EXKLUZÍVNE- Na prenájom veľmi pekný 2-izbový byt na Sekieri s parkovacím miestom

Reality Zvolen

2 izbový byt | Okružná | 51 m²

Realitná spoločnosť JODES, s.r.o. si Vám dovoľuje ponúknuť na základe výhradného zastúpenia na

Publikované: 19.08.2021 Aktualizované: 06.05.2026
Byty na prenájom Zvolen

600 €/mesiac 10 €/mesiac/m²

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ RODINNÝ DOM NA HORNEJ TRNAVEJ HORE

Reality Trnavá Hora

Rodinný dom | Úzka ulica | 130 m²

REZERVOVANÉ. Jozef Sedliak z Realitnej kancelárie JODES Vám exkluzívne ponúka na predaj 3 - iz

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Trnavá Hora

79,900 € 615 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ 3 – IZBOVÝ BYT S LOGGIOU ZÁHRADKOU A GARÁŽOU V REVÚCEJ NA OKRUŽNEJ ULICI

Reality Revúca

3 izbový byt | Okružná | 75.6 m²

JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES+ s.r.o. Vám exkluzívne predstavuje príjemný 3 - izbo

Publikované: 23.01.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na predaj Revúca

75,000 € 992 €/m²

Poschodový rodinný dom neďaleko centra mesta

Reality Lučenec

Rodinný dom | Lva Nikolajeviča Tolstého | 280 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: * lokalita: Lučenec, L. N. Tolstého * veľkosť pozemku: 420 m2 * obytná /zastava

Publikované: 21.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lučenec

165,000 € 589 €/m²

NA PREDAJ – Rodinný dom v obci Hontianske Nemce

Reality Hontianske Nemce

Rodinný dom | Hontianske Nemce | 97.5 m²

Ponúkam Vám na predaj rodinný dom nachádzajúci sa priamo v centre obce Hontianske Nemce. Ide o

Publikované: 26.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hontianske Nemce

99,000 € 1015 €/m²

Exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Banská Belá, okres Banská Štiavnica

Reality Banská Belá

Rodinný dom | Banská Belá | 85 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj 3-izbový rodinný dom po kompletnej rekonštrukcii v obci Bansk

Publikované: 20.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Belá

159,900 € 1881 €/m²

Rozsiahly pozemok s investičným potenciálom – 6,55 ha

Reality Prenčov

Rekreačný pozemok | Prenčov | 65,518 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rozsiahly pozemok s celkovou výmerou 65 518 m², nachádzajúci

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Prenčov

52,500 € 1 €/m²

Barokový Kaštieľ rodiny Zichyovcov v obci ŽELOVCE

Reality Želovce

Historický objekt | Želovce | 2,580 m²

Dominantou obce Želovce je BAROKOVÝ KAŠTIEĽ rodiny Zichyovcov, postavený v roku 1772, so zastav

Publikované: 27.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Želovce

850,000 € 329 €/m²

NA PREDAJ | Rezidencia Stepelshof, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Štefultov | 35.61 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj apartmány v komornej rezidencii Stepelshof, ktorá prináša spo

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

Cena na vyžiadanie

Exkluzívna ponuka! Ponúkam na predaj veľký slnečný 2 izbový byt v Závadke nad Hronom v obci Brezno.

Reality Závadka nad Hronom

2 izbový byt | 66 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 2x izba Úžitková plocha: 66 m2 Kuchyňa, kúpeľňa, WC, a 2 izby

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Závadka nad Hronom

55,000 € 833 €/m²

Predaj pozemok 704 m2, Podkonice, okr. Banská Bystrica

Reality Podkonice

Pozemok pre rodinné domy | Podkonice | 704 m²

Winners Reality Slovakia predáva novo zameraný pozemok o rozlohe 704 m2 ,parcela „C“ k.ú. Podk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Podkonice

20,416 € 29 €/m²

Dva stavebné pozemky v lukratívnej časti mesta

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | J.Chalupku | 481 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec, Ulica J. Chalupku Účel využitia: pozemok určený na výstavbu rodin

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

45,000 € 94 €/m²

Prenájom výrobno-skladovacieho priestoru 450 m2 a kancelárií s prísl. 210 m2 Banská Bystrica -Nemce

Reality Nemce

Priestor pre sklad | Nemce | 660 m²

Prenajímame výrobno- skladovacie priestory -450 m2, 3-4 kanceláriami, kuchynkou a sociálnym zá

Publikované: 18.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Nemce

2.5 €/m2/mesiac 3 €/m2/mesiac

Predaj pozemok 409 m2, Podkonice, okr. Banská Bystrica

Reality Podkonice

Rekreačný pozemok | Podkonice | 409 m²

Winners Reality Slovakia predáva novo zameraný pozemok o rozlohe 409 m2 ,parcela „C“ k.ú. Podk

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Podkonice

11,043 € 27 €/m²

NA PREDAJ | Rodinný dom s investičným potenciálom – Žarnovická Huta, Žarnovica

Reality Žarnovica

Rodinný dom | Žarnovická Huta | 70 m²

Základné informácie: • Lokalita: Žarnovická Huta, mesto Žarnovica • Typ nehnuteľnosti: rodinný

Publikované: 28.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žarnovica

69,900 € 999 €/m²

REZERVOVANÉ - 2-izbový byt V.Krtíš, ul. Školská

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | Školská | 67 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj veľmi pekne dispozične riešený 2-izbový byt o celkove

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Veľký Krtíš

71,900 € 1073 €/m²

Zaježová – pozemok s výhľadom

Reality Pliešovce

Rekreačný pozemok | Zaježová | 2,477 m²

Vo výhradnom zastúpení ponúkame na predaj pozemok vo výmere 2477m2 na Zaježovej, obec Pliešovce

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Pliešovce

12,850 € 5 €/m²

Predaj garáž 18 m2 s elektr. 220/400 V Banská Bystrica- Tulská

Reality Banská Bystrica

Garáž | Tulská | 18 m²

Garáž - veľmi zachovalá bola daná do užívania v roku 1986. Nachádza sa v radovej zástavbe gará

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Banská Bystrica

24,900 € 1383 €/m²

NA PREDAJ | Rodinný dom s potenciálom v obci Podhorie, okres Banská Štiavnica

Reality Podhorie

Rodinný dom | Podhorie | 270 m²

Základné informácie • Lokalita: Podhorie, okres Banská Štiavnica • Typ: rodinný dom • Zastavaná

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Podhorie

139,000 € 515 €/m²

NOVÁ CENA! NA PREDAJ – Moderný 4-izbový rodinný dom s veľkou terasou a súkromím | Hontianske Nemce | pozemok 765 m²

Reality Hontianske Nemce

Rodinný dom | Hontianske Nemce | 145 m²

Moderný rodinný dom v štádiu hrubej stavby s premysleným pôdorysom, veľkou terasou a príjemným

Publikované: 06.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Hontianske Nemce

109,000 € 752 €/m²

Stavebné pozemky v blízkosti termálneho kúpaliska Novolandia

Reality Rapovce

Pozemok pre rodinné domy | Rapovce | 524 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Rapovce Účel využitia: pozemky určené na výstavbu rodinného domu / rekreač

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Rapovce

33,000 € 63 €/m²

Exkluzívne na predaj rodinný dom vhodný aj ako investícia, priamo v centre mesta Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Andreja Sládkoviča | 265 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj rodinný dom vhodný aj ako investícia, priamo v centre mesta B

Publikované: 16.11.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

380,000 € 1506 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

NA PREDAJ | Novostavby rodinných domov v radovej výstavbe – Ladzany (okres Krupina)

Reality Ladzany

Rodinný dom | Ladzany | 149 m²

Ponúkame Vám na predaj posledné dva rodinné domy (dom č. 6 a dom č. 9) v novovybudovanej radove

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Ladzany

139,900 € 939 €/m²

Exkluzívne Vám ponúkame na predaj pozemok na Maloveskej ulici

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | Malá Ves | 26,500 m²

VŠEOBECNE: Lokalita: Lučenec - Malá Ves Účel využitia: Pozemok je vhodný na vybudovanie odstavn

Publikované: 28.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

19,990 € 1 €/m²

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality v Martine (773)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie