TOP PONUKA: Predaj 2i bytu na LEŠKOVEJ UL., BA I

Reality Bratislava-Staré Mesto

2 izbový byt | Leškova | 76 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 2-izbový byt s garantovaným výnosom v e

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

215,000 € 2829 €/m²

NA PREDAJ, 3-izb. byt v TOP LOKALITE, BA II

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

3 izbový byt | Dvojkrížna | 88 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj priestranný 3-izbový byt v lokalite Bra

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

334,000 € 3795 €/m²

Pozemok s chatami na predaj | HRUBÉ LUKY, STUPAVA

Reality Stupava

Chalupa, rekreačný domček | Hrubé lúky | 0 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj pozemok s dvomi chatami v krásnej lokal

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Stupava

209,500 €

Rodinný dom v obci Pohorelá na predaj, 2 bytové jednotky

Reality Pohorelá

Rodinný dom | Orlová | 160 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj dvojpodlažný rodinný dom v krásnom prostredí Nízkych Ta

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

94,000 € 588 €/m²

Polyfunkčný dom Brezno mesto

Reality Brezno

Obchodné priestory | Chalupkova | 300 m²

Dispozícia objektu: Podzemné podlažie: Schodisko Skladové priestory Plynová kotolňa 1. Nadze

Publikované: 24.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Brezno

250,000 € 833 €/m²

Na predaj garáž v Seredi na ul. Čepeňská

Reality Sereď

Garáž | Čepeňská | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj garáž v Seredi v centre Garáž má celko

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Sereď

14,500 €

Na predaj zrekonštruovaná 2-podlažná budova v centre Šelpíc

Reality Šelpice

Polyfunkčný objekt | Hlavná | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj zrekonštruovanú dvojpodlažnú bytovú bud

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Šelpice

450,000 €

Na predaj garáž v Seredi na Cukrovarskej ulici

Reality Sereď

Garáž | Cukrovarská | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj garáž v Seredi na Cukrovarskej ulici C

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Sereď

26,000 €

Na predaj rodinný dom v krásnej prírode v obci Dobrá Voda

Reality Dobrá Voda

Rodinný dom | Dobrá Voda | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj rodinný dom v obci Dobrá Voda Nehnuteľ

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Dobrá Voda

150,000 €

Na predaj garáž v Hlohovci časť Peter

Reality Hlohovec

Garáž | časť Peter | 0 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Trnava ponúka na predaj garáž v Hlohovci časť Peter Garáž má c

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Hlohovec

14,000 €

Na predaj 3iz. byt po kompletnej rekonštrukcii v Skalici

Reality Skalica

3 izbový byt | Pod Hájkom | 64 m²

Leaders&Partners s.r.o. pobočka Senica ponúka na predaj 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukci

Publikované: 14.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Skalica

138,000 € 2156 €/m²

Apartmán 3+kk Torrevieja-La Mata, Španielsko

Reality Španielsko

3 izbový byt | Španielsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj moderne zariadený apartmán 3+kk (50

Publikované: 23.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

195,990 €

Odstúpenie BAR LAMBADA - Mäsiarská ul., Košice

Reality Košice-Staré Mesto

Reštauračné priestory | Mäsiarska 50 | 80 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka jedinečnú príležitosť prevziať zabehnutý a št

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Priestory na predaj Košice-Staré Mesto

10,000 € 125 €/m²

Apartmán 2+kk Burgas-Sveti Vlas, Bulharsko

Reality Bulharsko

2 izbový byt | Bulharsko

Realitná kancelária Leaders & Partners vám ponúka na predaj zariadený apartmán 2+kk (82 m²) s v

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj

109,990 €

Krásny rodinný dom s veľkorysým pozemkom v obci Abaújvár.

Reality Abaújvár

Rodinný dom | Maďarsko | Abaújvár | Abaújvár

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa rodinný dom v Maďarsku

Publikované: 15.08.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Abaújvár

350,000 € 3646 €/m²

Rodinný dom vo veľmi dobrom stave blízko Košíc v obci Füzér.

Reality Füzér

Rodinný dom | Maďarsko | Füzér | Füzér

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa rodinný dom pod hradom

Publikované: 03.02.2024 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Füzér

86,000 € 860 €/m²

Priestranný viacgeneračný rodinný dom Košice-Košická Nová Ves.

Reality Košice-Košická Nová Ves

Rodinný dom | Trnková | 541 m²

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa rodinný dom v mestskej

Publikované: 29.10.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Košice-Košická Nová Ves

550,000 € 943 €/m²

PREDAJ rodinný dom Hegyeshalom

Reality Hegyeshalom

Rodinný dom | Maďarsko | Hegyeshalom | Hegyeshalom

Realitná kancelária Leaders & Partners - L&P reality s.r.o. pobočka Bratislava ponúka na preda

Publikované: 28.01.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Hegyeshalom

270,000 € 1350 €/m²

PREDAJ: veľký 2 poschodový rodinný dom Šuňava s výhľadom na Vysoké Tatry

Reality Šuňava

Rodinný dom | Pod vodojemom | 312 m²

Ponúkame na predaj veľký 2 poschodový rodinný dom v Šuňave so zasklenou terasou a pozemkom 2125

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Šuňava

239,000 € 766 €/m²

Na predaj 3-izbový rodinný dom v obci Tornyosnémeti.

Reality Tornyosnémeti

Rodinný dom | Maďarsko | Tornyosnémeti | Tornyosnemeti

Leaders & Partners reality s.r.o. ponúka na predaj so súhlasom majiteľa rodinný dom v Maďarsku,

Publikované: 06.03.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Tornyosnémeti

85,000 € 850 €/m²

PREDAJ rodinný dom Ásvanyráró

Reality Ásványráró

Rodinný dom | Maďarsko | Ásványráró | Asvanyraro

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj viacgeneračný rodinný v obci Ásvanyráró

Publikované: 05.08.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Ásványráró

150,000 € 824 €/m²

5 izbový rodinný dom-Jánovce, po rekonštrukcii, veľký pozemok

Reality Jánovce

Rodinný dom | Jánovce | 115 m²

Leaders & Partners Vám ponúka na predaj 5 izbový zrekonštruovaný rodinný dom nachádzajúci sa v

Publikované: 10.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Domy na predaj Jánovce

295,000 € 2565 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3 izbový byt v Bratislave-Dúbravka-Sekurisova ul., loggia

Reality Bratislava-Dúbravka

3 izbový byt | Sekurisova | 69 m²

Leaders & Partners Vám ponúka exkluzívne na predaj čiastočne zrekonštruovaný priestranný a svet

Publikované: 29.04.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

239,900 € 3477 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 1,5-izb. byt v Podunajských Biskupiciach

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Podunajské Biskupice | 35 m²

Realitná kancelária Leaders & Partners ponúka na predaj 1,5-izbový byt v lokalite Bratislava –

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

Rýchly výber

Reality v Martine (740)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Byty na predaj v Bratislave (8543)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Rodinné domy na predaj (23086)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie