HD Reality, Predaj, pozemok v obci Bacúch, okr. Brezno

Reality Bacúch

Pozemok pre rodinné domy | 728 m²

HD reality ponúka na predaj pozemok s rozostavanou stavbou a platným stavebným povolením na dre

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bacúch

125,000 € 172 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Hľadáme pre developera pozemok v okolí Brezna

Reality Brezno

Komerčná zóna | 3,000 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Brezna, prípadne v okolí. Pokojne to

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Brezno

300,000 € 100 €/m²

HD REALITY, Na predaj hospodárska usadlosť v obci Prenčov

Reality Prenčov

Rodinný dom | Nezadaná | 260 m²

HD reality ponúka na predaj dom v pokojnej obci Prenčov. Nehnuteľnosť, ktorá bola kedysi hospod

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prenčov

155,000 € 596 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY , predaj, rekreačná chata, Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 42 m²

Realitná kancelária HD Reality v zastúpení Bc. Kristíny Kikinderovej tel. 0952/270 770 ponúka n

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľký Krtíš

53,000 € 1262 €/m²

HD REALITY, predaj, rekreačný pozemok v blízkosti tajchov

Reality Štiavnické Bane

Rekreačný pozemok | 642 m²

Hľadáte ideálne miesto pre výstavbu rekreačnej chaty alebo rodinného domu v srdci prírody? HD r

Publikované: 02.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Štiavnické Bane

49,000 € 76 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v okolí Veľkého Krtíša

Reality Veľký Krtíš

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho seriózneho klienta hľadáme rodinný dom v okrese Veľký Krtíš v obciach- Nová Ves

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Veľký Krtíš

Cena dohodou

HD REALITY, Na predaj stavebný pozemok v centre mesta Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | 884 m²

Ponúkame na predaj výnimočnú ponuku stavebného pozemku, ktorá v sebe spája prestížnu lokalitu p

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

130,000 € 147 €/m²

HD REALITY, Predaj rekreačnej chaty v Štiavnických vrchoch, Počúvadlo

Reality Počúvadlo

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²

Hľadáte únik do prírody s komfortom moderného bývania? Ponúkame na predaj dizajnovú novostavbu

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Počúvadlo

134,900 € 1349 €/m²

HD Reality, hľadáme vhodného developera pre túto príležitosť

Reality Orovnica

Pozemok pre rodinné domy | 3,041 m²

HD Reality ponúka na predaj atraktívny investičný pozemok s vydaným súhlasným stanoviskom obce

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Orovnica

104,500 € 34 €/m²

HD REALITY, Na predaj stavebný pozemok v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,134 m²

Hľadáte miesto pre váš vysnívaný domov, kde sa spája absolútny pokoj s krásou prírody? Ponúkame

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

120,000 € 56 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, kúpa, 1-izbový byt v pôvodnom stave v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 40 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta s pripravenou hotovosťou hľadáme menší byt v pôvodnom stave v B

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

115,000 € 2875 €/m²

HD REALITY, predaj, rodinný dom s prekrásnym výhľadom na B.Štiavnicu

Reality Štiavnické Bane

Rodinný dom | 160 m²

Hľadáte únik do prírody s dotykom histórie? Ponúkame vám výnimočný rodinný dom na predaj, situo

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Štiavnické Bane

290,000 € 1813 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, predaj ,drevená chatka v obci Kráľovce Krnišov

Reality Krupina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 100 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj útulnú drevenú chalupu -novostavbu v obci Kráľo

Publikované: 01.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Krupina

74,000 € 740 €/m²

HD REALITY, predaj, rodinný dom v obci Sebechleby

Reality Sebechleby

Rodinný dom | Nezadaná | 123 m²

Realitná kancelária HD Reality v zastúpení Kristíny Kikinderovej ponúka na predaj veľký rodinný

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sebechleby

110,000 € 894 €/m²

HD REALITY, predaj, rodinný dom Hontianske Nemce

Reality Hontianske Nemce

Rodinný dom | Hontianske Nemce | 120 m²

V exkluzívnom zastúpení realitnej maklérky Ing. Anny Maďarovej HD reality ponúka na predaj rodi

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hontianske Nemce

39,900 € 333 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, predaj, rodinný dom Baďan

Reality Baďan

Rodinný dom | Baďan | 120 m²

Hľadáte pokojné miesto na víkendové úniky alebo trvalé bývanie v srdci prírody? Tento trojizbov

Publikované: 12.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Baďan

65,000 € 542 €/m²

HD REALITY, predaj , investičný objekt, Hodruša Hámre

Reality Hodruša-Hámre

Polyfunkčný objekt | Hodruša Hámre | 522 m²

HD reality ponúka na predaj zaujímavú investičnú budovu v obci Hodruša-Hámre, vzdialenú 13 km o

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Hodruša-Hámre

149,900 € 287 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, predaj, rekreačný pozemok Svätý Anton

Reality Svätý Anton

Rekreačný pozemok | Svätý Anton | 13,699 m²

Hľadáte výnimočnú investičnú príležitosť v regióne, kde je o pozemky obrovský záujem? Ponúkame

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Svätý Anton

5.9 €/m2 6 €/m2

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, prenájom, Obchodný priestor - výnimočná lokalita

Reality Krupina

Obchodné priestory | Obchodná | 236 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na prenájom obchodný priestor v centre mesta Krupina. Pri

Publikované: 08.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Krupina

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Krupine

Reality Krupina

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom , alebo menší domček v okolí Krupiny a blízkych o

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Krupina

50,000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Krupine

Reality Krupina

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme nehnuteľnosť do 50 000 €. Môže ísť o menší rodinný dom, chalupu

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Krupina

50,000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Krupine

Reality Krupina

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom adekvátny pre 4-člennú rodinu, ideálne niekde v šir

Publikované: 27.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026