Dopyt - kúpa - 1-izbový byt Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 0 m²

Hľadám na odkúpenie pre konkrétneho klienta 1-izbový byt v Banskej Bystrici. LOKALITA: Banská

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Pozemok pod lesom 1748 m2, Skliarovo

Reality Detva

Rekreačný pozemok | Skliarovo | 1,748 m²

067-14-VLP Na predaj pozemok s malebným výhľadom pri Detve, v časti Skliarovo, situovaný na ok

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Detva

47,200 € 27 €/m²

Komerčný /prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | 335.38 m²

ID:121-26-VETO3 Ponúkame Vám na prenájom kancelárske/ prevádzkové priestory v centre Lučenca. N

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

5.5 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

3D prehliadka
3D prehliadka

Vinica-Slovenské Kľačany-predaj

Reality Slovenské Kľačany

Vinica, chmelnica | 1,187 m²

ID:157-14-VETOE Ponúkame Vám exkluzívne na predaj vinicu v katastrálnom území Slovenské Kľačany

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Slovenské Kľačany

12,000 € 10 €/m²

2 -3 izbový byt v Lučenci-KÚPA

Reality okres Lučenec

3 izbový byt | 55 m²

ID:183-112-VETO Pre nášho klienta hľadáme 2-alebo 3 izbový byt v Lučenci. Lokality : centrum me

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa

Cena dohodou

Predaj, rodinný dom pod lesom - Senné/ Príboj (007-12-MIMI)

Reality Senné

Rodinný dom | 0 m²

Ponúkame na predaj starší ale pekný gazdovský dom v obci Senné časť Príboj v okrese Velký Krtľ

Publikované: 08.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Senné

52,000 €

Predaj, krásny rodinný dom - Balog nad Ipľom (021-12-MIMI)

Reality Balog nad Ipľom

Rodinný dom | 152 m²

Na predaj priestranný rodinný dom v pokojnej lokalite obce Balog nad Ipľom - časť Nová Osada, o

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Balog nad Ipľom

248,000 € 1632 €/m²

Rodinný dom so záhradou na predaj- Rapovce

Reality Rapovce

Rodinný dom | Fiľakovská | 115 m²

ID:206-12-VETO V zastúpení majiteľa Vám ponúkame starší gánkový rodinný dom s dvomi pivnicami

Publikované: 15.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rapovce

30,000 € 261 €/m²

Chatka so záhradou na predaj -Lučenec

Reality Vidiná

Chalupa, rekreačný domček | 16 m²

ID:226-13-VETOE Radi by ste vlastnili nehnuteľnosť, ale nemáte chuť na prerábky? Tak možno prá

Publikované: 21.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Vidiná

17,000 € 1063 €/m²

PREDAJ-Rekreačná chata-Látky

Reality Látky

Chalupa, rekreačný domček | 100 m²

ID:235-13-VETOE Ponúkame Vám exkluzívne na predaj peknú udržiavanú rekreačnú chatu s pozemkom

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Látky

90,000 € 900 €/m²

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | Fiľakovská cesta | 18.45 m²

D:230-26-VETO Ponúkame Vám na prenájom novozrekonštruovaný kancelársky/ prevádzkový priestor n

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

111 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

INVESTIČNÁ BUDOVA PRI MAĎARSKÝCH HRANICIACH - NA PREDAJ

Reality Veľký Blh

Hotel, penzión, ubytovňa | Družstevná | 800 m²

ID:187-12-ANOE VIDEO PREZENTÁCIA: Odkaz TU: youtube.com/watch?v=Lb_oUXzZzqw 3D OBHLIADKA NEHN

Publikované: 19.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Veľký Blh

179,000 € 224 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

RODINNÝ DOM / CHALUPA, KLENOVEC-NA PREDAJ

Reality Klenovec

Rodinný dom | Obrancov mieru | 100 m²

ID:189-12-ANOE Exkluzívne Vám ponúkame na predaj čiastočne zariadený a čiastočne zrekonštruovan

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Klenovec

70,000 € 700 €/m²

4-IZBOVÝ BYT V LUČENCI 72m2- NA PREDAJ

Reality Lučenec

4 izbový byt | 0 m²

ID:179-114-ANOE 3D OBHLIADKA bytu: my.matterport.com/show/?m=kECRd4PVsg6 Ponúkame vám 4-izbo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Lučenec

Cena dohodou

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3-IZB.BYT S BALKÓNOM HNÚŠŤA-NA PREDAJ

Reality Hnúšťa

3 izbový byt | Hlavná | 70.21 m²

ID:184-113-ANOE 3D OBHLIADKA Odkaz TU: my.matterport.com/show/?m=2GbWkG9ck6z Exkluzívne Vám p

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hnúšťa

53,000 € 755 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

3 DOMY NA JEDNOM POZEMKU RIMAVSKÁ SOBOTA, SOBȎTKA-NA PREDAJ

Reality Rimavská Sobota

Rodinný dom | 270 m²

ID:206-12-ANOE VIDEO TU: youtube.com/watch?v=IxqtNte73MY Exkluzívne ponúkame pre náročného k

Publikované: 06.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rimavská Sobota

465,000 € 1722 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Rezervovaný Rodinný dom v Jelšave v top lokalite 50000,-

Reality Jelšava

Rodinný dom | 146 m²

ID:014-12-DERUEa: VIDEO obhliadku si môžete pozrieť na: https://youtu.be/sVKDdWP15KU Exkluzívne

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Jelšava

50,000 € 342 €/m²

Predaj, rekreačný pozemok - Hronský Beňadik (1246-14-AFI)

Reality Hronský Beňadik

Rekreačný pozemok | , | 1,169 m²

Ponúkame Vám na predaj rekreačný pozemok v intraviláne obce Hronský Beňadik, situovaný na okraj

Publikované: 04.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hronský Beňadik

15,900 € 14 €/m²

Rodinný dom v obci Rákoš za 59000,-Eur -NA PREDAJ

Reality Rákoš

Rodinný dom | 0 m²

ID185-12-DERUa: Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Rákoš. Dom sa nachádza na veľmi dobrej ti

Publikované: 07.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Rákoš

Cena dohodou

2-izbový byt v Jelšave za 21000,-Eur PREDAJ

Reality Jelšava

2 izbový byt | 0 m²

ID209-112-DERU: So súhlasom majiteľa ponúkame na predaj 2izbový byt v Jelšave. Byt sa nachádza

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Jelšava

21,000 €

POZEMOK s nádherným výhľadom...Orovnica (ID 177-14-DAR)

Reality Orovnica

Pozemok pre rodinné domy | Orovnica | 1,000 m²

ID 177-14-DAR Stavebný pozemok pre váš dom... v príjemnom a tichom prostredí s úžasným panoram

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Orovnica

45,000 € 45 €/m²

Pozemok pre mobilný dom 3970 m2, polosamota, Michalková

Reality Michalková

Orná pôda | Michalková | 3,970 m²

069-14-VLP EXKLUZÍVNE máme pre vás na predaj pozemok s krásnym výhľadom na okolitú prírodu v m

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Michalková

56,000 € 14 €/m²

NOVÁ CENA-Pozemok -Kokava nad Rimavicou -na predaj

Reality Kokava nad Rimavicou

Orná pôda | 150 m²

ID:132-14-VETOE Videoobhliadka na:youtu.be/CdPDeHTof7c ( vložte link do prehliadača) Ponúkame V

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

10,000 € 67 €/m²

Pozemok na stavbu-Ratka-na Predaj

Reality Ratka

Orná pôda | Ratka | 906 m²

ID:150-14-VETOE Ponúkame Vám exkluzívne posledný voľný pozemok, ktorý tu máme na predaj. Pozemo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ratka

17,300 € 19 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Byty na predaj v Bratislave (8513)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30313)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality v Martine (772)
Byty v Banskej Bystrici (1419)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Upresniť hľadanie