3 izbový byt | Pieninská | 74 m²
Exkluzívne - ponúkame na predaj 3 izbový zrekonštruovaný slnečný byt s príjemným výhľadom v Ban
184,900 € 2499 €/m²
Rodinný dom | Jakubská cesta | 82 m²
Exkluzívne – investícia: ponúkame na predaj starý rodinný dom v Banskej Bystrici, Jakubská cest
28,000 € 341 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Jakubská cesta | 536 m²
Exkluzívne – predaj stavebný pozemok blízko centra BB, Jakubská cesta Optimálne bývanie: pozem
84,990 € 159 €/m²
1 izbový byt | Gorkého | 39 m²
Exkluzívne - ponúkame na predaj 1,5 izbový byt na Sliači (Gorkého ul.) s výmerou 39 m2. Nachádz
103,900 € 2664 €/m²
Rodinný dom | Hrušov | 321 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj priestranný rodinný dom s dvomi samostatnými bytovými jednotkami a
53,000 € 165 €/m²
Rodinný dom | Beluj | 250 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj bytovku / dom v pôvodnom stave so štyrmi bytovými jednotkami a nádh
125,000 € 500 €/m²
Rodinný dom | Kamenná | 55 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj 2-izbový rodinný dom v pôvodnom stave, nachádzajúci sa v tichom pro
75,000 € 1364 €/m²
Rodinný dom | Banská Belá | 117 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Banská Belá s k
210,000 € 1795 €/m²
Rekreačný pozemok | Richňava | 43,747 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, severo – západne orientovaný pozemok s krásnymi výhľadmi v
175,000 € 4 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Horná Huta | 1,364 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, slnečný pozemok o veľkosti 1364m2 nachádzajúci sa v meste Ba
43,000 € 32 €/m²
Lúka, pasienok | Iliaš | 5,989 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, rovinatý pozemok o veľkosti 5448m2 nachádzajúci sa v extra
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Hontianske Tesáre | 3,500 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, slnečný pozemok obklopený prírodou, vhodný na výstavbu rodin
36,000 € 10 €/m²
Hotel, penzión, ubytovňa | Svätý Anton | 210 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj zabehnutý menší penzión nachádzajúci sa priamo pod jedným z najkraj
330,000 € 1571 €/m²
Rodinný dom | Zlatá ulica | 250 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, priestranný, 5 izbový, zateplený rodinný dom s peknými výh
170,000 € 680 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Beluj | 3,072 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, slnečný mierne svahovitý stavebný pozemok o veľkosti 3072m2
36 €/m2 36 €/m2
Rodinný dom | Horná Ružová | 100 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj rekonštruovaný rodinný dom s dvoj-terasou, nachádzajúci sa hneď ved
Cena dohodou
Rodinný dom | Orovnica | 120 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj tradičný vidiecky rodinný dom/ chalupu v pôvodnom stave s pozemkom
69,000 € 575 €/m²
Apartmán | A. Kmeťa | 70 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, kompletne zrekonštruovaný, v modernom štýle, zariadený byt o
Cena dohodou
Pozemok pre rodinné domy | Beluj | 1,524 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, rovinatý stavebný pozemok v obci Beluj, o rozlohe 1524m2 s
60,000 € 39 €/m²
Rodinný dom | Obrancov mieru | 442 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj priestranný, zabehnutý a plne vybavený apartmánový dom so štyrmi 2-
430,000 € 973 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Detva | 22,207 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj krásny, slnečný, mierne svahovitý stavebný pozemok so stavebným pov
170,000 € 8 €/m²
Rekreačný pozemok | Richňava | 28,112 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, juhovýchodne orientovaný pozemok s krásnymi výhľadmi v blí
180,000 € 6 €/m²
Rodinný dom | Krupina - Kopanice | 250 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj modernú rodinnú usadlosť v pokojnej vidieckej časti Krupina – Kopan
Cena dohodou
Rodinný dom | malá Lehota | 150 m²
DREAM TEAM ponúka na predaj nádhernú, s citom a láskou zariadenú rozprávkovú chalupu v krásnom
Cena dohodou
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.