Kúpa, rodinný dom v obci Hrochoť

Reality Hrochoť

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Hrochoť. Za ponuky ďakujeme. "Pre viac info

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Hrochoť

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v obci Selce

Reality Selce

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v obci Selce. Za ponuky ďakujeme. "Pre viac inform

Publikované: 07.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Selce

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v kúpeľnom meste Dudince

Reality Dudince

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový byt v Kúpeľnom meste Dudince. "Pre viac informácií ale

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Dudince

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v Krupine.

Reality Krupina

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme rodinný dom v Krupine. Za ponuky ďakujeme. "Pre viac informác

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Krupina

Cena dohodou

Kúpa, 2 izbový byt v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 2-izbový byt v Banskej Bystrici. Za každú ponuku Vám budem vďačn

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v meste Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Banskej Bystrici. Za každú ponuku Vám budem vďačn

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, novostavba rodinného domu, Zvolenská Slatina

Reality Zvolen

Rodinný dom | 98 m²

HD Reality v zastúpení Bc. Simona Antares- tel. 0901 770 047 ponúka na predaj poslednú modernú

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Zvolen

314,900 € 3213 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HD REALITY, predaj, 4izbový byt Fončorda, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Tulská | 84.58 m²

HD Reality ponúka na predaj – 4-IZBOVÝ BYT PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII, ZARIADENÝ, IHNEĎ VOĽNÝ!

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

238,900 € 2825 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Hľadáme pre klienta bungalov vo Zvolene a okolí

Reality Zvolen

Rodinný dom | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom vo Zvolene. Lokality, ktoré klientovi vyhovujú sú -

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Zvolen

350,000 €

Súrne hľadáme trojizbový byt v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme 3izbový byt v centre Brezna, v pôvodnom stave. Nehnuteľnosť mus

Publikované: 12.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Brezno

100,000 €

Kúpa, Rodinný dom v Detve

Reality Detva

Rodinný dom | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám na kúpu rodinný dom v meste Detva. Za každú ponuku Vám budem vďa

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Detva

Cena dohodou

HD REALITY, znížená cena rodinný dom, Badín

Reality Badín

Rodinný dom | Nezadaná | 250 m²

Rozprávkový dvojgeneračný dom v Badíne – miesto, kde začína váš príbeh Na okraji známej obce Ba

Publikované: 01.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Badín

Cena dohodou

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, Prenájom, 1-izbový byt v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | P.O. Hviezdoslava | 35 m²

Hľadáte svoje prvé bývanie ? niečo príjemné a útulné ? Ponúkam na prenájom veľmi príjemný štart

Publikované: 09.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Štiavnica

450 €/mesiac 13 €/mesiac/m²

Hľadáme pre klienta tichý pozemok v Ružinej

Reality Lučenec

Komerčná zóna | 250 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme pozemok v Ružinej, podmienkou je Divinska strana. Ak sa

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Lučenec

50,000 € 200 €/m²

HD reality, Predaj, rodinného domu, Krupina

Reality Sudince

Rodinný dom | Nezadaná | 58 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj útulný rodinný dom, kompletne zrekonštruovaný

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Sudince

65,000 € 1121 €/m²

HD REALITY, predaj, rodinný dom v Lučenci

Reality Lučenec

Rodinný dom | E. M. Šoltésovej | 423 m²

HD Reality v zastúpení Bc. Simony Antares, t.č. 0901 770 047 prináša ponuku, ktorá sa na trhu

Publikované: 26.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lučenec

241,000 € 570 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Kúpa, dvojizbový byt v Brezne, centrum

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Sídlisko | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám dvojizbový byt v bytovom dome v Brezne. Klient platí HOTOVOSŤOU.

Publikované: 19.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v Banskej Bystrici, Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Banskej Bystrici, časť Fončorda . Klient uprednos

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

220,000 €

HD REALITY, predaj rodinného domu, Kremnica, okr. Žiar nad Hronom

Reality Kremnica

Rodinný dom | 89 m²

Kúzelný dom s panoramatickým výhľadom na Kremnicu – miesto, kde sa dotýka história s pokojom a

Publikované: 18.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kremnica

119,000 € 1337 €/m²

HD REALITY, predaj, chata Mýto pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Chalupa, rekreačný domček | Mýto pod Ďumbierom | 65 m²

Chata v srdci Nízkych Tatier – Mýto pod Ďumbierom Hľadáte únik z mesta do panenskej prírody? Po

Publikované: 21.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Mýto pod Ďumbierom

195,000 € 3000 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, prenájom, dvojizbový byt, Trieda SNP, Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 56 m²

Realitná kancelária HD reality vám ponúka na prenájom svetlý a priestranný 2-izbový byt nachád

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na podnájom Banská Bystrica

650 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Kúpa, 2-izbový byt vo Zvolene - Západ, Zlatý Potok

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt vo Zvolene - Západ, Zlatý Potok. Môže byť pôvod

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

Kúpa, 2-izbový byt v Banskej Bystrici - Fončorda

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

HĽADÁME PRE VÁŽNEHO KLIENTA: Dvojizbový Byt v Žiadanej Lokalite Fončorda, Banská Bystrica. "Rad

Publikované: 10.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, rodinný dom v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Nezadaná | 0 m²

HĽADÁME PRE VÁŽNEHO KLIENTA: Novostavbu rodinného domu v žiadanej lokalite Banská Bystrica. "R

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23066)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)