HALO reality - Prenájom, rodinný dom Nová Baňa - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Nová Baňa

Rodinný dom | 130 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Ľuboš Šutka, kontakt: 0950 527 353, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 28.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na prenájom Nová Baňa

850 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Rimavská Sobota, centrum - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 100 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: RI-71572

Publikované: 24.11.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

99,999 € 1000 €/m²

HALO reality - Predaj, pozemok pre rodinný dom 1642 m2 Kováčovce - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Kováčovce

Pozemok pre rodinné domy | 1,642 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: VK-72544

Publikované: 23.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Pozemky na predaj Kováčovce

34,999 € 21 €/m²

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Rimavská Sobota, Rožňavská - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

2 izbový byt | Rožňavská | 53 m²

Realitná kancelária HALO reality a PhDr. Veronika Slaninová, kontakt: 0940 860 408, nehnuteľnos

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

65,000 € 1226 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | 1 m²

Hľadáme na kúpu jednoizbový byt v Banskej Bystrici, ideálne v lokalitách Sásová, Fončorda, Radv

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, dvojizbový byt Donovaly, Apartmánový dom Horec

Reality Donovaly

2 izbový byt | 46 m²

Realitná kancelária HALO reality a Marcela Bazalová, kontakt: 0904 194 334, nehnuteľnosť s ID:

Publikované: 05.06.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Donovaly

155,000 € 3370 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Zvolen

Reality Zvolen

1 izbový byt | 1 m²

Pre konkrétneho klienta hľadáme 1-izbový byt v rozsahu Zvolen až po Sliač. Požiadavky: - stav b

Publikované: 10.02.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Zvolen

Cena dohodou

HALO reality - Predaj, rodinný dom Uhorské - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Uhorské

Rodinný dom | 215 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-69899

Publikované: 18.05.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Uhorské

139,999 € 767 €/m²

HALO reality - Predaj, chata Uhorské - ZNÍŽENÁ CENA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Uhorské

Chalupa, rekreačný domček | 38 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-61955

Publikované: 25.04.2023 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Uhorské

13,499 € 395 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Poltár - VO VÝSTAVBE - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Poltár

Rodinný dom | Podhorská | 250 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Beľa, kontakt: 0911 776 676, nehnuteľnosť s ID: PT-72899

Publikované: 06.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Poltár

82,999 € 332 €/m²

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Revúca, slnečný s balkónom - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Revúca

3 izbový byt | 66 m²

Realitná kancelária HALO reality a Andrea Fábry Kubišová, kontakt: 0905 500 534, nehnuteľnosť s

Publikované: 20.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Revúca

69,990 € 1060 €/m²

HALO reality - Predaj, štvorizbový byt Cinobaňa - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Cinobaňa

4 izbový byt | 82 m²

Realitná kancelária HALO reality a Tomáš Mužík, kontakt: 0915 484 475, nehnuteľnosť s ID: PT-69

Publikované: 23.03.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Cinobaňa

49,999 € 634 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Lučenec

Reality Lučenec

3 izbový byt | 61 m²

Realitná kancelária HALO reality a Mgr. Martina Dibalová, kontakt: 0902 472 446, nehnuteľnosť s

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Lučenec

89,900 € 1474 €/m²

HALO reality - Predaj, polyfunkcia/obchodné priestory Tisovec, Partizánska - EXKLUZÍVNE HALO REALITY - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tisovec

Polyfunkčný objekt | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-6

Publikované: 15.01.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Objekty na predaj Tisovec

79,000 €

HALO reality - Predaj, rodinný dom Rimavské Janovce - NOVOSTAVBA - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavské Janovce

Rodinný dom | 134 m²

Realitná kancelária HALO reality a Michal Kamenský, kontakt: 0902 435 862, nehnuteľnosť s ID: R

Publikované: 26.03.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Rimavské Janovce

247,500 € 1847 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, trojizbový byt Rimavská Sobota, Ludvika Svobodu - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | Ludvika Svobodu | 70 m²

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

95,000 € 1357 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | 40 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 1-izbový byt v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po č

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

60,000 € 1500 €/m²

HALO reality - Kúpa garsonka Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Garsónka | 25 m²

Pre viacerých klientov hľadáme garsonku v meste Rimavská Sobota v pôvodnom stave alebo po čiast

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

35,000 € 1400 €/m²

HALO reality - Predaj, rodinný dom Tisovec, Štefániková - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Tisovec

Rodinný dom | Štefániková | 0 m²

Realitná kancelária HALO reality a Ján Svinčiak, kontakt: 0948 128 501, nehnuteľnosť s ID: RI-7

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na predaj Tisovec

125,000 €

3D prehliadka
3D prehliadka

HALO reality - Predaj, záhradná chata Hnúšťa, NAJVYŠŠIE POLOŽENÁ chata na Hôrke - EXKLUZÍVNE HALO REALITY

Reality Hnúšťa

Záhradná chatka | 28 m²

Realitná kancelária HALO reality a Valéria Varechová, kontakt: 0918 503 834, nehnuteľnosť s ID

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hnúšťa

20,000 € 714 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Pre viacerých klientov hľadáme rodinný dom v meste Rimavská Sobota. Preferujeme novostavbu aleb

Publikované: 22.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

255,000 € 1020 €/m²

HALO reality - Kúpa štvorizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

4 izbový byt | 92 m²

Pre viacerých klientov hľadáme 4 izbový byt v meste Rimavská Sobota. Preferujeme aby bol byt v

Publikované: 21.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

85,000 € 924 €/m²

HALO reality - Kúpa rodinný dom Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 250 m²

Publikované: 24.08.2025 Aktualizované: 23.05.2026
Domy na kúpa Rimavská Sobota

235,000 € 940 €/m²

HALO reality - Kúpa jednoizbový byt Rimavská Sobota

Reality Rimavská Sobota

1 izbový byt | 40 m²

Pre klientov hľadáme 1-izbový byt v Rimavskej Sobote. Na stave nezáleží. Preferujeme lokalitu s

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 23.05.2026
Byty na kúpa Rimavská Sobota

Cena dohodou

Rýchly výber

Nehnuteľnosti v Bratislave (30314)
Byty na predaj v Bratislave (8515)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23053)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Upresniť hľadanie