3 izbový byt | 67 m²
Hľadáte bývanie, kde máte školu pre deti doslova za rohom a pocit bezpečia v zrekonštruovanom d
74,990 € 1119 €/m²
3 izbový byt | 75 m²
GH Real ponúka na prenájom krásny 3-izbový byt po kompletnej rekonštrukcii nachádzajúci sa vo v
700 €/mesiac 9 €/mesiac/m²
Garáž | 20 m²
GH Real Vám ponúka na predaj garáž nachádzajúcu sa vo vyhľadávanej lokalite na Športovcovej uli
25,990 € 1300 €/m²
Rodinný dom | 300 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj priestranný poschodový rodinný dom s dvoma bytovými jednotkam
249,900 € 833 €/m²
Rodinný dom | 110 m²
Exkluzívne vám ponúkame na predaj krásnu novostavbu rodinného domu s pozemkom v meste Krupina-K
180,000 € 1636 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Vajsov | 946 m²
Hľadáte rovinatý a veľmi praktický stavebný pozemok na výstavbu svojho vysnívaného domu? Potreb
59,900 € 63 €/m²
3 izbový byt | K. Kuzmányho | 104 m²
Exkluzívna ponuka: Tehlový 3-izbový byt v Lučenci s rozlohou až 103,6 m² . Ponúkam na predaj pr
119,000 € 1144 €/m²
Rodinný dom | Na Hôrke | 285 m²
V prestížnej a mimoriadne vyhľadávanej lokalite Zvolen – Môťová, vám exkluzívne ponúkame na pre
449,000 € 1575 €/m²
Historický objekt | Štefánikovo námestie | 550 m²
KLÁRA HOLICOVÁ - REALITY, s.r.o. ponúka na predaj výnimočnú historickú budovu nachádzajúcu sa p
450,000 € 818 €/m²
Rodinný dom | Štefánikovo námestie | 1,000 m²
KLÁRA HOLICOVÁ - REALITY s.r.o. ponúka na predaj samostatnú budovu – apartmánový dom, situovaný
250,000 € 250 €/m²
Rekreačný pozemok | 559 m²
Pozemok s výmerou 559m2 sa nachádza v pokojnej a menej zaľudnenej časti. Len 5 minútová prechád
79,900 € 143 €/m²
Pozemok pre rodinné domy | Piešť 1 | 28,228 m²
Ponúkame na predaj súbor nehnuteľností v rámci dedičského vyrovnania v malebnej lokalite Detva
290,000 € 10 €/m²
Rodinný dom | 230 m²
Predaj rodinného domu v Ožďanoch. Popis nehnuteľnosti: Ponúkame na predaj rodinný dom nachádz
135,500 € 589 €/m²
Obchodné priestory | 500 m²
Na predaj ponúkame obchodný objekt s rozsiahlou plochou a veľkým potenciálom na podnikanie v ob
Cena na vyžiadanie
3 izbový byt | 90 m²
Hľadáte niečo výnimočné, čo sa v Rimavskej Sobote objavuje len zriedka? Práve ste to našli. GH
163,000 € 1811 €/m²
3 izbový byt | 67 m²
GH Real ponúka na predaj 3-izbový byt na Rožňavskej ulici v meste Rimavská Sobota, ktorý predst
94,990 € 1418 €/m²
Rekreačný pozemok | 1,573 m²
Exkluzívne ponúkame na predaj krásnu slnečnú a udržiavanú ovocnú záhradu o výmere 1 573 m² v ti
89,900 € 57 €/m²
Chalupa, rekreačný domček | 50 m²
NA PREDAJ – Rozostavaná záhradná chata s veľkorysým pozemkom 1464 m2 doslova v srdci prírody.
47,500 € 950 €/m²
Rodinný dom | 75 m²
Ponúkame na predaj zrekonštruovaný rodinný dom (drevenicu) v katastri obce Hradište okres Poltá
139,400 € 1859 €/m²
Rodinný dom | 120 m²
Ponúkame na predaj rodinný dom s príjemnou atmosférou a veľkorysým pozemkom, ktorý vás očarí u
169,900 € 1416 €/m²
Obchodné priestory | 55 m²
* ZNÍŽENÁ CENA ! * * Exkluzívne ponúkam na predaj obchodný priestor v obci Fiľakovské Kováče.
30,000 € 545 €/m²
Rodinný dom | Kutnohorská | 102 m²
ZÁKLADNÉ ÚDAJE: - lokalita: Banská Štiavnica, ulica Kutnohorská - veľkosť pozemku: 893 m², - ob
125,000 € 1225 €/m²
Rekreačný pozemok | 18,406 m²
Exkluzívne na predaj mierne svahovitý rekreačný pozemok o rozlohe 18 406 m2 v obci Malá Lehot
125,000 € 7 €/m²
Rodinný dom | 95 m²
Ponúkame Vám na predaj čiastočne zrekonštruovaný prízemný rodinný dom s letnou kuchyňou v obc
57,900 € 609 €/m²
Vkladanie a editácia inzercie sú možné len prostredníctvom administračného systému Nehnuteľnosti Admin.
Nehnuteľnosti Admin Vám umožní správu inzercie, sledovanie výkonnosti Vašej inzercie aj spravovanie doplnkových služieb z jedného miesta.
Bližšie informácie Vám s radosťou poskytne naše obchodné oddelenie.