NOVÁ CENA - Exkluzívne - Slnečný dom pri potoku s veľkým pozemkom – ideálny na bývanie aj chalupárčenie

Reality Kotmanová

Rodinný dom | 100 m²

Tento rodinný dom v pokojnej obci Kotmanová ponúka ideálnu kombináciu už zrealizovanej rekonštr

Publikované: 19.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Kotmanová

90,000 € 900 €/m²

člen NARKS

Pozemok so starým domom v srdci Haliče

Reality Halič

Rodinný dom | 105 m²

Na predaj pozemok s výmerou približne 600 m2 v historickom srdci obce Halič. Na pozemku stojí s

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Halič

95,000 € 905 €/m²

člen NARKS

0,5ha usadlosť pod Banskou Štiavnicou, na brehu potôčika

Reality Hontianske Tesáre

Chalupa, rekreačný domček | 200 m²

Nehnuteľnosť si okrem strechy vyžaduje úplnú rekonštrukciu. Nachádzajú sa v nej 2 izby, kuchyňa

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hontianske Tesáre

38,500 € 240 €/m²

člen NARKS

Rekonštruovaný gazdovský dom v pokojnej obci Kleňany v okrese Veľký Krtíš

Reality Kleňany

Chalupa, rekreačný domček | 72 m²

V nádhernom prostredí, v objatí prírody, sa nachádza priestranný gazdovský dom. Ideálny na chal

Publikované: 21.06.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kleňany

95,000 € 1319 €/m²

člen NARKS

120-ročný gazdovský dom s veľkým pozemkom v blízkosti Banskej Štiavnice

Reality Podhorie

Rodinný dom | 120 m²

V tichej okrajovej časti malebnej obce, len 8 km (cca 10 minút autom) od historického mesta Ban

Publikované: 24.07.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Podhorie

140,000 € 1167 €/m²

člen NARKS

Slnečná záhrada s chatkou a karavanom – Bartošova Lehôtka, Kremnica

Na predaj priestranná a slnečná záhrada s výmerou 641 m² vo vyhľadávanej záhradkárskej oblasti

Publikované: 13.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bartošova Lehôtka

39,800 € 62 €/m²

člen NARKS

Rozsiahly pozemok v exkluzívnej lokalite Banská Hodruša – s rekreačným domom a stavbami

Reality Hodruša-Hámre

Lúka, pasienok | 15,740 m²

Ponúkame na predaj jedinečnú nehnuteľnosť – rozsiahly pozemok s celkovou výmerou 15 740 m², nac

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hodruša-Hámre

270,000 € 17 €/m²

člen NARKS

Slnečná kaskádovitá záhrada s chatkou – Bartošova Lehôtka, Kremnica

Na predaj slnečná a priestranná záhrada s rozlohou 683 m² v tichej a vyhľadávanej záhradkárskej

Publikované: 13.08.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bartošova Lehôtka

26,900 € 39 €/m²

člen NARKS

NOVÁ LEPŠIA CENA!!!! Romantický kompaktný okamžite použiteľný domček pod horou Beňuš - Filipovo

Reality Beňuš

Rodinný dom | 110 m²

Ako domáci horehronský predajca ponúkam v zastúpení majiteľov na predaj krásny kompaktný domček

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Beňuš

165,000 € 1500 €/m²

člen NARKS

Rezervované!!! Chalupa Amerikánka určená na rekonštrukciu s veľkým pozemkom Heľpa

Reality Heľpa

Historický objekt | 60 m²

Kúsok „Ameriky“ na Horehroní: Historický murovaný dom v Heľpe Hľadáte nehnuteľnosť s dušou, kto

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Heľpa

30,000 € 500 €/m²

člen NARKS

RODINNÝ DOM S DUŠOU HOREHRONIA

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | 120 m²

Ako domáci horehronský realitný obchodník ponúkam na predaj predmetnú nehnuteľnosť. Ideálne dvo

Publikované: 17.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

120,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Útulná trojizbová chalupa v Starých Horách – ideálna pre turistov a lyžiarov

Reality Staré Hory

Rodinný dom | 120 m²

Predstavte si miesto, kam prídete po práci a namiesto ruchu mesta počujete len ticho hôr a šum

Publikované: 09.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Staré Hory

125,000 € 1042 €/m²

člen NARKS

Investičný pozemok v intraviláne, Ľubietová

Reality Ľubietová

Lúka, pasienok | 5,040 m²

Tento výnimočný slnečný pozemok sa nachádza v intraviláne historickej obce Ľubietová priamo pod

Publikované: 16.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ľubietová

239,000 € 47 €/m²

člen NARKS

Chata uprostred hôr, Turecká, Banská Bystrica

Reality Turecká

Rodinný dom | 80 m²

​Hľadáte únik z tempa mesta? Táto rekreačná chata (80 m²) priame vo Veľkej Fatre v Tureckej je

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Turecká

139,000 € 1738 €/m²

člen NARKS

Atraktívne domy v centre Kolpách, Banská Štiavnica

Reality Banský Studenec

Rodinný dom | 220 m²

Dnes predávame dva pôvodné kamenné banícke domy umiestnené v centre Banského Studenca na slnečn

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Banský Studenec

160,000 € 727 €/m²

člen NARKS

Chata Látky. Znížená cena.

Reality Látky

Rodinný dom | 70 m²

Na predaj chata v rekreačnej oblasti Látky. Chata má chodbu, spoločenskú miestnosť, kuchynku, n

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Látky

70,000 € 1000 €/m²

člen NARKS

Dvojgeneračný dom pri Teplom Vrchu

Reality Hostišovce

Rodinný dom | 200 m²

Na predaj dvojgeneračný dom v obci Hostišovce. Plus na pozemku je ešte jeden historický dom. Pr

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Hostišovce

62,000 € 425 €/m²

člen NARKS

Rodinný dom v obci Železná Breznica

Reality Železná Breznica

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s letnou kuchynkou, hospodárskym humnom a priestranným pozemkom

Publikované: 12.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Železná Breznica

89,000 € 742 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Pozemk pri vodnej nádrži blízko Banskej Štiavnice

Reality Žibritov

Orná pôda | 1,606 m²

Ponúkame na predaj krásny pozemok hneď vedľa vodnej nádrže pri Žibritove. Pozemok je situovaný

Publikované: 25.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žibritov

52,000 € 32 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Usadlosť na polosamote s potokom obec Poliná

Reality Polina

Rodinný dom | 60 m²

Exkluzívne na predaj usadlosť na polosamote blízko obce Poliná. Prístup na usadlosť je osobným

Publikované: 17.05.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Polina

20,000 € 333 €/m²

člen NARKS

Štýlová chalupa v horskej dedinke Ratkovské Bystré

Reality Ratkovské Bystré

Rodinný dom | 150 m²

Na predaj kompletne zrekonštruovaná štýlová chalupa na kraji horskej obce Ratkovské Bystré. Vch

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Ratkovské Bystré

90,000 € 600 €/m²

člen NARKS

Exkluzívne: Pekná chalupa v obci Lipovec

Reality Lipovec

Rodinný dom | 100 m²

Na predaj chalupa v obci Lipovec. Chalupa má dve izby, kuchyňu, kúpeľňu, gánok a pivnicu. Na dv

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Lipovec

89,000 € 890 €/m²

člen NARKS
Video prehliadka
Video prehliadka

Chalupa v Brehoch pri Novej Bani

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | 63 m²

Ponúkame na predaj chalupu v obci Brehy, v bezprostrednej blízkosti kráľovského mesta Nová Baňa

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Nová Baňa

137,000 € 2317 €/m²

člen NARKS

Ekluzívne - Stavebný pozemok v obci Bystrička, okres Poltár

Reality Ozdín

Pozemok pre rodinné domy | 1,771 m²

Na predaj stavebný pozemok v malej obci Ozdín - Bystrička v okrese Poltár. Je to rovinatý pozem

Publikované: 27.03.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ozdín

30,000 € 17 €/m²

člen NARKS

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8519)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Rodinné domy na predaj (23057)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie