5i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom, samostatná jedáleň - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Jamnického | 200 m²

Vybavenie nehnuteľnosti 30m2 bazén 6.5 A záhrada bezpečnostné žalúzie bezpečnostný systém bezpr

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

4i byt s 6,5A záhradou a bazénom a výhľadom - Jamnického 5, 841 05 Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Jamnického | 200 m²

Publikované: 16.09.2025 Aktualizované: 08.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

Info v RK

Bratislava - predaj dvojgeneračnej priestrannej vily priamo pod lesom v Karlovej Vsi v Bratislave s rozľahlým pozemkom

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Šaštínska | 411 m²

RealiTana Vám ponúka na predaj samostatne stojacu, priestrannú vilu, postavenú v roku 1976, s n

Publikované: 28.06.2025 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

778,000 € 1893 €/m²

Predáme 5 izb byt v Bratislave - Karlova Ves

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Ladislava Sáru | 90 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj 5 izb. byt na ulici Ladislava Sáru v Bratislava IV- Karlova ves.

Publikované: 07.04.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,000 € 3211 €/m²

Predáme 5 izb byt v Karlovej Vsi na Ladislava Sáru

Reality Bratislava-Karlova Ves

5 a viac izbový byt | Ladislava Sáru | 90 m²

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 04.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

289,000 € 3211 €/m²

Krásne moderné kancelárie WESTEND TOWER, Dúbravská cesta BA IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 237 m²

POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárie o rozlohe 237

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

15.05 €/m2/mesiac 15 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Krásna moderná 3 kancelária -93,25m2 WESTEND TOWER, Dúbravská cesta BA

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 93.25 m²

POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom 3- kanceláriu o rozlohe 9

Publikované: 13.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

1,585.25 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Moderná kancelária 20,17 m2 - WESTEND TOWER, Dúbravská cesta BA IV.

Reality Bratislava-Karlova Ves

Kancelárie, administratívne priestory | Dúbravská cesta | 20.17 m²

POPIS PRIESTORU: Realitná kancelária Domy pre ľudí ponúka na prenájom kancelárie o rozlohe 20,1

Publikované: 14.03.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Priestory na prenájom Bratislava-Karlova Ves

342.89 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

H.MELIČKOVEJ| 2-izbový byt s loggiou so samostatnými izbami

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | 60 m²

Realitná kancelária YAMI •DOMI ponúka na prenájom 2-izbový byt na ulici Hany Meličkovej v mests

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na prenájom Bratislava-Karlova Ves

650 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

VYMEŇ SUSEDA! - VÝNIMOČNÝ 3 IZB. BYT S PRIESTRANOU LOGGIOU, VYHĽADÁVANÁ LOKALITA, BA IV, PÚPAVOVA ul., KARLOVÁ VES.

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Púpavová | 71.73 m²

Predstavujeme Vám výnimočnú príležitosť stať sa majiteľom 3 izbového bytu s úžasnou atmosférou

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

230,000 € 3206 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

AVENUE | predaj moderný 3 izbový byt s predzáhradkou, Staré Grunty

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Staré grunty | 64.28 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponúka na PREDAJ priestranný a slnečný 3-izbový byt v novostavbe v loka

Publikované: 08.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

359,773 € 5597 €/m²

AVENUE | predaj moderny 4 izbový byt, Stare Grunty, Bratislava IV

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 94.83 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponuka na PREDAJ priestranný a slnečný 4-izbový byt v novostavbe v loka

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

479,900 € 5061 €/m²

AVENUE | predaj 4 izbový byt s predzahradkou, Stare Grunty, Bratislava

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Staré grunty | 90.87 m²

Spol. AVENUE RE, s.r.o. ponuka na PREDAJ priestranný a slnečný 4-izbový byt s predzahradkou v n

Publikované: 10.12.2025 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

529,900 € 5831 €/m²

KARLOVA VES - RD v pod lesom v slepej ulici, kompletná občianska vybavenosť

Reality Bratislava-Karlova Ves

Rodinný dom | Šaštínska | 250 m²

Ponúkame na predaj väčší rodinný dom v mestskej časti KARLOVA VES v tichej a slepej ulici Šaš

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 07.04.2026
Domy na predaj Bratislava-Karlova Ves

659,000 € 2636 €/m²

Priestranný 4 izb. byt, JURIGOVO NÁM.

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jurigovo nám. | 77.53 m²

Realitná kancelária NIKO-REAL, s.r.o. ponúka na predaj 4 izbový byt v Karlovej Vsi, ul. JURIGOV

Publikované: 12.12.2025 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

277,900 € 3584 €/m²

4 izb. byt, Jurigovo nám. po novej rekonštrukcii

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Jurigovo nám. | 78 m²

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 31.03.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

299,900 € 3845 €/m²

Chata snov nad Bratislavou – pokoj, výhľad a komfort na jednom mieste

Reality Bratislava-Karlova Ves

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

Ponúkame na predaj rekreačnú chatu s krásnym výhľadom sa nachádza v atraktívnej lokalite Bratis

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Bratislava-Karlova Ves

370,000 € 3700 €/m²

Garáž na Matejkovej ulici

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Matejkova | 16.68 m²

Ponúkame na predaj samostatný garážový box nachádzajúci sa v garážovom dome na Matejkovej ulici

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

54,000 € 3237 €/m²

REZERVOVANE! 3-izbový byt s lodžiou, pivnicou a úložným priestorom

Reality Bratislava-Karlova Ves

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

Ponúkame 3 izbový byt na ul. Veternicová, ktorý je pripravený na okamžité bývanie, no zároveň p

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

255,000 € 3984 €/m²

Garáž na ulici Beniakova

Reality Bratislava-Karlova Ves

Garáž | Beniakova | 16.3 m²

Ponúkame na predaj garáž s vchodom z Beniakovej ulice na Dlhých dieloch. Garáž sa nachádza v ga

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Objekty na predaj Bratislava-Karlova Ves

55,000 € 3374 €/m²

2- izbový byt na ulici Kresánková

Reality Bratislava-Karlova Ves

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2 izbový byt na Kresánkovej ulici v Bratislave. Podmienka: ni

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 12.05.2026
Byty na kúpa Bratislava-Karlova Ves

Cena dohodou

Jedinečný 4i byt 108m + 2x veľká loggia, Adámiho ul., začiatok Karlovej Vsi, 6/7p., veľký šatník, na skok do centra, DOBRÁ ADRESA,aj ako investícia

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Adámiho | 108 m²

Z poverenia vlastníka ponúkame na predaj jedinečný 4 izb. byt na začiatku mestskej časti Karlov

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 07.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 3240 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Reality Bratislava-Karlova Ves

4 izbový byt | Adámiho | 108 m²

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na predaj Bratislava-Karlova Ves

349,900 € 3240 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (176)
Byty na predaj v Bratislave (8542)
Byty v Banskej Bystrici (1384)
Rodinné domy na predaj (23085)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30413)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (740)
Upresniť hľadanie