5,6á pozemok Počúvadlo, Banská Štiavnica

Reality Počúvadlo

Rekreačný pozemok | 559 m²

Pozemok s výmerou 559m2 sa nachádza v pokojnej a menej zaľudnenej časti. Len 5 minútová prechád

Publikované: 03.10.2024 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Počúvadlo

79,900 € 143 €/m²

PREDAJ: Historická budova – Katov dom/Pečiatkáreň, Štefánikovo námestie, Kremnica

Reality Kremnica

Historický objekt | Štefánikovo námestie | 550 m²

KLÁRA HOLICOVÁ - REALITY, s.r.o. ponúka na predaj výnimočnú historickú budovu nachádzajúcu sa p

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Objekty na predaj Kremnica

450,000 € 818 €/m²

PREDAJ: Apartmánový dom na Štefánikovom námestí v Kremnici – pri hradbách

Reality Kremnica

Rodinný dom | Štefánikovo námestie | 1,000 m²

KLÁRA HOLICOVÁ - REALITY s.r.o. ponúka na predaj samostatnú budovu – apartmánový dom, situovaný

Publikované: 10.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Kremnica

250,000 € 250 €/m²

CORRIS-PREDAJ: Investičná príležitosť pod Poľanou, predaj dedičstva, pozemky a starší RD

Reality Detva

Pozemok pre rodinné domy | Piešť 1 | 28,228 m²

Ponúkame na predaj súbor nehnuteľností v rámci dedičského vyrovnania v malebnej lokalite Detva

Publikované: 11.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Detva

290,000 € 10 €/m²

Predaj rodinného domu v Ožďanoch.

Reality Ožďany

Rodinný dom | 230 m²

Predaj rodinného domu v Ožďanoch. Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný dom nachádz

Publikované: 27.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Ožďany

135,500 € 589 €/m²

Jedinečný 3-izbový byt s TERASOU 81 m² na Športovej ulici – bývanie ako v dome + možnosť GARÁŽE!

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 90 m²

Hľadáte niečo výnimočné, čo sa v Rimavskej Sobote objavuje len zriedka? Práve ste to našli. GH

Publikované: 14.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

163,000 € 1811 €/m²

Video prehliadka
Video prehliadka

3-izbový byt s balkónom, výťahom a nízkymi nákladmi – Rimavská Sobota, Rožňavská ulica

Reality Rimavská Sobota

3 izbový byt | 67 m²

GH Real ponúka na predaj 3-izbový byt na Rožňavskej ulici v meste Rimavská Sobota, ktorý predst

Publikované: 05.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Rimavská Sobota

94,990 € 1418 €/m²

Obchodný priestor s veľkým pozemkom a bowlingom na predaj – výborná poloha v centre obce Lubeník (7 km od Revúcej)

Reality Lubeník

Obchodné priestory | 500 m²

Na predaj ponúkame obchodný objekt s rozsiahlou plochou a veľkým potenciálom na podnikanie v ob

Publikované: 30.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Lubeník

Cena na vyžiadanie

Výnimočný dom v Bartošovej Lehôtke na predaj s veľkým pozemkom 2091 m²

Reality Bartošova Lehôtka

Rodinný dom | 120 m²

Ponúkame na predaj rodinný dom s príjemnou atmosférou a veľkorysým pozemkom, ktorý vás očarí u

Publikované: 24.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Bartošova Lehôtka

169,900 € 1416 €/m²

Exkluzívne na predaj slnečná záhrada s chatkou 1573m2 v obci Počúvadlo, v okrese Banská Štiavnica.

Reality Počúvadlo

Rekreačný pozemok | 1,573 m²

Exkluzívne ponúkame na predaj krásnu slnečnú a udržiavanú ovocnú záhradu o výmere 1 573 m² v ti

Publikované: 18.02.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Počúvadlo

89,900 € 57 €/m²

NA PREDAJ – Rozostavaná záhradná chata s veľkorysým pozemkom 1464 m2

Reality Kopernica

Chalupa, rekreačný domček | 50 m²

NA PREDAJ – Rozostavaná záhradná chata s veľkorysým pozemkom 1464 m2 doslova v srdci prírody.

Publikované: 12.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Chaty a chalupy na predaj Kopernica

47,500 € 950 €/m²

Na predaj, rodinný dom, Banská Štiavnica

Reality Banská Štiavnica

Rodinný dom | Kutnohorská | 102 m²

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Banská Štiavnica, ulica Kutnohorská - veľkosť pozemku: 893 m², - ob

Publikované: 03.11.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Banská Štiavnica

125,000 € 1225 €/m²

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Hradište

Reality Hradište

Rodinný dom | 75 m²

Ponúkame na predaj zrekonštruovaný rodinný dom (drevenicu) v katastri obce Hradište okres Poltá

Publikované: 27.04.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Hradište

139,400 € 1859 €/m²

Na predaj hostinec vo Fiľakovských Kováčoch

Reality Fiľakovské Kováče

Obchodné priestory | 55 m²

* ZNÍŽENÁ CENA ! * * Exkluzívne ponúkam na predaj obchodný priestor v obci Fiľakovské Kováče.

Publikované: 09.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Priestory na predaj Fiľakovské Kováče

30,000 € 545 €/m²

Predaj priestranného 4-izbového tehlového bytu v obľúbenej lokalite Sliač – pod kúpeľami

Reality Sliač

4 izbový byt | 84.39 m²

Predaj priestranného 4-izbového tehlového bytu v obľúbenej lokalite Sliač – pod kúpeľami Ponúka

Publikované: 23.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Byty na predaj Sliač

Cena na vyžiadanie

PREDAJ, 4 susediace rekreačné pozemky uprostred prírody, Javorie

Reality Pliešovce

Rekreačný pozemok | 14,026 m²

V exkluzívnom zastúpení ponúkame na predaj vzájomne susediace rekreačné pozemky v lokalite Javo

Publikované: 10.06.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Pliešovce

18 €/m2 18 €/m2

Pozemok blízko centra Novej Bane

Reality Nová Baňa

Pozemok pre rodinné domy | 4,141 m²

Exkluzívne: Kráľovský pozemok v slobodnom kráľovskom meste!!! Cena pozemku: 156 000euro Projek

Publikované: 19.10.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Nová Baňa

159,900 € 39 €/m²

Predaj pozemku v Malej Lehote- Znížená cena

Reality Malá Lehota

Rekreačný pozemok | 18,406 m²

Exkluzívne na predaj mierne svahovitý rekreačný pozemok o rozlohe 18 406 m2 v obci Malá Lehot

Publikované: 08.08.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Malá Lehota

125,000 € 7 €/m²

Predaj pozemku v Malej Lehote

Reality Malá Lehota

Orná pôda | 1,435 m²

Ponúkame exkluzívne na predaj pozemok v obci Malá Lehota, neďaleko Novej Bane. Pozemok o rozloh

Publikované: 15.05.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Malá Lehota

9,900 € 7 €/m²

Mimoriadna ponuka: Priestranný 6 izbový rodinný dom po čiastočnej rekonštrukcii - Vinica, okres V. Krtíš

Reality Vinica

Rodinný dom | Družstevná | 240 m²

Ponúkame na predaj priestranný 6 izbový dvojpodlažný rodinný dom v najväčšej a najmodernejšej o

Publikované: 06.04.2025 Aktualizované: 24.05.2026
Domy na predaj Vinica

54,000 € 375 €/m²

Stavebný pozemok možnosť postaviť 2 chaty. Všetky is, Donovalley Resort. TOP PONUKA

Reality Donovaly

Pozemok pre bytovú výstavbu | 0 m²

Tento jedinečný stavebný pozemok s rozlohou 1467m² s možnosťou postaviť až 2 chaty. IS priprave

Publikované: 22.01.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Donovaly

255 €/m2

Stavebný pozemok so sieťami. Nádherný výhľad. Donovalley Resort.

Reality Donovaly

Pozemok pre bytovú výstavbu | 1,467 m²

Stavebný pozemok 1 467 m² – Donovalley Resort, Varšatská dolina Ponúkame na predaj stavebný po

Publikované: 03.03.2026 Aktualizované: 24.05.2026
Pozemky na predaj Donovaly

374,000 € 255 €/m²

SIMCITY│PREDAJ 1 IZB. BYT - Sídlisko

Reality Banská Bystrica

1 izbový byt | Trieda SNP | 40.2 m²

Ponúkame Vám na predaj tento jednoizbový byt o výmere 40 m² v pokojnej lokalite - Sídlisko. Ten

Publikované: 06.02.2026 Aktualizované: 23.04.2026
Byty na predaj Banská Bystrica

129,990 € 3234 €/m²

SIMCITY│Na predaj moderný rodinný dom – Ožďany

Reality Ožďany

Rodinný dom | Nezadaná | 72 m²

Na predaj moderný rodinný dom – Ožďany Ponúkame na predaj útulný a úsporný rodinný dom v obc

Publikované: 08.05.2025 Aktualizované: 17.05.2026
Domy na predaj Ožďany

165,500 € 2299 €/m²

Rýchly výber

Reality vo Vysokých Tatrách (183)
Rodinné domy na predaj (23063)
Byty v Banskej Bystrici (1412)
Stavebné pozemky v Banskej Bystrici (178)
Nehnuteľností na predaj v Žiline (1298)
Byty na predaj v Bratislave (8520)
Nehnuteľnosti v Bratislave (30294)
Reality v Martine (772)
Upresniť hľadanie