkajú na predaj viacgeneračný rodinný dom s veľkou záhradou / 2024 m2 / v

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Skalité

219,900 € 109 €/m²

Na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Iža

Reality Iža

Rodinný dom | 1,618 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v obci IŽA, ktorý sa nachádza iba 8 km od okresn

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Iža

Cena dohodou

Na predaj 1-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii v Prievidzi – Veľkonecpalská cesta

Reality Prievidza

1 izbový byt | 38 m²

Ponúkame na predaj 1-izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii vo vyhľadávanej lokalite Prievidza,

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Prievidza

72,000 € 1895 €/m²

Priestranný dom v Ružomberku s veľkým 1375 m2 pozemkom!

Reality Ružomberok

Rodinný dom | 1,375 m²

Hľadáte dom, ktorý ponúka priestor, komfort a vynikajúcu polohu? Tento veľký murovaný rodinný

Publikované: 13.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Ružomberok

220,000 € 160 €/m²

Rodinný dom na predaj, Horná Štubňa

Reality Horná Štubňa

Rodinný dom | 862 m²

Viacgeneračný dom na Hornej Štubni Predstavujeme vám jedinečnú príležitosť nadobudnúť priestra

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Horná Štubňa

165,000 € 191 €/m²

Exkluzívne! Rekonštruovaný rodinný dom v blízkosti centra mesta Kolárovo

Reality Kolárovo

Rodinný dom | Studená strana | 494 m²

Hľadáte útulné rodinné bývanie, ktoré môžete prispôsobiť svojim predstavám? Máme pre vás ideáln

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Kolárovo

99,900 € 233 €/m²

Čiastočne rekonštruovaný 1-izb byt v blízkosti centra Komárna

Reality Komárno

1 izbový byt | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj čiastočne rekonštruovaný 1-izb byt v blízkosti centra mesta Komárno. Byt

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Komárno

77,500 € 2583 €/m²

Luxusný apartmán v Apartmánovom dome Kamzík, Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | Donovaly | 108 m²

Ponúkame na predaj krásny mezonetový apartmán v Donovaloch! Hľadáte ideálne miesto na oddych a

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Donovaly

260,000 € 2639 €/m²

Predaj lukratívneho obchodného priestoru s kompletne zabehnutou reklamnou agentúrou

Reality Ružomberok

Obchodné priestory | 153 m²

Ponúkame na predaj multifunkčný komerčný priestor s úžitkovou plochou 153 m², ktorý v súčasnost

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na predaj Ružomberok

120,000 € 784 €/m²

Garáž na Kukučínovej 21m2, Považská Bystrica

*****Rerality Alpia*****Ponúkame na predaj garáž v radovej zástavbe s výmerou 21 m² na Kukučíno

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Považská Bystrica

18,500 € 881 €/m²

Investičná príležitosť na Liptove - Turistická ubytovňa Osada

Reality Liptovská Osada

Hotel, penzión, ubytovňa | 1,069 m²

Ponúkame na predaj ubytovacie zariadenie v atraktívnej turistickej lokalite Liptova s výborným

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Liptovská Osada

590,000 € 552 €/m²

Chata so saunou v tichej lokalite Biely Potok – Ružomberok, pozemok 647 m2

Reality Ružomberok

Záhradná chatka | 647 m²

Ponúkame na predaj útulnú rekreačnú chatu v tichej lokalite Biely Potok – Ružomberok. Chata sa

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Ružomberok

105,000 € 162 €/m²

Na predaj 5 izbový rodinný dom v obci Imeľ

Reality Imeľ

Rodinný dom | 444 m²

Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v obci Imeľ. Len 3 km od mesta a kúpaliska v Nes

Publikované: 08.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Imeľ

130,000 € 293 €/m²

Polyfunkčný objekt na predaj, Bojnická, Nové Mesto, Bratislava III

Reality Bratislava-Nové Mesto

Polyfunkčný objekt | 2,535 m²

Predávame administratívnu budovu s priľahlým pozemkom v priemyselnej časti Bratislavy na Bojnic

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Nové Mesto

1,505,000 € 594 €/m²

Na predaj 3 izbový rodinný dom v Dulovciach

Reality Dulovce

Rodinný dom | Dulovce | 674 m²

Hľadáte útulný a zároveň praktický domov v pokojnej obci s výbornou dostupnosťou služieb? Ponúk

Publikované: 12.05.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Dulovce

85,000 € 126 €/m²

Rodinný dom na predaj, Pribylina

Reality Pribylina

Rodinný dom | Pribylina | 285 m²

Ponúkame Vám na predaj rodinný dom v tichej, vyhľadávanej rekreačnej oblasti na Liptove - v obc

Publikované: 07.03.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Pribylina

Cena dohodou

Rodinný dom so slnečnou záhradou na predaj, Vlašky

Reality Vlachy

Rodinný dom | Vlašky | 953 m²

Reality Alpia Vám v zastúpení ponúka na predaj zaujímavú nehnuteľnosť, podpivničený rodinný dom

Publikované: 09.10.2024 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vlachy

250,000 € 327 €/m²

Tradičný vínny dom s vlastným viničom v Bátorových Kosihách

Reality Bátorove Kosihy

Vidiecky dom | 999 m²

Ponúkame Vám na predaj tradičný vínny dom s vlastným viničom v malebnej obci Bátorove Kosihy, k

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bátorove Kosihy

25,900 € 26 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8553)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30418)
Rodinné domy na predaj (23092)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Reality v Martine (742)
Byty v Banskej Bystrici (1391)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Upresniť hľadanie