Príjemný 2 izbový byt po rekonštrukcii na predaj - Dubnička

Reality Bánovce nad Bebravou

2 izbový byt | Lúčna | 52 m²

REZERVOVANÉ Príďte na obhliadku krásneho 2-izbového bytu po rekonštrukcii na Dubničke.

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Bánovce nad Bebravou

94,500 € 1817 €/m²

PREDAJ EXKLUZÍVNE: 2i byt s balk.; 52,74 m2; KEŽMAROK; 134.000 €

Reality Kežmarok

2 izbový byt | Lanškrounska | 52 m²

ADRIREAL v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj dvojizbový byt v osobnom vlastníctve,

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Kežmarok

134,000 € 2577 €/m²

Bývaj v 5i dome v BA bez zápch + kancelária, záhrada, garáž

Reality Senec

Rodinný dom | - | 228 m²

Nestrácaj čas v dopravných zápchach a získaj čas pre rodinu! Miesto, kde majú deti svoj svet, r

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Senec

1 € 0 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rodinný dom v radovej zástavbe v Radošine

Reality Radošina

Rodinný dom | - | 200 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v tichej a príjemnej obci Radošina, ideálny pre rodiny hľadajúce

Publikované: 16.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Radošina

205,000 € 1025 €/m²

VIACGENERAČNÝ RODINNÝ DOM S MOŽNOSŤOU PODNIKANIA - KEŽMAROK

Reality Kežmarok

Rodinný dom | - | 280 m²

Realitná kancelária TOP CITY Vám ponúka na predaj priestranný 3 podlažný rodinný dom, ideálny p

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kežmarok

1 € 0 €/m²

Chata s nádherným výhľadom a pozemkom vo vlastníctve

Reality Žilina

Chalupa, rekreačný domček | 30 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľov ponúkame na predaj celoročne obývateľnú útulnú chatu s dostupn

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Žilina

Cena na vyžiadanie

Veľkorysý 4i. TEHLOVÝ rodinný dom v MÉRA

Reality Méra

Rodinný dom | Maďarsko | Méra | .

KVALITNÝ rodinný dom na predaj v Maďarsku pri Košiciach vo väčšej obci Méra, ktorá sa nachádza

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Méra

57,000 € 407 €/m²

Predaj garáže s pozemkom staré mesto

Reality Žilina

Garáž | Radlinského | 21 m²

Na predaj garáž v osobnom vlastníctve so súpisným číslom a na vysporiadanom pozemku o výmere 21

Publikované: 09.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žilina

30,000 € 1429 €/m²

Ponúkam na predaj záhradnú chatu Nové Zámky

Reality Nové Zámky

Chalupa, rekreačný domček | Nové Zámky | 23 m²

Ponúkame Vám na predaj zariadenú zateplenú múrovanú poschodovú záhradnú chatu v kľudnej časti m

Publikované: 05.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nové Zámky

55,900 € 2430 €/m²

3-izb.murovaná chata,7,6ár.pozemok,Baška, časť Maša

Reality Baška

Rodinný dom | - | 100 m²

Realitní makléri Ing. Peter Heriban a Ing. Klaudia Heribanová, RSc. Vám ponúkajú na predaj 3-iz

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Baška

220,000 € 2200 €/m²

Pekný 1,5-izbový byt s loggiou pri Auparku,Paláriková ulica

Reality Košice-Juh

2 izbový byt | Palárikova | 41 m²

Ponúkame na predaj útulný byt, nachádzajúci sa v jednej z najžiadanejších lokalít – priamo pri

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Košice-Juh

180,000 € 4390 €/m²

Drevenica uprostred prírody - Horná Mariková

Reality Horná Mariková

Chalupa, rekreačný domček | x | 35 m²

Hľadáte miesto, kde budete počuť len spev vtákov a šum lesa? V malej horskej dolinke v Hornej M

Publikované: 22.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Horná Mariková

29,900 € 854 €/m²

Predáme prevádzku na podnikanie vo Varíne

Reality Varín

Skladový objekt | Varín | 400 m²

Predáme prevádzku na podnikanie vo Varíne pozostávajúcu z domu a skladovej haly. Dom slúž

Publikované: 04.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Varín

299,000 € 748 €/m²

Predáme rodinný dom s pozemkom o výmere 2398m² v Terchovej

Reality Terchová

Rodinný dom | Nižné Kamence | 150 m²

Predáme rodinný dom s pozemkom o výmere 2398m² v obci Terchová s krásnym výhľadom na Sokolie.

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Terchová

330,000 € 2200 €/m²

Veľkorysý rodinný dom v Žiline - mestská časť Budatín ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Žilina

Rodinný dom | Horná | 350 m²

Rodinný dom s výbornou polohou a veľkorysým priestorom Ponúkame na predaj priestranný rodin

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

319,000 € 911 €/m²

Top lokalita 4-izbový rodinný dom Žilina-Rosinky

Reality Žilina

Rodinný dom | Šibeničná 29 | 172.6 m²

SaleA – Váš partner v realitách ponúka na predaj 4-izbový tehlový, samostatne stojaci rodinný d

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Žilina

355,000 € 2057 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Útulný rodinný dom, 13 m2, garáž, letná kuchyňa, Veľké Ludince, okr. Levice

Reality Veľké Ludince

Rodinný dom | - | 130 m²

SaleA- Váš partner v realitách ponúka na predaj rodinný dom, 130 m2 a celková výmera pozemku je

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Veľké Ludince

109,990 € 846 €/m²

GARÁŽ S VLASTNÝM POZEMKOM, 19m2, ŽILINA - HLINY IV.

Reality Žilina

Garáž | Vojtecha Spanyola | 19 m²

SaleA - Váš partner v realitách ponúka exkluzívne na predaj samostatne stojacu garáž v meste Ži

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Žilina

37,990 € 1999 €/m²

Rodinný dom s moderným interiérom v obci Kluknava

Reality Kluknava

Rodinný dom | - | 533 m²

Realitná kancelária SaleA -Váš partner v realitách ponúka: Moderný interiér a záhrada s vírivko

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Kluknava

150,000 € 281 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj podnikateľský ubytovňa v tesnej blízkosti Šale

Reality Diakovce

Hotel, penzión, ubytovňa | - | 800 m²

SaleA-Váš partner v realitách Vám ponúka na predaj podnikateľský objekt /ubytovňu po čiastočnej

Publikované: 25.09.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Objekty na predaj Diakovce

930,000 € 1163 €/m²

RD v obci Stará Myjava aj s pozemkom o výmere 370m2.

Reality Stará Myjava

Rodinný dom | Hlavná | 50 m²

SalaA váš partner v realitách vám ponúka na predaj malý rodinný dom v lukratívnej obci Stará My

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Stará Myjava

75,000 € 1500 €/m²

3-izbový rodinný dom - Šurany

Reality Šurany

Rodinný dom | - | 90 m²

Koval reality ponúkajú na predaj tehlový rodinný dom s úžitkovou plochou cca 90 m². Dom sa nach

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Šurany

112,900 € 1254 €/m²

NEWDAY | NA PREDAJ 25-ročný rodinný dom s 2 bytovými jednotkami | 358 m2 úžitková plocha | 420 m2 pozemok | Partizánska - Trenčianske Teplice

Reality Trenčianske Teplice

Rodinný dom | Partizánska | 358 m²

NEWDAY Reality ponúka na predaj priestranný 25-ročný rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Trenčianske Teplice

299,800 € 837 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj priestranný RD v tichej lokalite – Spišský Štvrtok

Reality Spišský Štvrtok

Rodinný dom | Lúčna | 210 m²

Realitná kancelária Centrumreal a Mgr. Marek Stoklasa Vám pomúka na predaj samostatne stoja

Publikované: 07.10.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Spišský Štvrtok

268,000 € 1276 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1307)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30406)
Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1387)
Rodinné domy na predaj (23087)
Upresniť hľadanie