REZERVOVANE! 3-izbový byt s lodžiou, pivnicou a úložným priestorom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Ponúkame 3 izbový byt na ul. Veternicová, ktorý je pripravený na okamžité bývanie, no zároveň p

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

255,000 € 3984 €/m²

Garáž na ulici Beniakova

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Beniakova | 16.3 m²

Ponúkame na predaj garáž s vchodom z Beniakovej ulice na Dlhých dieloch. Garáž sa nachádza v ga

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

55,000 € 3374 €/m²

2- izbový byt na ulici Kresánková

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt na Kresánkovej ulici v Bratislave. Podmienka: ni

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Jedinečný 4i byt 108m + 2x veľká loggia, Adámiho ul., začiatok Karlovej Vsi, 6/7p., veľký šatník, na skok do centra, DOBRÁ ADRESA,aj ako investícia

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Adámiho | 108 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 4 izb. byt na začiatku mestskej časti Karlov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 3240 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Adámiho | 108 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 3240 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Samostatná garáž na Adámiho ul. v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Adámiho | 20 m²

Samostatná garáž na Adámiho ul. v Karlovej Vsi. Garáž v osobnom vlastníctve, o rozlohe 20 m2, p

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 09.03.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

47,000 € 2350 €/m²

Samostatná garáž na Púpavovej ul. v Karlovej Vsi

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Púpavová | 0 m²

Samostatná garáž na Púpavovej ul. v Karlovej Vsi. Samostatná garáž o rozlohe 18m2 (s rozmermi c

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 15.01.2025
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

57,000 €

Grebeči real ponúka na predaj exkluzívnu vilu s tromi bytovými jednotkami, trojgaráž, bazén, Nad ostrovom, Karlova ves, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

Administratívny objekt | 545 m²

Táto jedinečná vila stojí za vašu pozornosť, a radi vám sprostredkujeme aj jej osobnú obhliadku

Publikované: 09.07.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Grebeči real ponúka na predaj exkluzívnu vilu s tromi bytovými jednotkami, trojgaráž, bazén, Nad ostrovom, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Nad Ostrovom | 545 m²

Publikované: 28.06.2024 Aktualizované: 05.02.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Nadštandardné administratívne priestory 145 m2 na prenájom v objekte Westend Tower na Patrónke v Bratislave

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 150.35 m²

Lokalita WESTEND TOWER: 2 minúty k najbližšej cyklotrase, 6 minút autom a 9 minút MHD na bratis

Publikované: 11.06.2023 Aktualizované: 11.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

10.75 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Nadštandardný kancelársky priestor 54,20 m2 na prenájom v objekte Westend Tower na Dubravskej ceste

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 54.2 m²

Publikované: 27.01.2025 Aktualizované: 11.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

19 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Nadštandardný administratívny priestor o výmere 35 m2 na prenájom v objekte Westend Tower na Patrónke v Bratislave

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 35 m²

Lokalita WESTEND TOWER: 2 minúty k najbližšej cyklotrase, 6 minút autom a 9 minút MHD na brati

Publikované: 17.10.2021 Aktualizované: 11.12.2025
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

19 €/m2/mesiac 10 €/m2/mesiac

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 2-izbový byt v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete prenajať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších pod

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 1-izbový byt v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 0 m²

AXIS REAL | PROFESIONÁLI V REALITÁCH. Chcete predať Vašu nehnuteľnosť za najvýhodnejších podmi

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Karlova Ves

1 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 3-izbový v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 29.09.2023 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

AXIS REAL | Hľadáme pre našich klientov 4-izbový v Bratislave IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | 0 m²

Publikované: 23.07.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na podnájom Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

člen NARKS

REZERVOVANÉ!, 2-IZB.BYT, KOMPLETNÁ REK.,ĽUDOVÍTA FULLU, KARLOVA VES

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Ľudovíta Fullu | 40.07 m²

Vo výhradnom zastúpení majiteľa Vám ponúkame na predaj 2-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii

Publikované: 15.02.2026 Aktualizované: 04.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

212,000 € 5291 €/m²

STAVEBNÝ INVESTIČNÝ POZEMOK KARLOVA VES - STARÉ GRUNTY - 3106 M2

Reality Bratislava-Karlova Ves

Komerčná zóna | Liptovská | 3,106 m²

1.BCR ponúka exkluzívne na predaj investičný pozemok v Bratislavskej m. č. Karlova Ves pri Star

Publikované: 22.08.2024 Aktualizované: 22.08.2024
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

950,000 € 306 €/m²

Kancelária Karlova Ves 20m²

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Pribišova | 20 m²

Na prenájom moderné administratívno-obchodné priestory v Bratislave – Karlova Ves, Pribišova 47

Publikované: 30.12.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

250 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Priestor pre sklad alebo menšia prevádzka, Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

Priestor pre sklad | Pribišova | 35 m²

Skladový vykurovaný priestor v objekte Business centrum Pribišova. Ide o prístavbu k objektu s

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

300 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok v lokalite Staré Grunty na predaj

Reality Bratislava-Karlova Ves

Pozemok pre rodinné domy | Staré Grunty | 3,000 m²

Ponúkame na predaj pozemky - pre bytovú a rodinnú výstavbu v Bratislave-Karlova Ves – Staré Gru

Publikované: 01.10.2025 Aktualizované: 01.10.2025
Pozemky na predaj Bratislava-Karlova Ves

490 €/m2 490 €/m2

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8544)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30411)
Reality vo Vysokých Tatrách (185)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Rodinné domy na predaj (23084)
Reality v Martine (740)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie