REZERVOVANÉ: 1i apartmán - výhľad na mesto | Tehelné pole - Bajkalská ul.

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Bajkalská | 38.4 m²

REZERVOVANÉ Na predaj moderný 1-izbový apartmán v novostavbe v projekte Tehelné pole na Bajkal

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Nové Mesto

Cena dohodou

REZERVOVANÉ | INVESTIČNÝ 1 IZBOVÝ BYT V DÚBRAVKE NA UL. SCHNEIDERA-TRNAVSKÉHO

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Schneidera - Trnavského | 29 m²

Martin Krč a NAVA reality vám exkluzívne ponúkajú na predaj 1-izbový byt na ulici Mikuláša Schn

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

155,000 € 5345 €/m²

ARBIZ | prenájom 1-izbový byt s loggiou (34m2 + 6m2) Slnečnice - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 34 m²

Realitná kancelária ARBIZ Vám ponúka na prenájom 1-izbový byt s loggiou v mestskej časti Petrža

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

560 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS

AZ PROPERTY* pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v mestskej časti Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Miletičova | 35 m²

Pre nášho klienta aktívne hľadáme 1-izbový byt v Bratislave, ideálne v mestskej časti v mestske

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 08.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

150,000 € 4286 €/m²

REZERVOVANÉ - 1-izbový byt, Jasovská ul., pri električkovej trati, Petržalka, BA V

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Jasovská | 34.8 m²

Ponúkame na predaj prakticky riešený, čiastočne zrekonštruovaný 1-izbový byt, situovaný na 5.po

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

165,000 € 4741 €/m²

Prenájom samostatnej izby v 3 izbovom byte s terasou , vlastným dvorom a záhradkou, ako oddelený samostatný byt v rodinnom dome v Bratislave - Staré Mesto, Slávičie údolie.

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 25 m²

TUreality ponúkajú na prenájom samostatnú izbu v 3 izbovom byte 90 m2 , s 2 spálňami veľkým sp

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

400 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Limitovaná zľava: Investičný byt na Predaj neďaleko Nivy/Sales: Investment flat for sale near Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Bajkalská | 28 m²

Nový Ružinov: Štýlové štartovacie bývanie aj lukratívna investícia v jednom. Dohoda je možná pr

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

164,900 € 5889 €/m²

Arvin & Benet | Krásny svetlý byt v novostavbe Tammi

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pri Hrubej lúke | 33.22 m²

Arvin & Benet ponúka na predaj svetlý a moderne riešený 1i byt v obľúbenom projekte Tammi v mes

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

179,900 € 5415 €/m²

KeyPoint | Zrekonštruovaný 1i byt s vlastným parkovaním a nadštandartnou 15m2 pivnicou!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mliekárenská | 34 m²

Hľadáte dlhodobé bývanie v top lokalite, kde máte všetko po ruke a nemusíte riešiť parkovanie?

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

790 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

KeyPoint | Ružinovský unikát: Zrekonštruovaný 1i byt s vlastným parkovaním a nadštandartnou 15m2 pivnicou!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Mliekárenská | 34 m²

Hľadáte štartovacie bývanie v top lokalite alebo bezpečnú investíciu s garantovaným výnosom? Po

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

228,900 € 6732 €/m²

REZERVOVANÉ | Ponúkame Vám na predaj príjemný, kompletne zariadený 1 izbový byt na ulici Antolská, Petržalka – BA.

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Antolská | 30.47 m²

Ponúkame Vám na predaj príjemný, kompletne zariadený 1 izbový byt na ulici Antolská, Petržalka

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

164,900 € 5412 €/m²

Kúpime 1i. byt celá Dúbravka, platba v HOTOVOSTI

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Landauova | 38 m²

Hľadáme 1. - izbový byt alebo Garsónku v okrese Bratislava IV – Dúbravka. Platba v Hotovosti! R

Publikované: 15.03.2021 Aktualizované: 10.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Dúbravka

Info v RK

REZERVOVANÉ - Predaj - veľkometrážny 1 izbový byt v staršej novostavbe na Budatínskej ulici v Bratislave – Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Budatínska | 52 m²

Realitná kancelária LUXAR s.r.o. Vám ponúka exkluzívne na predaj veľkometrážny 1 izbový byt v s

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

189,900 € 3652 €/m²

AZ. Bali - 77 rokov leasehold, ROI 12-15%, posledné kusy

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 37 m²

Predstav si, že máš na Bali apartmán, ktorý funguje ako hotel, a ty riešiš len výsledok. Royal

Publikované: 22.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

91,000 € 2459 €/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | 1-IZBOVÝ BYT S PIVNICOU A BALKÓNOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 29.16 m²

Hľadáte príjemný byt na prvé bývanie alebo výhodnú investíciu? Ponúkame praktický 1-izbový byt

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

198,378 € 6803 €/m²

VÝHODNÉ FINANCOVANIE 10/90 | 1-IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM, SPACÍM KÚTOM | NUPPU - Magnolia 4 | Ružinov | Kolaudácia 2027

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hraničná | 31.98 m²

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

210,740 € 6590 €/m²

Prenájom veľkého 1 izb. bytu s parkovaním na Dunajskej ul. v Starom meste

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Dunajská | 55 m²

Ponúkame prenájom 1 izb. bytu vo veľkosti 52 m² a s balkónom orientovaným do Dunajskej ul., sit

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom 1 izbového bytu na ulici Vansová v centre Palisád

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Vansovej | 41 m²

Ponuka menšieho 1 izbového apartmánu v reprezentatívnej novej mestskej vile na ulici Vansovej p

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

950 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

Hľadáme byt v Bratislave – Podunajské Biskupice 3-izbový

Pre konkrétneho klienta hľadáme byt v mestskej časti Podunajské Biskupice. Požiadavky klienta:

Publikované: 16.12.2025 Aktualizované: 16.12.2025
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

1 € 0 €/m²

ZNÍŽENÁ CENA ! 1i APARTMÁN V GUZÍNSKU ZA SKVELÚ CENU, BATUMI, GRUZÍNSKO, pri mori

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie SNP | 41 m²

PARTNERS SK Predáme 1i apartmán v Batumi pri mori, v Gruzínsku. Aktuálna cena je nižšia ako ce

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

49,900 € 1217 €/m²

člen NARKS

Slnečný 1-izb. byt, LODŽIA, BA IV Karlova Ves, Kresánkova

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Kresánkova | 31 m²

OPIS BYTU: Realitná kancelária LAPE REAL ponúka na prenájom slnečný 1-izbový byt s LODŽIOU na u

Publikované: 31.10.2025 Aktualizované: 22.12.2025
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

HOUSE & WEBER I BALI, Canggu: 40m2 apartmán, OKAMŽITÝ PASÍVNY PRÍJEM (1440 USD nett - august '25), TOP lokalita, OCEÁN 1 min. PEŠO, KOMPLETNE vybavený

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Hlavné námestie | 40 m²

Exkluzívne ponúkame pre slovenský trh na predaj kompletne zariadený a spravovaný, priestranný 1

Publikované: 16.10.2025 Aktualizované: 16.10.2025
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

119,900 € 2998 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Nové Mesto | 35 m²

Potrebujete predať váš byt? Ponúknite ho na Férový výkup nám do Riešime bývanie! Byty môžu byť

Publikované: 01.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Nové Mesto

160,000 € 4571 €/m²

RK Riešime bývanie kúpi váš byt!

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Ružinov | 40 m²

Publikované: 08.08.2023 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Ružinov

160,000 € 3750 €/m²

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30317)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie