DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ Svetlý 1-izbový byt v tichej lokalite

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Oremburská | 27.1 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj svetlý 1-izbový byt v tichej lokalite obklopenej prí

Publikované: 15.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

112,000 € 4133 €/m²

DO DOMČEKA | Administratívne priestory a skladová hala v areáli Zvolenská cesta

Reality Banská Bystrica

Skladový objekt | Zvolenská cesta | 678 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj budovu, ktorá zahŕňa administratívne priestory a skl

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 03.03.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

650,000 € 959 €/m²

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ Slnečný byt s krásnym výhľadom a dvoma lodžiami

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Severná | 75.8 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA pre vám ponúka na predaj čiastočne zrekonštruovaný 3-izbový byt v príjemn

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 30.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

196,000 € 2586 €/m²

DO DOMČEKA | REZERVOVANÉ 1-izbový byt v tichej lokalite s bezproblémovým parkovaním

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Haškova | 31 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj slnečný 1-izbový byt v tichej lokalite mestskej čast

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 11.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

105,000 € 3387 €/m²

DO DOMČEKA | Rekreačný dom so záhradou aj na celoročné bývanie

Reality Janova Lehota

Rodinný dom | Nezadaná | 238.76 m²

Spoločnosť DO DOMČEKA vám ponúka na predaj rekreačný dom s veľkou záhradou, krásnym výhľadom, p

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 11.05.2026
Domy na predaj Janova Lehota

169,000 € 708 €/m²

Mobilný domček priamo pri vode

Reality Zvolen

Chalupa, rekreačný domček | 45 m²

Díon reality ponúka na predaj udržiavaný pozemok s kompletne zariadeným mobilným domom, ktorý s

Publikované: 06.10.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Chaty a chalupy na predaj Zvolen

Info v RK

Rodinný dom kde čas plynie pomalšie...

Reality Seľany

Rodinný dom | Nezadaná | 1,106 m²

Miesto, kde čas plynie pomalšie | Rodinný dom s veľkým pozemkom | Seľany Hľadáte dom, kde bude

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Domy na predaj Seľany

87,990 € 80 €/m²

Dielňa a skladovacia hala s pozemkom v okrese Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

Skladový objekt | Pôtor | 1,990 m²

Ponúkame Vám na predaj skladovaciu halu a dielňu s kancelárskymi priestormi v okrese Veľký Krt

Publikované: 01.03.2025 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Veľký Krtíš

634,000 € 319 €/m²

Investičná príležitosť

Reality Málinec

Iný priestor | Málinec | 559 m²

Ponúkame Vám na predaj objekt v okrese Poltár. Objekt s úžitkovou plochou 559m je pos

Publikované: 01.08.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Priestory na predaj Málinec

Cena dohodou

Rezervovaný-Trojizbový byt s balkónom na Západe

Reality Zvolen

3 izbový byt | Západ | 71 m²

Ponúkame na predaj prerobený trojizbový byt s balkónom, ktorý sa nachádza v zrekonštruovanej pa

Publikované: 21.01.2023 Aktualizované: 11.05.2026
Byty na predaj Zvolen

159,000 € 2111 €/m²

REZERVOVANÝ: Ponúkame na predaj 1 izbový byt na Fončorde

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Moskovská | 30 m²

Ponúkame Vám na predaj 1 izbový byt v obľúbenej mestskej časti Fončorda, na Moskovskej ulici.

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

109,900 € 3663 €/m²

Budova v centre Krupiny - zaujímavá príležitosť na kúpu

Reality Krupina

Administratívny objekt | Krupina | 2,670 m²

Ponúkame Vám na predaj budovu v centre mesta Krupina. Budova je 4- podlažná s dostatočnou k

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Krupina

1,500,000 € 562 €/m²

4 izb. veľkometrážne byty na Uhlisku v BB

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Banská Bystrica | 148 m²

DÍON reality Vám ponúka na predaj dva veľkometrážne byty nad sebou blízko centra v B

Publikované: 12.10.2023 Aktualizované: 09.03.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Cena dohodou

Ponúkame na predaj 3 izbový byt s loggiou

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Oremburská | 69 m²

Ponúkame na predaj veľkorysý a slnečný 3 izbový byt nachádzajúci sa v obľúbenej časti Banskej B

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

184,990 € 2681 €/m²

Rodinný dom v blízkosti prírody

Reality Zvolen

Rodinný dom | 239 m²

Ponúkame na predaj precízne udržiavanú murovanú stavbu (kolaudácia 1990), ktorá prešla odbornou

Publikované: 30.04.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Zvolen

358,000 € 1498 €/m²

Polyfunkčná budova v centre Zvolena

Reality Zvolen

Polyfunkčný objekt | Zvolen | 1,000 m²

DÍON reality s.r.o. ponúka na predaj polyfunkčný objekt v centre mesta Zvolen. Jedná

Publikované: 13.10.2021 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Zvolen

800,000 € 800 €/m²

Gönc - 3 izbový rodinný dom s terasou, čiastočná rekonštrukcia

Reality Gönc

Rodinný dom | Maďarsko | Gönc | Gonc

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj v obci Gönc tento 3 izbový rodinný dom postavený zo zmiešanýc

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Gönc

104,000 € 1040 €/m²

Hollóháza - 1 izbový byt

Reality Hollóháza

1 izbový byt | Maďarsko | Hollóháza | Hollóháza

GEMINIBROKER vám ponúka na predaj tento 1 izbový byt v obci Hollóháza len 25 km od Košíc. Podl

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Hollóháza

24,900 € 553 €/m²

Szalonna - 6 izbový dvojgeneračný rodinný dom, výborný stav

Reality Szalonna

Rodinný dom | Maďarsko | Szalonna | Szalonna

GEMINIBROKER vám ponúka tento 6 izbový dvojpodlažný rodinný dom s úžitkovou plochou 200m2, ktor

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Szalonna

54,900 € 275 €/m²

PREDAJ- investičný nebytový priestor s bytom- 81m2- BA II.- Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

Objekt pre obchod | Miletičova | 81 m²

Hľadáte miesto pre podnikanie spojené s bývaním na jednom mieste? Máme pre Vás na predaj v lu

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Ružinov

324,000 € 4000 €/m²

GEMINIBROKER v obci Vizsoly ponúka zrekonštruovaný 3 izbový dom

Reality Vizsoly

Rodinný dom | Maďarsko | Vizsoly | Vizsoly

Geminibroker ponúka na predaj zrekonštruovaný 2 izbový rodinný dom v obci Vizsoly. Kamenné a te

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Vizsoly

114,500 € 1145 €/m²

Mezőzombor - zrekoštruovaný 2 izbový rodinný dom s garážou a letnou kuchyňou

Reality Mezőzombor

Rodinný dom | Maďarsko | Mezőzombor | Mezőzombor

GEMINIBROKER vám ponúka v obci Mezőzombor, v tichej uličke, na predaj tento 2 izbový rodinný d

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Mezőzombor

39,900 € 570 €/m²

PREDAJ - 3-izbový byt so záhradou - Ivanka pri Dunaji

Reality Ivanka pri Dunaji

3 izbový byt | Ružová | 91.45 m²

Predáme v lukratívnej a tichej a časti obce Ivanka pri Dunaji šikovný 3-izbový byt so záhradou

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Ivanka pri Dunaji

258,000 € 2821 €/m²

PREDAJ - priestranný 5-izbový RD Bernolákovo

Reality Bernolákovo

Rodinný dom | Bernolákovo | 160 m²

Predáme v lukratívnej časti obce Bernolákovo 3-podlažný 5-izbový veľkorysý rodinný dom s pozemk

Publikované: 19.04.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Domy na predaj Bernolákovo

314,000 € 1963 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1304)
Rodinné domy na predaj (23085)
Byty na predaj v Bratislave (8548)
Byty v Banskej Bystrici (1385)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30416)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Reality v Martine (740)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Upresniť hľadanie