SIMCITY│PREDAJ 2 IZBOVÝ BYT S BALKÓNOM ulica KOMENSKÉHO / Jesenský vŕšok

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Komenského | 52 m²

Predstavte si bývanie, kde sa moderný mestský štýl spája s pokojom a komfortom domova. Presne t

Publikované: 08.05.2026 Aktualizované: 08.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

244,990 € 4711 €/m²

SIMCITY│Prenájom novostavby luxusného 5 izb. kompletne na mieru zariadeného rodinného domu s dvojgarážou, klimatizáciou v každej izbe a omnoho viac !

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Komenského | 220 m²

Simcity Real Estate Vám ponúka na prenájom technologicky vyspelý a nadčasový 5i rodinný dom, kt

Publikované: 11.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na prenájom Banská Bystrica

2,500 €/mesiac 11 €/mesiac/m²

SIMCITY│Predaj výnimočného rodinného domu na Mýte pod Ďumbierom

Reality Mýto pod Ďumbierom

Rodinný dom | Nezadaná | 220 m²

Na predaj: výnimočný rodinný dom v Mýte pod Ďumbierom Ponúkame na predaj výnimočný rodinný dom

Publikované: 01.08.2025 Aktualizované: 19.05.2026
Domy na predaj Mýto pod Ďumbierom

371,000 € 1686 €/m²

3D prehliadka
3D prehliadka

SIMCITY│VÝNIMOČNÝ 5 izb. RODINNÝ DOM LEN NA SKOK OD NÁMESTIA SNP - HOLODOM

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | Paľa Bielika | 220 m²

EXKLUZÍVNA NOVOSTAVBA RODINNÉHO DOMU – KAČICA, BANSKÁ BYSTRICA Dom sa predáva v stave HOLODOMU

Publikované: 20.04.2026 Aktualizované: 22.04.2026
Domy na predaj Banská Bystrica

670,000 € 3045 €/m²

SIMCITY│PREDAJ ŠTÝLOVÝ 2IZB. BYT V NOVOSTAVBE

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Hurbanova | 37 m²

Ponúkam na predaj štýlový 2-izbový byt o výmere 40 m² v novostavbe bytového domu na Hurbanovej

Publikované: 11.02.2026 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

225,000 € 6081 €/m²

SIMCITY│Najdostupnejší 3 izbový byt po kompletnej rekonštrukcií v BB a okolí

Reality Harmanec

3 izbový byt | Nezadaná | 58 m²

Ak hľadáte cenovo dostupný domov blízko Banskej Bystrice, ponúkame Vám menší 3-izbový byt o veľ

Publikované: 28.12.2025 Aktualizované: 13.04.2026
Byty na predaj Harmanec

96,990 € 1672 €/m²

SIMCITY│Predaj 3 izb. bytu v centre mesta časť Uhlisko s prvkami rodinného domu

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Viestova | 73 m²

Existujú nehnuteľnosti, ktoré neponúkajú len bývanie, ale pocit. Pocit priestoru, pokoja a domo

Publikované: 28.03.2026 Aktualizované: 19.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

239,990 € 3288 €/m²

SLOVREAL : Predaj 2 - izbového bytu v meste Zvolen (centrum)

Reality Zvolen

2 izbový byt | Nezadaná | 71 m²

Realitná kancelária SLOVREAL: Ponúkame na predaj priestranný 2-izbový byt vo vyhľadávanej lokal

Publikované: 13.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Zvolen

180,000 € 2535 €/m²

Na predaj Ložisko pieskov a štrkov (10 ha / 3 mil. ton) Lom STELLA SAND, Hodejov, okr. Rimavská Sobota

Reality Hodejov

Komerčná zóna | 96,498 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj LOŽISKO Pieskov a štrkov - Lom STELLA SAND, vhodných ako prís

Publikované: 09.07.2025 Aktualizované: 06.10.2025
Pozemky na predaj Hodejov

449,000 € 5 €/m²

3D prehliadka Video prehliadka
3D prehliadka Video prehliadka

Na predaj VEĽKOLEPÝ, 45 hektárový, POZEMOK, len 6 km od Banskej Štiavnice, pod Sitnom, Ilija

Reality Ilija

Lúka, pasienok | 456,057 m²

Ponúkame Vám exkluzívne na predaj VEĽKOLEPÝ, viac ako 45 hektárový, POZEMOK, len 6 km od Banske

Publikované: 31.08.2023 Aktualizované: 10.07.2025
Pozemky na predaj Ilija

456,057 € 1 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

Dva domy a nekonečné možnosti v Kováčovej

Reality Kováčová

Rodinný dom | Slobody | 160 m²

Hľadáte priestor, kde sa spája charakter poctivej kamennej stavby s víziou moderného bývania? P

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Domy na predaj Kováčová

199,900 € 1249 €/m²

UNIKÁTNY INVESTIČNÝ CELOK NA PODPOĽANÍ: Panoramatický pozemok 8 564 m² so štýlovou "chatou v korunách stromov"

Reality Detvianska Huta

Iný poľnohosp. pozemok | 8,564 m²

Tím VICTORY REALITY ponúka na predaj výnimočnú nehnuteľnosť v lokalite Detvianska Huta, ktorá v

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 27.03.2026
Pozemky na predaj Detvianska Huta

77,600 € 9 €/m²

PRENÁJOM - útulný 1izbový byt na Majerskej ceste v Banskej Bystrici

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Majerská cesta | 27.5 m²

Tím VICTORY REALITY má pre Vás skvelú príležitosť prenajať si útulný 1-izbový byt s rozlohou 27

Publikované: 10.04.2025 Aktualizované: 13.05.2026
Byty na prenájom Banská Bystrica

420 €/mesiac 15 €/mesiac/m²

Slnečný pozemok s panorámou hradu v srdci Divína

Reality Divín

Pozemok pre rodinné domy | Hradná | 1,057 m²

Tím VICTORY REALITY ponúka na predaj výnimočnú investičnú príležitosť – pozemok s rozlohou 1 05

Publikované: 25.02.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Pozemky na predaj Divín

Info v RK

PONUKA PRENÁJMU: Útulný, plne zariadený rodinný dom v BB – Rakytovce

Reality Banská Bystrica

Rodinný dom | 180 m²

Tím VICTORY REALITY ponúka na dlhodobý prenájom kompletne vybavený rodinný dom s praktickým dis

Publikované: 17.03.2026 Aktualizované: 23.03.2026
Domy na prenájom Banská Bystrica

1,500 €/mesiac 8 €/mesiac/m²

PREDAJ: 3-izbový tehlový byt v žiadanej lokalite Fortnička

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | Terézie Vansovej | 72.65 m²

Tím VICTORY REALITY ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj priestranný 3-izbový byt v jednej z

Publikované: 13.04.2026 Aktualizované: 15.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

Info v RK

NA PREDAJ: Rozľahlý pozemok s panoramatickým výhľadom v Detvianskej Hute

Reality Detvianska Huta

Iný poľnohosp. pozemok | 3,371 m²

Tím VICTORY REALITY ponúka na predaj investičný pozemok v malebnom prostredí Podpoľania, v obci

Publikované: 25.03.2026 Aktualizované: 25.03.2026
Pozemky na predaj Detvianska Huta

37,300 € 11 €/m²

Výnimočná ponuka v Osrblí, čítajte

Reality Osrblie

Rodinný dom | Dolná | 140 m²

Realitná kancelária Pekné Bývanie, spol. s r.o., v zastúpení Jána Halgaša, Vám ponúka na preda

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Osrblie

288,400 € 2060 €/m²

PREDAJ 3 izb byt, VNKS, Banská Bystrica - Sásová

Reality Banská Bystrica

3 izbový byt | 70 m²

XEMAR (michal.jarunek@xemar.sk alebo 0948 730 906), ponúka exkluzívne na predaj 3-izb. byt, typ

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

155,000 € 2214 €/m²

NA PRENAJOM - Garáž na ulici Šalgotarjanska

Reality Banská Bystrica

Garáž | Cesta k nemocnici | 18 m²

Na prenájom garáž v radovej zástavbe Ponúkam na prenájom garáž nachádzajúcu sa v radovej zásta

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

120 €/mesiac 7 €/mesiac/m²

NA PRENÁJOM - parkovacie miesto –Suchý vrch, ul. Zimná

Reality Banská Bystrica

Garáž | Zimná | 10 m²

Ponúkam na prenájom parkovacie miesto na suchom vrchu na ulici Zimná. Ideálne riešenie pre každ

Publikované: 16.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na prenájom Banská Bystrica

900 €/rok 90 €/rok/m²

Chatka na krásnom mieste v kľudnom prostredí

Reality Hliník nad Hronom

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

Real Dreams Vám so súhlasom majiteľa ponúka chatku, ktorá Vás každopádne očarí. Doprajte a vych

Publikované: 05.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Hliník nad Hronom

42,000 € 840 €/m²

Predáme rekreačný pozemok, 4.640 m2, Nová Baňa, okr. Žarnovica

Reality Nová Baňa

Rekreačný pozemok | Nová Baňa | 4,640 m²

Exkluzívna ponuka! Pokiaľ hľadáte priestranný pozemok vhodný na výstavbu rekreačnej chaty pre

Publikované: 10.02.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

20 €/m2 20 €/m2

4-izbový byt - Varštat Donovaly - luxus bývania priamo pri zjazdovke!

Reality Donovaly

4 izbový byt | Donovaly | 127 m²

Slovenský Aspen, aj tak môžeme sebavedomo nazvať stredobod zimného života na Slovensku – Donova

Publikované: 09.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Donovaly

Cena dohodou

Rýchly výber

Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Rodinné domy na predaj (23063)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Reality v Martine (772)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Upresniť hľadanie