Zmiešaná zóna | 521 m²
Klára Holicová - reality, s.r.o, Vám ponúka na predaj pozemok parcela reg. C č. 133/10 s výmero
11,500 € 22 €/m²
Rodinný dom | 142 m²
Predaj rodinného domu v obci Ratková v okrese Revúca. Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj
54,000 € 380 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj krásnu novostavbu rodinného domu s pozemkom v meste Krupina-K
180,000 € 1636 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vajsov | 946 m²
Hľadáte rovinatý a veľmi praktický stavebný pozemok na výstavbu svojho vysnívaného domu? Potreb
59,900 € 63 €/m²
3 izbový byt | Zechenterova | 81.55 m²
Hľadáte pokojné bývanie v srdci krásnej prírody a mimo ruchu veľkomesta? Kremnica je skvelou vo
145,500 € 1784 €/m²
Rodinný dom | 85 m²
Hľadáte pokojné bývanie alebo chalupu mimo mestského ruchu, kde si môžete vytvoriť svoj vlastný
26,990 € 318 €/m²
4 izbový byt | 80 m²
Hľadáte priestranné rodinné bývanie, ktoré si pretvoríte presne podľa svojich predstáv? Ponúkam
82,900 € 1036 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
GH Real ponúka na prenájom krásny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa vo v
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Rodinný dom | 300 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom s dvoma bytovými jednotkam
249,900 € 833 €/m²
3 izbový byt | K. Kuzmányho | 104 m²
Exkluzívna ponuka: Tehlový 3-izbový byt v Lučenci s rozlohou až 103,6 m² . Ponúkam na predaj pr
119,000 € 1144 €/m²
Rodinný dom | Na Hôrke | 285 m²
V prestížnej a mimoriadne vyhľadávanej lokalite Zvolen – Môťová, vám exkluzívne ponúkame na pre
449,000 € 1575 €/m²
3 izbový byt | J. Straku | 70 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: Dispozícia: 3 izbový byt s loggiou, poschodie 7/8 Úžitková plocha: 70 m2 Ori
145,000 € 2071 €/m²
Rodinný dom | Poľná | 225 m²
Naša realitná kancelária Prémium líving s.r.o, Vám ponúka na predaj trojpodlažný 6-izbový,
119,900 € 533 €/m²
Záhrada | 351 m²
Ponúkame na predaj slnečnú záhradku v obľúbenej záhradkárskej oblasti nad Tulskou ulicou v Bans
17,900 € 51 €/m²
Rodinný dom | 252 m²
Spoločnosť Premium Living, s.r.o. Vám ponúka na predaj 3 podlažný rodinný dom s jedným podzemný
85,000 € 337 €/m²
Rodinný dom | 500 m²
Ponúkame na predaj jedinečnú historickú budovu, bývalý banský úrad, situovanú v malebnej obci Š
350,000 € 700 €/m²
Rodinný dom | 220 m²
Ponúkame Vám na predaj priestranný rodinný dom v obci Kosihy nad Ipľom v okrese Veľký Krtíš. Do
41,900 € 257 €/m²
Rodinný dom | Pod kaplnkou | 230 m²
Ponúkame Vám na predaj 5- izbový rodinný dom s možnosťou zobytnenia podkrovia v tichom prostred
154,900 € 673 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
Ponúkame Vám na predaj menší, 3 - izbový, rodinný dom postavený v roku 1968 z pálenej tehly. Na
39,900 € 532 €/m²
Rodinný dom | 200 m²
Ponúkame na predaj priestranný dvojpodlažný rodinný dom nachádzajúci sa vo vyhľadávanej a pokoj
149,990 € 750 €/m²
3 izbový byt | 67 m²
Hľadáte bývanie, kde máte školu pre deti doslova za rohom a pocit bezpečia v zrekonštruovanom d
74,990 € 1119 €/m²
Garáž | 20 m²
GH Real Vám ponúka na predaj garáž nachádzajúcu sa vo vyhľadávanej lokalite na Športovcovej uli
25,990 € 1300 €/m²
Historický objekt | Štefánikovo námestie | 550 m²
KLÁRA HOLICOVÁ - REALITY, s.r.o. ponúka na predaj výnimočnú historickú budovu nachádzajúcu sa p
450,000 € 818 €/m²
Rodinný dom | Štefánikovo námestie | 1,000 m²
KLÁRA HOLICOVÁ - REALITY s.r.o. ponúka na predaj samostatnú budovu – apartmánový dom, situovaný
250,000 € 250 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.