Kúpa, 3-izbový byt v Banskej Bystrici, Sásová

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadám 3-izbový byt v Banskej Bystrici, časť Sásová. Ak disponujete ne

Publikované: 20.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

195,000 €

Kúpa, 3-izbový byt vo Zvolene, platba v hotovosti

Reality Zvolen

3 izbový byt | Sídlisko | 0 m²

Hľadám na kúpu 3-izbový byt vo Zvolene pre konkrétneho klienta. Mám záujem o nehnuteľnosť v lok

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

JEDINEČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI RUDLOVEJ, Rodinný Dom

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 75 m²

Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov alebo sídlo firmy v jednej z najžiadanejších lokalít

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

150,000 € 2000 €/m²

HD REALITY, predaj, 3-izbový apartmán s veľkou terasou - Donovaly

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly spiežovecc | 49.83 m²

HD REALITY, Ponúka na predaj krásny, kompletne zariadený 3-izbový apartmán v obľúbenej lokalite

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

179,000 € 3592 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HD REALITY, predaj, rodinný dom Dolná Lehota

Reality Dolná Lehota

Rodinný dom | 60 m²

Útulný domček v podhorí Nízkych Tatier – Dolná Lehota Hľadáte pokojné miesto na oddych, alebo š

Publikované: 15.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Dolná Lehota

90,000 € 1500 €/m²

HD REALITY, predaj, stavebný pozemok Sliačany, Donovaly

Reality Donovaly

Pozemok pre rodinné domy | 2,867.5 m²

Ponúkame na predaj nehnuteľnosť- stavebný pozemok s autentickou atmosférou horského prostredia

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Donovaly

178,000 € 62 €/m²

Predaj rodinného domu, Hanesy, Banská Bystrica

Reality Donovaly

Rodinný dom | Hanesy | 120 m²

Na predaj v exkluzívnom zastúpení ponúkame útulnú a kompletne zrekonštruovanú trojizbovú dreven

Publikované: 12.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Donovaly

99,900 € 833 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HD REALITY, predaj, 3-izbový byt po rekonštrukcii v centre ZH

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Námestie Matice Slovenskej | 91 m²

HD REALITY ponúka na predaj nadštandardne prerobený trojizbový byt, ktorý je skutočným klenoto

Publikované: 02.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

HD REALITY, na predaj, stavebný pozemok Rakytovce, 775m2,

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Rakytovce | 775 m²

HD Reality a realitný maklér Ing. Hana Dubovská, 0903 503 355 vám exkluzívne ponúka na predaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

183,000 € 236 €/m²

Kúpa, rodinný dom v Banskej Bystrici- centrum

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Sídlisko | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v Banskej Bystrici. Ak disponujete nehnute

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Kúpa, 3-izbový byt v meste Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3 izbový byt v Žiari nad Hronom. Za každú ponuku Vám budem vďač

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

Cena dohodou

HD REALITY, predaj, 3- izbový byt v Hriňovej

Reality Hriňová

3 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Trojizbový byt v srdci Hriňovej Trojizbový byt na predaj Hriňová – priestranný byt 3+1 v centr

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hriňová

129,000 € 1518 €/m²

Kúpa, 2-izbový byt v Krupine

Reality Krupina

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2.izbový byt v Krupine. Za ponuky ďakujeme. "Pre viac informá

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Krupina

Cena dohodou

Kúpa, apartmán v obci Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme apartmán v obci Donovaly. Za každú ponuku Vám budem vďačná. Cel

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Donovaly

Cena dohodou

Hľadáme pre developera pozemok v okolí Žiaru nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

Komerčná zóna | 3,000 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Žiaru nad Hronom, prípadne v okolí.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Žiar nad Hronom

300,000 € 100 €/m²

Hľadáme pre developera pozemok v okolí Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | 3,000 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Banskej Bystrice, prípadne v okolí.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Banská Bystrica

300,000 € 100 €/m²

Hľadáme pre klienta dom v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme dom v Banskej Bystrici, ak mám byť úprimná, hneď niekoľ

Publikované: 28.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

350,000 €

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3.izbový byt v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Banskej Štiavnici, vhodný po rekonštrukcii, a

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

Cena dohodou

HD REALITY, kúpa, jednoizbový byt v pôvodnom stave vo Zvolene

Reality Zvolen

1 izbový byt | 40 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadáme byt v pôvodnom stave vo Zvolene. Ideálna l

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

110,000 € 2750 €/m²

Súrne hľadáme pre klienta pozemok v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | 500 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme pozemok v Banskej Bystrice, ideálne v okolí Suchého Vrchu, Radv

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Banská Bystrica

250,000 € 500 €/m²

Hľadáme pre developera pozemok v okolí Zvolena

Reality Zvolen

Komerčná zóna | 3,000 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Zvolena, prípadne v okolí. Pokojne t

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Zvolen

300,000 € 100 €/m²

Hľadáme pre klienta 3-izbový byt v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový v Brezne. Lokalita - centrum mesta, prípadne

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Brezno

120,000 €

Súrne hľadáme byt na prenájom v Banskej Bystrici, ideálne Sásová

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme 2izbový byt v Banskej Bystrice, ideálne v Sásovej a blízkom oko

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

900 €

HD REALITY, predaj, 4-izbový byt Banská Bystrica-Radvaň

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | 90 m²

HD reality ponúka na predaj veľký, slnečný a dispozične výborne riešený 4-izbový byt o celkovej

Publikované: 01.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

210,000 € 2333 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Rýchly výber

Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Rodinné domy na predaj (23061)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Upresniť hľadanie