HD REALITY, predaj, rodinný dom Sliačany, Donovaly

Reality Donovaly

Rodinný dom | 150 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť s autentickou atmosférou horského prostredia, situovanú v tiche

Publikované: 29.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Donovaly

150,000 € 1000 €/m²

Predaj chalupy- drevenice, Hanesy, Banská Bystrica

Reality Donovaly

Chalupa, rekreačný domček | Hanesy | 120 m²

Na predaj v exkluzívnom zastúpení ponúkame útulnú a kompletne zrekonštruovanú trojizbovú dreven

Publikované: 12.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Donovaly

99,900 € 833 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpa, dvojizbový byt v Banskej Bystrici-Sásová

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sídlisko | 0 m²

Pre konkrétneho hľadáme 2-izbový byt v Banskej Bystrici. Ak disponujete nehnuteľnosťou v týcht

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, stavebný pozemok Horná Mičiná, 1201m2

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | 1,201 m²

HD REALITY ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Horná Mičiná. Táto tichá a pokojná lokalit

Publikované: 27.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

99,000 € 82 €/m²

Kúpa, dvojizbový byt v Banskej Bystrici, Sídlisko

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadám 2-izbový byt v Banskej Bystrici, časť Sídlisko. Pod

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

195,000 €

Kúpa rodinného domu, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho hľadáme rodinný dom v Banskej Bystrici. Ak disponujete nehnuteľnosťou v týchto

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HD REALITY, predaj rodinný dom na Pršianskej terase – Novostavba

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Pršianska terasa | 250 m²

S hrdosťou Vám predstavujeme jedinečnú príležitosť vlastniť túto architektonicky výnimočnú vilu

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

560,000 € 2240 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Kúpa,1-izbový byt v Banskej Bystrici na THK

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Banskej Bystrici na ulici THK a Šalgotariánsk

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Selce

Reality Selce

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

HĽADÁME PRE VÁŽNEHO KLIENTA: Rodinný dom v lokaliteSelce . "Radi Vám zodpovieme všetky otázky a

Publikované: 18.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Selce

Cena dohodou

Hľadáme pre klienta bungalov v Banskej Bystrici a blízkom okolí

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom v Banskej Bystrici a blízkom okolí. Lokality, ktoré

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

350,000 €

Hľadáme pre klienta 2-izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme 2-izbový v Banskej Bystrici. Lokalita v tomto prípade

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

160,000 €

HD REALITY, Predaj, rodinný dom v obci Prenčov

Reality Prenčov

Rodinný dom | Nezadaná | 145 m²

HD reality ponúka na predaj dom v pokojnej obci Prenčov. Nehnuteľnosť, ktorá bola kedysi hospod

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Prenčov

85,000 € 586 €/m²

HD REALITY, prenájom, dvojizbový apartmán v centre mesta Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

2 izbový byt | Nezadaná | 59 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na prenájom luxusný apartmán v centre okresného mesta Veľ

Publikované: 12.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Veľký Krtíš

550 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

HD reality, Predaj, poľnohospodárskej pôdy, Veľký Krtíš

Reality Hrušov

Orná pôda | Nezadaná | 55,000 m²

Realitná kancelária HD Reality v exkluzívnom zastúpení klienta ponúka na predaj lesné pozemky

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hrušov

69,000 € 1 €/m²

HD REALITY, Predaj , pozemok vhodný na výstavbu v obci Počúvadlo

Reality Počúvadlo

Rekreačný pozemok | Nezadaná | 2,683 m²

Hľadáte ideálne miesto pre svoj rekreačný projekt, stavbu chát alebo vlastný útek z reality?

Publikované: 09.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Počúvadlo

79,000 € 29 €/m²

HD reality, predaj, rodinný dom Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Martina Hattalu | 135 m²

HD reality ponúka jedinečnú príležitosť vlastniť rodinný dom na slnečnom pozemku v jednej z naj

Publikované: 22.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

258,000 € 1911 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, predaj, rekreačná chata Škriavnik pri obci Obeckov

Reality Obeckov

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 30 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj murovanú chatku v tichej oblasti Škriavnik za o

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Obeckov

43,000 € 1433 €/m²

HD reality, predaj, stavebný pozemok Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | 648 m²

Hľadáte ideálne miesto na svoj vysnívaný dom alebo investíciu? Ponúkame vám slnečný stavebný po

Publikované: 04.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

159,000 € 245 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, Predaj, chaty a chalupy, Krupina

Reality Dudince

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 40 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj útulnú zrubovú chatku v blízkosti kúpeľného mes

Publikované: 26.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Dudince

60,000 € 1500 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu v Krupine

Reality Krupina

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu, alebo menší domček v okolí Krupiny a blízkych obcí. Pr

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Krupina

25,000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2.izbový byt v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici, vhodný po rekonštrukcii, a

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Banskej Štiavnici, vhodný po rekonštrukcii, ale

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Banská Štiavnica

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

Chalupa, rekreačný domček | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme chatu v Banskej Štiavnici, vhodný po rekonštrukcii, ale nie je

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Banská Štiavnica

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme 4.izbový byt v Krupine

Reality Krupina

4 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme štvorizbový byt vhodný na rekonštrukciu v Krupine. Rozloha, st

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026