Na predaj, chata, Banský Studenec, 350 metrov od jazera

Reality Banský Studenec

Chalupa, rekreačný domček | 156 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Banský Studenec - zastavaná plocha: 59 m² - pozemok: 574 m² - počet

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Banský Studenec

139,000 € 891 €/m²

PREDAJ priestorov v priamom centre Banskej Bystrice - parkovanie vo dvore!!! - 67,14 m2

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 67.14 m²

TUreality Vám exkluzívne ponúka na predaj objekt o výmere 67,14 m2, ktorý je situovaný v priamo

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

185,000 € 2755 €/m²

Obchodný priestor na prenájom v priamom centre BB - parkovanie vo dvore 23,34 m2

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | 23.34 m²

TUreality Vám ponúka na prenájom obchodný priestor vo vyhľadávanej časti centra Banskej Bystric

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Priestory na prenájom Banská Bystrica

390 €/mesiac 17 €/mesiac/m²

HD REALITY, predaj,3 izbový byt, Lučenec, Rúbanisko II

Reality Lučenec

3 izbový byt | Rúbanisko II | 63 m²

HD Reality, v zastúpení Bc. Simony Antares, t.č. 0901 770 047 ponúka na predaj kompletne zreko

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

Na predaj dva veľkometrážne byty so saunou, oddychovým areálom a komunitnou záhradou pri Brezne

Reality Bystrá

5 a viac izbový byt | Nezadaná | 112 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk Vám ponúkame na predaj 2 u

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 16.03.2026
Byty na predaj Bystrá

265,000 € 2366 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt so saunou a privátnym oddychovým areálom s komunitnou záhradou

Reality Brezno

3 izbový byt | 104 m²

Exkluzívne iba v našej realitnej kancelárii www.byvaniepodtatrami.sk Vám ponúkame na predaj pri

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Brezno

238,000 € 2288 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Na predaj 3-izbový byt s vlastným oddychovým areálom a komunitnou záhradou pri Brezne

Reality Bystrá

3 izbový byt | Nezadaná | 104 m²

Publikované: 13.03.2026 Aktualizované: 13.03.2026
Byty na predaj Bystrá

238,000 € 2288 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

Prenájom výrobno-skladového priestoru s kanceláriami, 260 m² - Zvolen, Zlatý Potok

Reality Zvolen

Výrobný objekt | Nezadaná | 260 m²

OVERENÉ REALITY Vám exkluzívne ponúka na prenájom reprezentatívny komerčný priestor s celkovou

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na prenájom Zvolen

2,000 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Sliač Rybárska, 2-izbový byt s veľkou loggiou spolu 58m2

Reality Sliač

2 izbový byt | - | 58 m²

Pripravujeme. (viac info, foto, videá sem budú postupne pribúdať...) 2 IZBY. 50 m² + LOGGI

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Sliač

124,998 € 2155 €/m²

Historická evanjelická fara s pozemkami — Kráľovce-Krnišov, okres Krupina

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Križovatka | 312 m²

Ponúkame na predaj unikátnu historickú nehnuteľnosť — evanjelickú faru v malebnej obci Kráľovce

Publikované: 02.05.2026 Aktualizované: 02.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

150,000 € 481 €/m²

Predaj - Priestranný 3i byt s vlastným parkovaním – Tulská ul., Fončorda

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 61 m²

Xemar (xemar8@xemar.sk, 0948 189 375) vám exkluzívne ponúka na predaj útulný a vkusne zrekonštr

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

213,000 € 3492 €/m²

Rodinný dom napredaj

Reality Klokoč

Vidiecky dom | 136 m²

XEMAR(vlastimil.borak@xemar.sk alebo 0918 434 115) Ponúkame na predaj rodinný dom , v obci Klok

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Klokoč

48,000 € 353 €/m²

PREDAJ Kompletne zrekonštruovaný rodinný dom / chalupa na Horehroní (Beňuš – Gašparovo), okr. Brezno

Reality Beňuš

Rodinný dom | 150 m²

XEMAR (matej.belocaban@xemar.sk alebo 0907 895 125) ponúka na predaj nádherný, kompletne zrekon

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Beňuš

195,000 € 1300 €/m²

Stavebný pozemok Kosihy nad Ipľom

Reality Kosihy nad Ipľom

Pozemok pre rodinné domy | Nezadaná | 631 m²

Na predaj stavebný pozemok v obci Kosihy nad Ipľom o rozlohe 631 m2, cca (15 × 37 m). Pozemok j

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 13.05.2026
Pozemky na predaj Kosihy nad Ipľom

9,000 € 14 €/m²

RD v Teranoch

Reality Terany

Rodinný dom | Nezadaná | 211 m²

Realitná kancelária GlobReality ponúka na predaj 4-izbový rodinný dom v Teranoch. Rodinný dom s

Publikované: 14.01.2025 Aktualizované: 25.11.2025
Domy na predaj Terany

Cena dohodou

Novozrekonštruovaný apartmán DONOVALY

Reality Donovaly

Apartmán | Nezadaná | 48.55 m²

Ponúkame na predaj zariadený a pred cca 3 rokmi kompletne zrekonštruovaný 2izbový byt na ideáln

Publikované: 27.12.2023 Aktualizované: 28.04.2026
Byty na predaj Donovaly

149,900 € 3088 €/m²

Súbor pozemkov v k. ú. Sása – pokojná príroda a investičný potenciál

Reality Sása

Orná pôda | Zvolenská ulica | 8,476 m²

Ponúkame na predaj súbor pozemkov vedených ako orná pôda a trvalý trávnatý porast v katastrálno

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Pozemky na predaj Sása

6,990 € 1 €/m²

EXKLUZÍVNE NA PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S LOGGIOU V ŽIARI NAD HRONOM

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | Komenského | 61.42 m²

DENISA SEDLIAKOVÁ z realitnej kancelárie JODES Vám ponúka exkluzívne na predaj prijemný, pekný

Publikované: 19.05.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Žiar nad Hronom

84,000 € 1368 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Exkluzívny 2-izbový zariadený apartmán s garážou Donovaly

Reality Donovaly

2 izbový byt | Donovaly | 67 m²

Ponúkame na predaj kompletne a kvalitne zariadený 2 izbový byt s rozlohou 67 m², nachádzajúci s

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

225,999 € 3373 €/m²

NA PREDAJ! Jedinečná Vila na samote pri lese

Reality Kokava nad Rimavicou

Vidiecky dom | Kokava nad Rimavicou | 385 m²

Vianema ponúka na predaj - krásnu usadlosť na polosamote, pri lese v Kokave nad Rimavicou. Slo

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Kokava nad Rimavicou

1 € 0 €/m²

IBA U NÁS! Exkluzívne ponúkame rekreačné pozemky v Žarnovici

Reality Žarnovica

Rekreačný pozemok | Žarnovica | 7,454 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj rekreačné pozemky o celkovej výmere 7.454 m2 (8 parciel), v záhra

Publikované: 27.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

3 €/m2 3 €/m2

NA PREDAJ! Krásny pozemok na výstavbu Banská Štiavnica 738m2

Reality Banská Štiavnica

Pozemok pre rodinné domy | . | 738 m²

Na predaj krásny a jedinečný pozemok priamo nad Belianskym Jazerom, v Banskej Štiavnici. Iba 5

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Banská Štiavnica

144,000 € 195 €/m²

HD REALITY, na predaj, stavebný pozemok Rakytovce, 775m2,

Reality Banská Bystrica

Pozemok pre rodinné domy | Rakytovce | 775 m²

HD Reality a realitný maklér Ing. Hana Dubovská, 0903 503 355 vám exkluzívne ponúka na predaj

Publikované: 22.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Banská Bystrica

183,000 € 236 €/m²

Kúpa, rodinný dom v Banskej Bystrici- centrum

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Sídlisko | 0 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu rodinný dom v Banskej Bystrici. Ak disponujete nehnute

Publikované: 09.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1303)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30316)
Rodinné domy na predaj (23061)
Reality v Martine (773)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Byty na predaj v Bratislave (8523)
Upresniť hľadanie