PREDÁME STAVEBNÝ POZEMOK V BREZNE - MAZORNÍKOVO

Reality Brezno

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,647 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Petra Petráš

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Brezno

88,000 € 53 €/m²

--REZERVOVANÉ-- : útulný slnečný 1izbový byt v centre Brezna

Reality Brezno

1 izbový byt | 38 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária spol. s. r. o. s prevádzkou v Brezne Vám výhradne ponúka na p

Publikované: 19.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

73,000 € 1921 €/m²

-REZERVOVANÉ- dvojpodlažný rodinný dom Čierny Balog – časť Dobroč

Reality Čierny Balog

Rodinný dom | Zadná | 260 m²

Pekné bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. v zastúpení Petra Petráša tel.č. 0904 276 214 Vá

Publikované: 27.03.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Čierny Balog

Cena dohodou

NÁDHERNÝ ÚTULNÝ DOMČEK V HOREHRONSKEJ OBCI HEĽPA ZA VYNIKAJÚCU CENU NOVÁ STRECHA, ZREKONŠTR. ELEKTRINA

Reality Heľpa

Rodinný dom | 68 m²

IBA U NÁS!! Licencovaná relitná maklérka Dáša Frgelcová, t.č. 0907/666 687 Vám exkluzívne ponúk

Publikované: 04.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Heľpa

64,900 € 954 €/m²

EXKLUZÍVNA PONUKA: RODINNÝ DOM PLUS 2 APARTMÁNY, DVE GARÁŽE, S VÝHĽADOM NA LYŽIARSKY VLEK TELGÁRT HOREHRONIE

Reality Telgárt

Rodinný dom | 350 m²

JEDINEČNÁ PONUKA - INVESTÍCIA, BÝVANIE, AIRBNB, PRÍPADNE DVA V JEDNOM!! IBA U NÁS!! Pekné Býva

Publikované: 17.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Telgárt

220,000 € 629 €/m²

ZREKONŠTRUOVANÝ 4 IZBOVÝ DOM 2 KÚPEĽNE ZA VYNIKAJÚCU CENU ZÁVADKA NAD HRONOM HOREHRONIE

Reality Závadka nad Hronom

Rodinný dom | 130 m²

IBA U NÁS!! Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení licencovaná relitná maklérka Dáša Frg

Publikované: 14.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Závadka nad Hronom

89,900 € 692 €/m²

POZEMOK S PRÁVOPL.STAVEB.POVOLENÍM ELEKTRINA VODA VÝHĽAD NA KRÁĽOVU HOĽU A MURÁNSKU PLANINU 2 MIN. OD LYŽ.VLEKU POLOMKA HOREHRONIE

Reality Polomka

Pozemok pre rodinné domy | 770 m²

POZEMOK, KTORÝ LEN TAK V PONUKE NENÁJDETE!! ELEKTRINA, VODA, PRÁVOPLATNÉ STAVEBNÉ POVOLENIE, PR

Publikované: 21.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Polomka

58,000 € 75 €/m²

PREDANÉ🍀 TOP PONUKA!! VEĽKÝ 2 IZBOVÝ BYT /64 M2/BALKÓN RADVAŇ KALINČIAKOVA BANSKÁ BYSTRICA

Reality Banská Bystrica

2 izbový byt | Kalinčiakova | 64 m²

IBA U NÁS!! Licencovaná realitná maklérka Dáša Frgelcová Vránska, tel.: 0907666687 Vám ponúka n

Publikované: 04.04.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

151,000 € 2359 €/m²

Ponúknite na predaj garáž v Brezne

Reality Brezno

Garáž | 20 m²

Ponúknite na predaj garáž v meste Brezne,preferovaná lokalita Čsa,Nálepkova,Malinovského,prípad

Publikované: 24.10.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Objekty na predaj Brezno

22,000 € 1100 €/m²

Na predaj momentálne jediný a najvätší 4 izbový byt v Brezne,Mazorníkove

Reality Brezno

4 izbový byt | 9. mája | 83 m²

Pekné bývanie realitná kancelária ponúka vo výhradnom zastúpení na predaj 4 izbový byt po čiast

Publikované: 01.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

138,000 € 1663 €/m²

STAVEBNÝ POZEMOK SO STAVEBNÝM POVOLENÍM oproti VLEK 1112 M2

Reality Mýto pod Ďumbierom

Pozemok pre rodinné domy | 1,667 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária v zastúpení Ján Halgaš tel. číslo 0948 336 606 Vám ponúka na

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Mýto pod Ďumbierom

Cena dohodou

Video prehliadka
Video prehliadka

Skolaudovaná novostavba, nová terasa, nový plot nová skalka

Reality Brezno

Rodinný dom | podkoreňová | 256 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. s prevádzkou na Rázusovej 5 v Brezne Vám ponúka

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Brezno

469,000 € 1832 €/m²

3 izbovy byt Bystrá, výborná investičná príležitosť

Reality Bystrá

3 izbový byt | 63 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. v Brezne s prevádzkou na Rázusovej 5 v zastúpen

Publikované: 23.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Bystrá

258,000 € 4095 €/m²

Výnimočný slnečný stavebný pozemok s krásnym výhľadom Beňuš

Reality Beňuš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 800 m²

Pekné Bývanie relitná kancelária s.r.o. so sídlom na Rázusovej 5 v Brezne Vám ponúka na predaj

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beňuš

50,000 € 63 €/m²

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ Rodinný dom, vila obec Pohorelá

Reality Pohorelá

Rodinný dom | 2,340 m²

IBA U NÁS!! Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohorelá

216,000 € 92 €/m²

=VÝRAZNE ZNÍŽENÁ SUMA=polyfunkčná budova, penzión, Braväcovo

Reality Braväcovo

Rodinný dom | 360 m²

===VÝRAZNE ZNÍŽENÁ SUMA DO KONCA ROKA 2025==== Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so s

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Braväcovo

196,000 € 544 €/m²

Hľadám pre klientku 3i alebo 4i byt v Brezne

Reality Brezno

3 izbový byt | 77 m²

Pekné bývanie realitná kancelária v Brezne so sídlom Rázusova ul. č. 5 v zastúpení Dušana Petrá

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na kúpa Brezno

Cena dohodou

Rodinný dom Pohronská Polhora dokončite si podľa dseba

Reality Pohronská Polhora

Rodinný dom | Železničná | 240 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária, spol. s r.o. s prevádzkou na Nám. gen. M. R. Štefánika 48 v

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Domy na predaj Pohronská Polhora

92,000 € 383 €/m²

V priamom centre Brezna ponúkame na predaj polyfukčnú budovu

Reality Brezno

Obchodné priestory | 650 m²

Pekné bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj polyfunkčnú budovu v priamom centre mest

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Priestory na predaj Brezno

Cena dohodou

-- PREDANÉ -- 4i kompletne zrekonštruovaný byt 78m2 Brezno Mazorníkovo

Reality Brezno

4 izbový byt | 78 m²

Publikované: 13.01.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

Cena dohodou

Znížená cena - Výnimočný 3- izbový byt v Brezne - Krčulova ulica

Reality Brezno

3 izbový byt | 62 m²

PEKNÉ BÝVANIE realitná kancelária, spol. s r. o., s prevádzkou v Brezne, v zastúpení Moniky Kov

Publikované: 19.02.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Brezno

125,000 € 2016 €/m²

Na predaj pekný slnečný pozemok v obci Bacúch-znížená cena!!!

Reality Bacúch

Rekreačný pozemok | 354 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária Vám ponúka na predaj stavebný pozemok v obci Bacúch.Na danej

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Bacúch

18,000 € 51 €/m²

2979 M2 Stavebný pozemok na Beňuši

Reality Beňuš

Pozemok pre bytovú výstavbu | 2,979 m²

Pekné Bývanie realitná kancelária spol. s.r.o. Vám ponúka na predaj tento výnimočný pozemok v o

Publikované: 08.04.2025 Aktualizované: 22.05.2026
Pozemky na predaj Beňuš

Cena dohodou

REZERVOVANÉ: 3i byt 64m2 v srdci Hriňovej

Reality Hriňová

3 izbový byt | Školská | 64 m²

Hľadáte domov, ktorý si dotvoríte podľa vlastných snov? 🏡✨ Ponúkam na predaj slnečný 3-izbový

Publikované: 07.05.2026 Aktualizované: 22.05.2026
Byty na predaj Hriňová

87,500 € 1367 €/m²

Rýchly výber

Byty na predaj v Bratislave (8520)
Rodinné domy na predaj (23059)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30297)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Reality v Martine (768)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Upresniť hľadanie