REZERVOVANÉ predaj 3,5 izbový Zvolenský typ - TULSKÁ ulica - 83,40 m2

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Tulská | 83.4 m²

AstonReal vám ponúka na predaj 3,5 izbový byt - Zvolenský typ po kompletnej rekonštrukcii - pl

Publikované: 30.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

235,000 € 2818 €/m²

člen NARKS

POZEMOK: 2.070 m2, k.ú. Hájniky (Sliač) možnosť výstavby

Reality Sliač

Pozemok pre rodinné domy | Hájniky | 2,070 m²

AstonReal Vám ponúka na predaj investičný pozemok o rozlohe 2.070 m2, vo vlastníctve jedného ma

Publikované: 12.02.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Sliač

51,750 € 25 €/m²

člen NARKS

REZERVOVANÉ: 4 izb. byt, 91 m2, 7/9 posch. Rudlová - Chabenecká

Reality Banská Bystrica

4 izbový byt | Chabenecká | 90 m²

AstonReal ponúka exkluzívne na predaj: 4 izbový byt po kompletnej rekonštrukcii v časti: Rudlov

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

265,000 € 2944 €/m²

člen NARKS

NOVÝ: 1i byt po úplnej rekonštrukcii s komplet novým zariadením na THK

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | THK | 30 m²

AstonReal ponúka na PREDAJ: 1 izbový byt 30 m2, (typ BAURING), na 3/9 poschodí. Byt je po novej

Publikované: 14.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

149,900 € 4997 €/m²

člen NARKS

komerčný priestor 24 m2, v centre B. Bystrice, Nám. Slobody

Reality Banská Bystrica

Kancelárie, administratívne priestory | Námestie Slobody | 24 m²

AstonReal ponúka na prenájom v polyfunkčnom objekte K2, Námestie slobody 8, komerčný priestor o

Publikované: 25.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

221 €/mesiac 9 €/mesiac/m²

člen NARKS

Investičný pozemok: rozloha: 4236 m2, Brusno - krásny výhľad

Reality Brusno

Rekreačný pozemok | Pod Dubinkou | 4,236 m²

Realitná kancelária: AstonReal v zastúpení klienta ponúka na predaj spoluvlastnícke podiely o r

Publikované: 16.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Brusno

149,500 € 35 €/m²

člen NARKS

Veľký dom - LIESKOVEC - 3 byty, pivnica, dielňa, sklad, pozemok 486 m2

Reality Lieskovec

Rodinný dom | Osloboditeľov | 360 m²

AstonReal ponúka na predaj exkluzívne dvojdom - dva domy, dve súpisné čísla, 3 bytové jednotky

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Lieskovec

248,000 € 689 €/m²

člen NARKS

PODNIKALTEĽSKÁ PRÍLEŽITOSŤ - hotel, seniorhouse,.... TORNAĽA

Reality Tornaľa

Hotel, penzión, ubytovňa | Nezadaná | 1,500 m²

AstonReal Vám ponúka investičnú príležitosť v meste TORNAĽA. Jedná sa o starý MLYN, ktorý je mo

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Tornaľa

315,000 € 210 €/m²

člen NARKS

5 NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CESTU A LYŽOVAŤ.. STÁTIE V HODNOTE 10000 Eur cene

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 64 m²

1.poschodie presklenná terasa. Cena 298 000 € 3 izbový byt s parkovacím miestom plne zariadeny

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

298,000 € 4528 €/m²

člen NARKS

SOM NAJLEPŠÍ .......3 NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CESTU A LYŽOVAŤ......3PKT...PARKING V CENE

Reality Mýto pod Ďumbierom

3 izbový byt | Nezadaná | 75 m²

Prízemie, rohový s presklennou terasou. Cena 308000 €NOVÁ ŠANCA PRÍSŤ DO SVOJHO, PREJSŤ CEZ CES

Publikované: 20.03.2025 Aktualizované: 26.03.2026
Byty na predaj Mýto pod Ďumbierom

308,000 € 3864 €/m²

člen NARKS

Na predaj krásny rodinný dom v blízkosti centra mesta Zvolen

Reality Zvolen

Rodinný dom | Môťovská | 256 m²

Broker Consulting a.s., Vám ponúka na predaj štýlový rodinný dom v samotnom centre Zvolena, kto

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Zvolen

485,000 € 1895 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

POSLEDNÉ VOĽNÉ STAVEBNÉ POZEMKY

Reality Lovča

Pozemok pre rodinné domy | Štúrova | 808 m²

Ponúkame Vám jedinečnú príležitosť vybrať si z ponuky posledných stavebných pozemkov určených n

Publikované: 19.04.2024 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Lovča

82,990 € 103 €/m²

Na predaj pozemok výmere 635m2 v obci Chrámec

Reality Chrámec

Záhrada | Chrámec | 635 m²

Ponúkame Vám na predaj pozemok s výmerou 635 metrov štvorcových v intaviláne obce Chrámec. Jedn

Publikované: 31.10.2022 Aktualizované: 07.06.2024
Pozemky na predaj Chrámec

2,990 € 5 €/m²

3-IZBOVÝ BYT + GARÁŽ + ZÁHRADA 587 m² – JELŠAVA okres Revúca

Reality Jelšava

3 izbový byt | Teplická | 78 m²

Ponúkame na predaj zaujímavú nehnuteľnosť v meste Jelšava, ktorá spája výhody bývania v byte s

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Jelšava

47,900 € 614 €/m²

Ponúkame na predaj garáž/skladové priestory v meste Kremnica

Reality Kremnica

Priestor pre sklad | Kutnohorská | 64 m²

Ponúkame na predaj garáž/ skladové priestory na ul. Kutnohorská v obci Kremnica. Pôdorys je o v

Publikované: 14.05.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Priestory na predaj Kremnica

49,900 € 780 €/m²

BYTOVÝ DOM V MESTE LUČENEC

Reality Lučenec

Polyfunkčný objekt | Ulica Svätoplukova | 948 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci bytový dom situovaný v tichej lokalite mesta Lučenec. Pos

Publikované: 10.10.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Objekty na predaj Lučenec

Cena dohodou

STAVEBNÝ POZEMOK V OBCI HORNÁ ŽDAŇA

Reality Horná Ždaňa

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 2,019 m²

Na predaj priestranný stavebný pozemok o výmere 2019 m² v pokojnom prostredí obce Horná Ždaňa.

Publikované: 05.11.2025 Aktualizované: 04.02.2026
Pozemky na predaj Horná Ždaňa

Cena dohodou

RODINNÝ DOM V OBCI SLASKÁ

Reality Slaská

Rodinný dom | Nezadaná | 130 m²

Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=5PYcjiKsKT8 Ponúkame na pr

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Domy na predaj Slaská

74,900 € 576 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

GARSÓNKA PO KOMPLETNEJ REKONŠTRUKCII

Reality Žiar nad Hronom

Garsónka | Dr. Janského | 22 m²

Link na 3D virtuálnu prehliadku: https://my.matterport.com/show/?m=JvoiGfy5VZB Garsónka je si

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 02.04.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

31,490 € 1431 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

STAVEBNÝ POZEMOK V MESTE KREMNICA

Reality Kremnica

Pozemok pre rodinné domy | Banská cesta | 555 m²

Ponúkame na predaj slnečný stavebný pozemok v katastrálnom území historického mesta Kremnica, k

Publikované: 24.06.2025 Aktualizované: 08.05.2026
Pozemky na predaj Kremnica

58,500 € 105 €/m²

RODINNÝ DOM V ŽIADANEJ LOKALITE V NOVEJ BANI

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | Pod Zvoničkou | 150 m²

Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v započatej rekonštrukcií jednej z najžiadan

Publikované: 02.04.2026 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

119,900 € 799 €/m²

Nebytový priestor v centre BB - možnosť prerobiť na 5 izb. byt !

Reality Banská Bystrica

5 a viac izbový byt | Skuteckého | 140 m²

Nebytový priestor na predaj v centre mesta o výmere 140 m2 - možnosť prerobiť na 5 izb. byt !

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

349,000 € 2493 €/m²

Dva a pol izbový byt v okrajovej časti Lučenca

Reality Lučenec

2 izbový byt | Haličská cesta | 62 m²

Veľmi výhodná cena bytu!!! Hľadáte svoj nový domov? Splňte si svoje predstavy a navrhnite si p

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 21.05.2026
Byty na predaj Lučenec

57,000 € 919 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Na prenájom: Moderný 1-izbový byt po rekonštrukcii – Žiar nad Hronom (Etapa)

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | Tajovského | 34.3 m²

Barbora Šišmišová pod záštitou Broker Consulting, a.s. ponúka na prenájom moderný 1-izbový byt

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na prenájom Žiar nad Hronom

500 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (773)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Byty na predaj v Bratislave (8522)
Upresniť hľadanie