Rodinný dom | 60 m²
Útulný domček v podhorí Nízkych Tatier – Dolná Lehota Hľadáte pokojné miesto na oddych, alebo š
90,000 € 1500 €/m²
3 izbový byt | Nezadaná | 85 m²
Trojizbový byt v srdci Hriňovej Trojizbový byt na predaj Hriňová – priestranný byt 3+1 v centr
129,000 € 1518 €/m²
Rodinný dom | Hájik | 300 m²
Hľadáte veľký rodinný dom v tichej lokalite s krásnym výhľadom a množstvom možností využitia? T
279,000 € 930 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Banský Studenec | 70 m²
Predstavte si, že sa ráno zobudíte v tichu prírody, obklopení zeleňou a vôňou lesa. Vychádzajúc
110,000 € 1571 €/m²
Rodinný dom | Hanesy | 120 m²
Na predaj v exkluzívnom zastúpení ponúkame útulnú a kompletne zrekonštruovanú trojizbovú dreven
99,900 € 833 €/m²
4 izbový byt | 90 m²
HD reality ponúka na predaj veľký, slnečný a dispozične výborne riešený 4-izbový byt o celkovej
210,000 € 2333 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Hanesy | 120 m²
99,900 € 833 €/m²
Rodinný dom | Liptovská Teplá | 194 m²
HD REALITY predaj, rodinný dom Liptovská Teplá[b/] Ak hľadáte ideálne miesto pre pokojné rodinn
235,000 € 1211 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 145 m²
HD reality ponúka na predaj dom v pokojnej obci Prenčov. Nehnuteľnosť, ktorá bola kedysi hospod
85,000 € 586 €/m²
Rodinný dom | Martina Hattalu | 135 m²
HD reality ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom na slnečnom pozemku v jednej z naj
258,000 € 1911 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 40 m²
Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj útulnú zrubovú chatku v blízkosti kúpeľného mes
60,000 € 1500 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 100 m²
Predstavujeme Vám jedinečnú príležitosť – priestranný rodinný dom v idylickej obci Chrťany, ide
Cena dohodou
Rodinný dom | E. M. Šoltésovej | 423 m²
HD Reality v zastúpení Bc. Simony Antares, t.č. 0901 770 047 prináša ponuku, ktorá sa na trhu
241,000 € 570 €/m²
Objekt pre obchod | 60 m²
HD reality ponúka na odstúpenie (odpredaj) zabehnutú, fungujúcu prevádzku novinového stánku s
29,900 € 498 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
HD reality, predaj Rodinný dom v Ždiari – miesto, kde sa sny stretávajú s príležitosťou Predsta
420,000 € 1909 €/m²
Rodinný dom | Štiavnické Bane | 76 m²
Ak túžite po úniku od ruchu mesta a hľadáte miesto, kde si vychutnáte rannú kávu na terase, za
189,900 € 2499 €/m²
Rodinný dom | 99 m²
Hľadáte rodinný dom priamo v centre Banskej Štiavnice? Potom je táto ponuka ideálnou voľbou pre
189,000 € 1909 €/m²
3 izbový byt | Dolná | 69 m²
HD REALITY ponúka na predaj slnečný a vzdušný 3-izbový byt o výmere 70m2, nachádzajúci sa na i
107,500 € 1558 €/m²
Rodinný dom | Nezadaná | 260 m²
155,000 € 596 €/m²
1 izbový byt | Tyršovo nábrežie | 42 m²
Ponúkame na predaj 1-izbový byt s výmerou rozlohe 42 m2 nachádzajúci sa v atraktívnej lokalite
169,000 € 4024 €/m²
5 a viac izbový byt | Dankovského | 186 m²
Dankovského ulica (Staré Mesto, BA I.) – dvojpodlažný 5 izbový byt v rodinnom dome na 1 a 2. p
Info v RK
Polyfunkčný objekt | 2,434 m²
Staré Mesto, BA I. - pešia zóna – polyfunkčná budova (národná kultúrna pamiatka) v centre pešej
Info v RK
Rodinný dom | Na vrátkach | 430 m²
Na predaj rodinný dom a administratívna budova s dvojgarážou v Dúbravke Ulica Na Vrátkach (D
695,000 € 1616 €/m²
3 izbový byt | Jozefa Kronera | 125 m²
Ulica J. Krónera (Staré Mesto, BA I.) - 3 izbový byt v novostavbe (kolaudácia 2005) s možnosť
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.