HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme 2-izbový byt v Banskej Bystrici

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa rodinný dom Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 1 m²

Pre seriózneho záujemcu s vyriešeným financovaním súrne hľadáme rodinný dom v Banskej Bystrici.

Publikované: 24.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec, Rúbanisko II

Reality Lučenec

3 izbový byt | 76 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Jaroslav Setnička, kontakt: 0904 293 497, nehnuteľnosť

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

118,999 € 1566 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Na stave domu nezáleží, tak

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

185,000 € 740 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Jesenské

Reality Jesenské

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Jesenské. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Jesenské

70,000 € 467 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hnúšťa

Reality Hnúšťa

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Hnúšťa. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Hnúšťa

90,000 € 600 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Hrachovo

Reality Hrachovo

Rodinný dom | 150 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v obci Hrachovo. Na stave domu nezáleží, taktiež ani

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Hrachovo

80,000 € 533 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 92 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Na stave bytu nezáleží, ta

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

92,000 € 1000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v okrese Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu ale

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

210,000 € 840 €/m²

HALO reality - Kúpa trojizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 75 m²

Pre klientov hľadáme 3-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Hnúšťa

Reality Hnúšťa

4 izbový byt | 85 m²

Pre klientov hľadáme 4-izbový byt v meste Hnúšťa. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s prí

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Hnúšťa

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Slaská, luxusný so zariadením - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Slaská

Rodinný dom | 346 m²

Realitná kancelária HALO reality a Darina Sedliaková, kontakt: 0910 989 687, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 23.11.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Slaská

409,900 € 1185 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa dvojizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

2 izbový byt | 60 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dvojizbový byt, pôvodný stav alebo zrekonštruovaný. Platb

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

110,000 € 1833 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 36 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt vo Zvolene, balkón alebo lodžia výhodou.

Publikované: 24.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

100,000 € 2778 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Žiar nad Hronom, tichá štvrť na IBV - ZNÍŽENÁ CENA

Reality Žiar nad Hronom

Rodinný dom | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ing. Viera Šebeňová, kontakt: 0903 667 191, nehnuteľnosť s I

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Žiar nad Hronom

273,000 €

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Žiar nad Hronom

Reality Žiar nad Hronom

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme jednoizbový byt v lokalite Etapa, Centrum...uprednostňuje

Publikované: 03.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Žiar nad Hronom

65,000 € 65000 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Cerovo

Reality Cerovo

Rodinný dom | 1,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme dom v okolí obcí Litava, Cerovo alebo v okolí mesta Krupi

Publikované: 27.04.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Cerovo

60,000 € 60 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Krupina

Reality Krupina

1 izbový byt | 39 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme jednoizbový byt v Krupine v pôvodnom stave alebo po rekonštrukc

Publikované: 08.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Krupina

52,000 € 1333 €/m²

HALO reality - Kúpa chata Vyhne

Reality Vyhne

Chalupa, rekreačný domček | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme domček vhodný na rekreačné využitie ako chalupa, s cenou do 80.

Publikované: 30.07.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na kúpa Vyhne

80,000 € 80000 €/m²

HALO reality - Kúpa pozemok Žarnovica

Reality Žarnovica

Pozemok pre rodinné domy | 10,000 m²

Pre konkrétneho klienta súrne hľadáme väčší pozemok vhodný na výsadbu ovocných stromov. Pozemok

Publikované: 21.09.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na kúpa Žarnovica

30,000 € 3 €/m²

PRIESTRANNÝ 3-IZBOVÝ TEHLOVÝ BYT V ŠIRŠOM CENTRE BB

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 29. augusta | 77.6 m²

Hľadáte bývanie, kde sa spája poctivá tehlová stavba s atmosférou širšieho centra Banskej Bystr

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 20.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

229,000 € 2951 €/m²

HD REALITY, Prenájom jednoizbový byt v Banskej Štiavnici

Reality Banská Štiavnica

1 izbový byt | Dolná | 38 m²

Ponúkam na prenájom kompletne zrekonštruovaný a čiastočne zariadený 1-izbový byt, ktorý dýcha p

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na prenájom Banská Štiavnica

450 €/mesiac 12 €/mesiac/m²

Moderný trojizbový byt s loggiou

Reality Poltár

3 izbový byt | 79 m²

Predaj 3-izbového bytu s balkónom v meste Poltár Ponúkame na predaj 3-izbový panelový byt s ba

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Poltár

82,990 € 1051 €/m²

GRAVITAS | FORVIN TOWER - Predaj administratívnej budovy, Veľký Krtíš

Reality Veľký Krtíš

Objekt pre obchod | Liaz | 7,750 m²

GRAVITAS a.s. ponúka na predaj Administratívnu budovu - bývalé kancelárie, jedáleň a parkoviska

Publikované: 20.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Veľký Krtíš

Cena dohodou

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Reality v Martine (772)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Byty na predaj v Bratislave (8516)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23055)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Upresniť hľadanie