Stavebný, slnečný pozemok, 292 m2 Veľká Lúka

Reality Veľká Lúka

Pozemok pre rodinné domy | Novomeského | 292 m²

017-14-BEBRa Ponúkame Vám na predaj pozemok s možnosťou výstavby rodinného domu, poprípade umi

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Veľká Lúka

69,900 € 239 €/m²

Slnečné pozemky 11434 m2, Michalková

Reality Michalková

Orná pôda | Michalková | 11,434 m²

015-14-BEBRE Ponúkame Vám EXKLUZÍVNE na predaj pozemky v rozprávkovej oblasti maličkej obce Mi

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Michalková

160,000 € 14 €/m²

Odstúpenie - salónik - strihanie psíkov Sásová,Banská Bystrica

Reality Banská Bystrica

Obchodné priestory | Sásová, Rudohorská | 14 m²

028-15-BEBR3 Exkluzívne vám ponúkame na odstúpenie - predaj prevádzky (nie priestorov) zo zdra

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Banská Bystrica

5,500 € 393 €/m²

Predaj, chata s pozemkom - Veľký Krtíš (016-13-MIMI)

Reality Veľký Krtíš

Chalupa, rekreačný domček | 21 m²

Ponúkame na predaj v záhradnej oblasti Veľký Krtíš útulnú rekreačnú chatu v tichom prírodnom pr

Publikované: 29.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Veľký Krtíš

52,000 € 2476 €/m²

Predaj pozemok - Žarnovica ( 037-14-MIJKa)

Reality Žarnovica

Orná pôda | 1,062 m²

Ponúkame Vám na predaj prevažne rovinatý pozemok - nachádzajúci sa v Žarnovici. Pred pozemkom j

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Žarnovica

58,000 € 55 €/m²

Stavebný pozemok-Trebeľovce- na predaj

Reality Trebeľovce

Pozemok pre rodinné domy | 600 m²

ID:096-14-VETOE Videoobhliadka na:youtu.be/O7M12HqRAvs (po skopírovaní linku do prehliadača sa

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Trebeľovce

13,000 € 22 €/m²

Krásny komerčný /prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | Lučenec | 357.55 m²

ID:119-26-VETO Ponúkame Vám na prenájom komerčný / prevádzkový priestor na hlavnej ulici v Luče

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

2,800 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | Fiľakovská cesta | 0 m²

ID:227-26-VETO Ponúkame Vám na prenájom novozrekonštruovaný kancelársky/ prevádzkový priestor

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

273 €/mesiac

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | T,G.Masaryka | 8.88 m²

ID:231-26-VETO Ponúkame Vám na prenájom novozrekonštruovaný kancelársky/ prevádzkový priestor

Publikované: 01.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

68 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | T.G.Masaryka | 0 m²

ID:233-26-VETO Ponúkame Vám na prenájom kancelársky/ prevádzkový priestor za výhodnú cenu na hl

Publikované: 16.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

301 €/mesiac

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | T.G.Masaryka | 0 m²

ID:221-26-VETO Máme pre Vás ďalší kancelárky/ prevádzkový priestor za výhodnú cenu na hlavnej u

Publikované: 20.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

110 €/mesiac

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | T.G.Masaryka | 13.5 m²

ID:222-26-VETO Ponúkame Vám na prenájom kancelársky/ prevádzkový priestor za výhodnú cenu na hl

Publikované: 01.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

98 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

Stavebný pozemok na predaj- Lučenec

Reality Lučenec

Pozemok pre rodinné domy | 596 m²

ID:207-14-VETO V zastúpení majiteľa Vám ponúkame stavebný pozemok v katastrálnom území Lučenca

Publikované: 17.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

69 €/m2 69 €/m2

Pozemok na stavbu na predaj-Lučenec

Reality Lučenec

Orná pôda | Haličská cesta | 11,548 m²

ID:218-14-VETOE VIDEO PREZENTÁCIA Odkaz TU: youtube.com/watch?v=aqfwHEM9cJc Ponúkame V

Publikované: 29.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Lučenec

310,000 € 27 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dopyt - hľadám 3- izbový byt v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 70 m²

002-BEBR Hľadám pre konkrétneho klienta slnečný 3-izbový byt. LOKALITA: Banská Bystrica Ty

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Banská Bystrica

Cena dohodou

Čarovný pozemok s múrmi pôvodného domu, Sebedín

Reality Sebedín-Bečov

Pozemok pre rodinné domy | Sebedin | 768 m²

004-14-IRBIa Na predaj čarovný pozemok s múrmi pôvodného domu v obci Sebedín – pokoj, zeleň a

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Sebedín-Bečov

73,000 € 95 €/m²

POZEMOK s nádherným výhľadom...Orovnica (ID 177-14-DAR)

Reality Orovnica

Pozemok pre rodinné domy | Orovnica | 1,000 m²

ID 177-14-DAR Stavebný pozemok pre váš dom... v príjemnom a tichom prostredí s úžasným panoram

Publikované: 02.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Orovnica

45,000 € 45 €/m²

Na predaj stavebný pozemok na výstavbu chaty

Reality Hriňová

Pozemok pre rodinné domy | Hriňová | 0 m²

008-14-SASO Na predaj stavebný pozemok na výstavbu chaty v obci Hriňová ROZLOHA: • rozloha –

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Hriňová

195,140 €

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | Fiľakovská | 15 m²

ID:210-26-VETO Ponúkame Vám na prenájom novozrekonštruované kancelárske/ prevádzkové priestory

Publikované: 21.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

7 €/m2/mesiac 0 €/m2/mesiac

NOVÁ CENA-Pozemok -Kokava nad Rimavicou -na predaj

Reality Kokava nad Rimavicou

Orná pôda | 150 m²

ID:132-14-VETOE Videoobhliadka na:youtu.be/CdPDeHTof7c ( vložte link do prehliadača) Ponúkame V

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Kokava nad Rimavicou

10,000 € 67 €/m²

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | T.G.Masaryka | 0 m²

D: 216-26-VETO Ponúkame Vám na prenájom kancelársky / prevádzkový priestory na ulici T.G.Masar

Publikované: 18.12.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

203 €/mesiac

Pozemok na stavbu-Ratka-na Predaj

Reality Ratka

Orná pôda | Ratka | 906 m²

ID:150-14-VETOE Ponúkame Vám exkluzívne posledný voľný pozemok, ktorý tu máme na predaj. Pozemo

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ratka

17,300 € 19 €/m²

Kancelársky/prevádzkový priestor na prenájom-Lučenec

Reality Lučenec

Kancelárie, administratívne priestory | T.G.Masaryka | 17.5 m²

ID:209-26-VETO Ponúkame Vám na prenájom komerčný priestor v Lučenci na ulici T. G. Masaryka. Pr

Publikované: 15.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na prenájom Lučenec

98 €/mesiac 6 €/mesiac/m²

Pozemok -Ratka-na predaj

Reality Ratka

Orná pôda | Ratka | 710 m²

ID:146-14-VETOE Videoobhliadku si môžte pozrieť na :youtu.be/hnibYgYvJVE (vložte tento link do

Publikované: 03.09.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Ratka

15,560 € 22 €/m²

Rýchly výber

Nehnuteľností na predaj v Žiline (1302)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30315)
Reality vo Vysokých Tatrách (184)
Byty na predaj v Bratislave (8514)
Byty v Banskej Bystrici (1418)
Rodinné domy na predaj (23051)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie