Nový 1-izbový byt v projekte Metropolis

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Bottova | 38 m²

Ponúkam na predaj nový 1 izbový byt v prémiovom projekte Metropolis v centre Bratislavy. Byt s

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

291,000 € 7658 €/m²

Príjemný 1i byt 38m, Dudvážska ul., BA II - Podunajské Biskupice, samostatná kuchyňa, pivnica, kompletná bezproblémový parking, voľné od 01.07.2026

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Dudvážska | 38 m²

Prenájom príjemného 1 izb. bytu po kompletnej rekonštrukcii, Dudvážska ul., mestská časť BA I

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

700 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Kompletne zrekonštruovaný 1 izbový byt s balkónom v staršej novostavbe vo výbornej lokalite

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Kazanská | 35 m²

Ponúkame na predaj 1 izbový byt s balkónom na Kazanskej ulici v Bratislave v mestskej časti Pod

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

170,000 € 4857 €/m²

Svetlý a kompletne zariadený 1 izbový byt s balkónom v obľúbenej lokalite

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Pod záhradami | 39 m²

Ponúkame na prenájom svetlý, kompletne zariadený 1 izbový byt v obľúbenej časti Bratislavy na u

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

560 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Slnečný 1 izbový byt v novostavbe KOLOSEO s výhľadom na Kuchajdu

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Tomášikova | 37 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt v novostavbe KOLOSEO na Tomášikovej ulici, Nové Mesto, Bratis

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Priestranný, svetlý a kompletne zariadený 1 izbový byt s balkónom v novšej tehlovej stavbe

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Vyšehradská | 40 m²

Ponúkame na predaj 1,5-izbový byt na Vyšehradskej ulici v Bratislave v mestskej časti Petržalka

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Petržalka

179,900 € 4498 €/m²

1 izbový byt v pokojnej a zelenej časti Dúbravky

Reality Bratislava-Dúbravka

1 izbový byt | Nejedlého | 38 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt o výmere 38 m² na ulici Nejedlého v pokojnej a zelenej časti

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Dúbravka

530 €/mesiac 14 €/mesiac/m²

Zariadený 1 izbový byt s veľkou loggiou v pokojnej lokalite, pet friendly

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Tilgnerova | 38 m²

Ponúkame na prenájom priestranný 1 izbový byt v pokojnej časti Bratislava – Karlova Ves, na Til

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

600 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Zariadený 1 izbový byt v krásnom tichom prostredí v Líščom údolí

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | Líščie údolie | 40 m²

Ponúkame na prenájom 1 izbový byt s výmerou 40 m², nachádzajúci sa na prízemí bytového domu na

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom 1-izb. bytu v Novostavbe - Adrusovova ul. - Petržalka

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Andrusovova | 30 m²

GRAFT ponúka na prenájom v 1 – izb. byt v kvalitnej cca 20 ročnej stavbe – Andrusovova ul. Petr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

400 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Predaj 1i byt Bratislava - Podunajské Biskupice - Bodrocká ulica

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Bodrocká | 35.48 m²

Predaj 1i byt o rozlohe 35,48m2, Bratislava - Podunajské Biskupice. Ulica Bodrocká. Byt je čia

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Podunajské Biskupice

159,990 € 4509 €/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 105721 | Slnečný dizajnový 1izb. byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | 39 m²

Slnečný dizajnový 1izb. byt s balkónom, výťahom a parkovacím miestom v garáži je súčasťou novos

Publikované: 07.08.2024 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

650 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

SVOBODA & WILLIAMS | 113437 | Dizajnový apartmán situovaný v prémiovom projekte v centre Bratislavy

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Námestie 1. mája | 36 m²

Dizajnový apartmán situovaný v prémiovom projekte v centre Bratislavy predstavuje atraktívne sp

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Staré Mesto

Info v RK

SVOBODA & WILLIAMS | 113314 | Vkusne zariadený, plne vybavený byt na prenájom na zvýšenom prízemí staromestského domu

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Jelenia | 49 m²

Vkusne zariadený a plne vybavený byt na prenájom sa nachádza na zvýšenom prízemí udržiavaného s

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

750 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Pekný 1 izbový byt, Klenova ulica, Bratislava III. Nové Mesto-Kramáre

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Klenová | 40 m²

PONUKA BYTU: Ponúkame na prenájom zariadený 1,5 izbový byt po rekonštrukcii v časti BA III Kram

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 20.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

750 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Novostavba s parkovaním 1 izbový byt, Hrachová ulica, BA II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Hrachová | 48 m²

PONUKA BYTU: Ponúkame na prenájom zariadený, priestranný 1 izbový byt v časti Ružinov, BA II, n

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 19.03.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

465 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

Prenájom 1 izbový byt, Medzilaborecká ulica, Bratislava II. Ružinov

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Medzilaborecká | 38 m²

Ponúkame na prenájom prakticky zariadený 1 izbový byt v jednej z najvyhľadávanejších častí Brat

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

630 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

Prenájom pekný 1 izbový byt, Šancová ulica, Bratislava III. Nové Mesto

Reality Bratislava-Nové Mesto

1 izbový byt | Šancová | 43 m²

Ponúkame na prenájom príjemný a vkusne zrekonštruovaný 1 izbový byt vo vyhľadávanej lokalite Br

Publikované: 18.05.2026 Aktualizované: 18.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Nové Mesto

700 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

Prenájom pekný 1 izbový byt, Bieloruská ulica, Podunajské Biskupice

Reality Bratislava-Podunajské Biskupice

1 izbový byt | Bieloruská | 34 m²

POPIS BYTU: Ponúkame na prenájom pekný 1 izbový byt, na ulici Bieloruská, Bratislava II. Poduna

Publikované: 04.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Podunajské Biskupice

630 €/mesiac 19 €/mesiac/m²

Nádherný 1 izbový byt s terasou, Šulekova ulica, Bratislava I. Staré Mesto

Reality Bratislava-Staré Mesto

1 izbový byt | Šulekova | 37 m²

Krásny, zrekonštruovaný a vkusne zariadený byt, teraska, pivnica, v blízkosti Palisád, Bratisla

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 29.04.2026
Byty na prenájom Bratislava-Staré Mesto

650 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Zariadený 1izb. byt s 2 park. miestami - novostavba

Reality Bratislava-Vajnory

1 izbový byt | 28 m²

Ponúkame na prenájom 1-izb. byt s priestrannou lodžiou v novostavbe nízkopodlažného bytového do

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 01.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Vajnory

650 €/mesiac 23 €/mesiac/m²

PRENÁJOM - PRÍJEMNÝ 1-IZBOVÝ BYT SLNEČNICE ul.Zuzany Chalupovej

Reality Bratislava-Petržalka

1 izbový byt | Zuzany Chalupovej | 27 m²

B10 Vám ponúka na prenájom 1 izbový byt v obľúbenej lokalite Petržalka - Slnečnice, na ulici Zu

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Petržalka

490 €/mesiac 18 €/mesiac/m²

Bez maklérov predám slnečný byt v lokalite Ružinov ID 105865

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | 33.41 m²

Získať ďalšie informácie, kontakt alebo si dohodnúť obhliadku priamo s majiteľom nehnuteľnosti

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Ružinov

175,000 € 5238 €/m²

Novostavba: 1-izbový byt pri OC Nivy

Reality Bratislava-Ružinov

1 izbový byt | Plynárenská | 40 m²

Ponúkame na prenájom exkluzívny, kompletne zariadený 1-izbový byt v prestížnom rezidenčnom proj

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Ružinov

650 €/mesiac 16 €/mesiac/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23082)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty v Banskej Bystrici (1416)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30323)
Upresniť hľadanie