JEDINEČNÁ INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ V SRDCI RUDLOVEJ, Rodinný Dom

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 75 m²

Hľadáte ideálne miesto pre Váš nový domov alebo sídlo firmy v jednej z najžiadanejších lokalít

Publikované: 28.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

150,000 € 2000 €/m²

HD REALITY, predaj, 3-izbový apartmán s veľkou terasou - Donovaly

Reality Donovaly

3 izbový byt | Donovaly spiežovecc | 49.83 m²

HD REALITY, Ponúka na predaj krásny, kompletne zariadený 3-izbový apartmán v obľúbenej lokalite

Publikované: 26.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Donovaly

179,000 € 3592 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HD REALITY, predaj, 3- izbový byt v Hriňovej

Reality Hriňová

3 izbový byt | Nezadaná | 85 m²

Trojizbový byt v srdci Hriňovej Trojizbový byt na predaj Hriňová – priestranný byt 3+1 v centr

Publikované: 11.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hriňová

129,000 € 1518 €/m²

Hľadáme pre klienta 3-izbový byt v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta hľadáme 3-izbový v Brezne. Lokalita - centrum mesta, prípadne

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Brezno

120,000 €

Kúpa, apartmán v obci Donovaly

Reality Donovaly

Apartmán | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme apartmán v obci Donovaly. Za každú ponuku Vám budem vďačná. Cel

Publikované: 31.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Donovaly

Cena dohodou

Hľadáme pre developera pozemok v okolí Zvolena

Reality Zvolen

Komerčná zóna | 3,000 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Zvolena, prípadne v okolí. Pokojne t

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Zvolen

300,000 € 100 €/m²

Súrne hľadáme byt na prenájom v Banskej Bystrici, ideálne Sásová

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 0 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme 2izbový byt v Banskej Bystrice, ideálne v Sásovej a blízkom oko

Publikované: 11.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

900 €

HD REALITY, kúpa, jednoizbový byt v pôvodnom stave vo Zvolene

Reality Zvolen

1 izbový byt | 40 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho klienta s hotovosťou hľadáme byt v pôvodnom stave vo Zvolene. Ideálna l

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

110,000 € 2750 €/m²

Hľadáme pre developera pozemok v okolí Banskej Bystrice

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | 3,000 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho developera hľadáme pozemok v okolí Banskej Bystrice, prípadne v okolí.

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Banská Bystrica

300,000 € 100 €/m²

Súrne hľadáme pre klienta pozemok v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

Komerčná zóna | 500 m²

SÚRNE ! Pre konkrétneho hľadáme pozemok v Banskej Bystrice, ideálne v okolí Suchého Vrchu, Radv

Publikované: 06.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na kúpa Banská Bystrica

250,000 € 500 €/m²

HD reality, predaj, dva rodinné domy Počúvadlo

Reality Počúvadlo

Rodinný dom | Počúvadlo | 170 m²

Hľadáte miesto, ktoré spojí pokoj vidieka s možnosťami rekreačnej lokality? Tento priestranný d

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Počúvadlo

117,000 € 688 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

HD reality, predaj, pozemok pre rodinný dom Počúvadlo

Reality Počúvadlo

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 1,632 m²

Hľadáte miesto, kde si postavíte vysnívaný dom alebo rekreačnú chatu? Máme pre vás skvelú ponuk

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Počúvadlo

49,900 € 31 €/m²

HD reality, Predaj, komerčného pozemku, Krupina

Reality Dudince

Komerčná zóna | Nezadaná | 3,219 m²

HD REALITY ponúka na predaj veľmi atraktívny investičný pozemok v kúpeľnom mestečku Dudince v r

Publikované: 15.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Dudince

165,000 € 51 €/m²

HD reality, predaj , slnečné pozemky nad Krupinou , Tepličky

Reality Krupina

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 8,975 m²

Realitná kancelária HD Reality ponúka na predaj veľkorysé pozemky v atraktívnej lokalite nad me

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Krupina

124,000 € 14 €/m²

HD REALITY, Prenájom, priestorov v centre mesta Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Kancelárie, administratívne priestory | 110 m²

HD REALITY ponúka na prenájom dve priestranné a slnečné miestnosti v historickom centre Banskej

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Banská Štiavnica

8 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3.izbový byt v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt v Banskej Štiavnici, vhodný po rekonštrukcii, a

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2.izbový byt v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt v Banskej Štiavnici, vhodný po rekonštrukcii, a

Publikované: 07.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Štiavnica

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1.izbový byt v Krupine

Reality Krupina

1 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt vhodný na rekonštrukciu v Krupine. Rozloha, st

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Krupina

Cena dohodou

HD REALITY, predaj rodinný dom, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Ľudovíta Štúra | 80 m²

V exkluzívnom zastúpení maklérky Ing. Anny Maďarovej Vám HD reality ponúka na predaj štýlový do

Publikované: 12.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

287,000 € 3588 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

HD REALITY, Predaj, apartmán v centre Banskej Štiavnice

Reality Banská Štiavnica

Apartmán | A. Kmeťa | 50 m²

Ponúkame na predaj charizmatický 1-izbový apartmán o výmere takmer 50 m2, ktorý sa nachádza v h

Publikované: 09.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Štiavnica

198,000 € 3960 €/m²

HD reality, predaj, rodinný dom Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Hájik | 300 m²

Hľadáte veľký rodinný dom v tichej lokalite s krásnym výhľadom a množstvom možností využitia? T

Publikované: 06.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

279,000 € 930 €/m²

HD reality, predaj, rekreačná chata Banský Studenec

Reality Banský Studenec

Chalupa, rekreačný domček | Banský Studenec | 70 m²

Predstavte si, že sa ráno zobudíte v tichu prírody, obklopení zeleňou a vôňou lesa. Vychádzajúc

Publikované: 29.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banský Studenec

110,000 € 1571 €/m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 3.izbový byt v Krupine

Reality Krupina

3 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme trojizbový byt vhodný na rekonštrukciu v Krupine. Rozloha, sta

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Krupina

Cena dohodou

Pre konkrétneho klienta hľadáme 2.izbový byt v Krupine

Reality Krupina

2 izbový byt | Nezadaná | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme dvojizbový byt vhodný na rekonštrukciu v Krupine. Rozloha, st

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Krupina

Cena dohodou

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (773)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Upresniť hľadanie