Pozemok so stavebným povolením 22200m2, Látky okr. Detva

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Detva | 22,207 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj krásny, slnečný, mierne svahovitý stavebný pozemok so stavebným pov

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Detva

170,000 € 8 €/m²

Slnečný 3ha pozemok Richňava / Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Rekreačný pozemok | Richňava | 28,112 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj slnečný, juhovýchodne orientovaný pozemok s krásnymi výhľadmi v blí

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

180,000 € 6 €/m²

Zrekonštruované a zariadené byty pod Kalváriou, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | Pod Kalváriou | 30 m²

Hľadáte miesto, kde sa moderný komfort stretáva s históriou? Dream Team ponúka exkluzívny PREDP

Publikované: 21.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

Novostavba 4-izbový rodinný dom obec Župkov, okr. Žarnovica

Reality Župkov

Rodinný dom | Župkov | 88 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj novostavbu 4-izbového jednopodlažného rodinného domu situovanú v ti

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Župkov

175,000 € 1989 €/m²

Slnečný, rovinatý pozemok s možnosťou stavby 1565m², Voznica

Reality Voznica

Pozemok pre rodinné domy | Voznica | 1,565 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, slnečný, rovinatý pozemok s možnosťou stavby o výmere 1 565

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Voznica

75,000 € 48 €/m²

Zabehnutý penzión s reštauráciou v srdci mesta Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Hotel, penzión, ubytovňa | Námestie Sv.Trojice | 400 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj výnimočnú investičnú príležitosť - zabehnutý penzión s reštauráciou

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

Historický rodinný dom so záhradou a parkovaním, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | A. Pécha | 300 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, veľký rodinný dom s tromi dvojizbovými a jedným jednoizbovým

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

Cena dohodou

Slnečný, rekreačný pozemok 1250m2, centrum Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rekreačný pozemok | Samuela Mikovíniho | 1,250 m²

DREAM TEAM ponúka na prenájom slnečný, z časti svahovitý, rekreačný pozemok o veľkosti 1250m2

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na prenájom Banská Štiavnica

200 €/mesiac 0 €/mesiac/m²

Štýlový byt s garážou a možnosťou prístavby ďalšieho bytu, centrum Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kollárova | 80 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj nádherný, kompletne zrekonštruovaný 2,5 izbový byt o veľkosti 80m2

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

350,000 € 4375 €/m²

Zrekonštruovaná budova - 1300m2 pozemok Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Obchodná | 413 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj komplet zrekonštruovanú trojpodlažnú budovu v minulosti užívanú na

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

385,000 € 932 €/m²

Obývateľný vidiecky dom, chalupa s pozemkom 500m2 Svätý Anton

Reality Svätý Anton

Rodinný dom | Svätý Anton | 140 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj tradičný vidiecky rodinný dom - chalupu v pôvodnom stave s pozemkom

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Svätý Anton

115,000 € 821 €/m²

Zabehnutý apartmánový dvojdom s parkovaním, Štiavnické Bane

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | Štiavnické Bane | 240 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj zabehnutý Apartmánový Dvojdom - výbornú investičnú príležitosť s ok

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

310,000 € 1292 €/m²

Nízkoenergetická novostavba rodinného domu, Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Brezova | 85 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj 4-izbový, moderný rodinný dom – novostavbu typu bungalov, ktorá je

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

225,000 € 2647 €/m²

Rovinatý, slnečný pozemok s možnosťou stavby, Banská Belá

Reality Banská Belá

Pozemok pre rodinné domy | Banská Belá | 2,442 m²

DREAM TEAM ponúka na predaj pekný, rovinatý, slnečný pozemok o veľkosti 2442m2 s možnosťou výst

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Belá

85,000 € 35 €/m²

Hrachovo okr. Rimavská Sobota predaj areálu renesančného Kaštieľa s budovami na pozemku v parkovej úprave 24 830 m2.

Reality Hrachovo

Historický objekt | Mieru | 1,100 m²

Hrachovo okr. Rimavská Sobota predaj areálu renesančného Kaštieľa s budovami na pozemku v parko

Publikované: 26.03.2017 Aktualizované: 05.03.2026
Objekty na predaj Hrachovo

920,000 € 836 €/m²

Exkluzívne na predaj Zrub Vendelín v obci Nová Baňa

Reality Nová Baňa

Chata, drevenica, zrub | Štefankova cesta | 90.97 m²

Zrub Vendelín – rozprávková chata s dušou, kde čas plynie pomalšie Nová Baňa | pozemok 3 253 m

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Nová Baňa

345,000 € 3792 €/m²

Predáme stavebný pozemok v Hontianskych Moravciach

Reality Hontianske Moravce

Pozemok pre rodinné domy | Hontianska | 800 m²

Ponúkame na predaj pozemok o rozlohe cca 800 m2 v zastavanej časti obce Hontianske Moravce. Ten

Publikované: 09.06.2024 Aktualizované: 01.09.2025
Pozemky na predaj Hontianske Moravce

18,000 € 23 €/m²

Exkluzívne predáme 1-izbový byt v Dudinciach

Reality Dudince

1 izbový byt | Okružná | 35 m²

Exkluzívne na predaj krásny 1-izbový byt o rozlohe 35 m2, nachádza sa na vyvýšenom prízemí v kú

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Dudince

70,000 € 2000 €/m²

Pozemok na predaj v obci Nová Baňa + stavebné povolenie a VÝRAZNE ZNÍŽENÁ CENA!

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,529 m²

Ponúkam na predaj pozemok so schváleným stavebným povolením v tichej lokalite – Nová Baňa Pozem

Publikované: 25.08.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

69,000 € 45 €/m²

Vyhne-na predaj pozemok "C"parcela,22972m2 za 6€/m2!!!

Reality Vyhne

Rekreačný pozemok | 22,972 m²

Realitná kancelária TOPnehnuteľnosti.eu Vám ponúka jedinečnú príležitosť. A to predaj stavebnéh

Publikované: 27.03.2024 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Vyhne

6 €/m2 6 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ KRÁSNY RODINNÝ DOM V PESERANOCH S KRÁSNOU ZIMNOU ZÁHRADOU A VEĽKÝM POZEMKOM

Reality Sklabiná

Rodinný dom | Nezadaná | 200 m²

Toto je výnimočná ponuka pre výnimočných ľudí. Volám sa DENISA SEDLIAKOVÁ, som realitná maklér

Publikované: 12.02.2026 Aktualizované: 12.02.2026
Domy na predaj Sklabiná

309,900 € 1550 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 3,5 IZBOVÝ BYT KÚSOK OD PLAVÁRNE

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | M. Chrásteka | 82.3 m²

REZERVOVANÉ. JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijem

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

120,000 € 1458 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

PONÚKAME VÁM NA PREDAJ RODINNÝ DOM VO VÍGĽAŠI

Reality Vígľaš

Rodinný dom | Zvolenská | 150 m²

Jozef Sedliak z realitnej kancelárie JODES+ s.r.o. Vám ponúka na predaj rodinný dom vo Vígľaši

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Vígľaš

52,000 € 347 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

REZERVOVANÉ - NA PREDAJ KRÁSNY KOMPLETNE ZREKONŠTRUOVANÝ 3-IZBOVÝ BYT V ŠTVORBYTOVKE S LOGGIOU, BALKÓNOM, ZÁHRADOU, ALTÁNKOM, GARÁŽOU, PIVNICOU

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Šoltésovej | 72.7 m²

REZERVOVANÉ. JOZEF SEDLIAK z realitnej kancelárie JODES Vám exkluzívne predstavuje krásny 3 -

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

180,000 € 2476 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1299)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30306)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Reality v Martine (773)
Byty na predaj v Bratislave (8521)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie